ανθρώπινες σχέσεις

eimai se adieksodo

έρωτας,φιλία,αγάπη...όλα ζουν εδώ

eimai se adieksodo

Δημοσίευσηαπό akis » Παρ Νοέμ 03, 2006 7:29 pm

Geia sas.
Sas diavazw 2 xronia apo otan spoudaza sthn athina kai eniwsa tin anagki na grapsw to problem moy.Twra kanw metaptyxiaka sto kansas.Den ithela na erthw sti amerikh alla me epeise h kopela moy na erthoume mazi na spoudasei psyxologia.Otan irthame emplekse me ena egxrwmo paikth tou basket kai otan tous epiasa mou eipe na kanoume trio kai epeidh den dexthika me eipe egwisth kai opisthodromiko kai den thn afinw eleytherh na gnwrisei kainourgious anthrwpous kai empeiries.
Efyga gia panta kai meta gnwrisa mia portorika.Stin arxh htan kala alla meta arxise na moy leei pws ths aresoun aytoi poy foroun stoles kai kyriws oi pilotoi kai oi astronautes kai me epeise na kanw aithsh se ena ekpaideytiko programma diasthmikhs etaireias.
Me phran epeidh den eixan alles symmetoxes apo eyrwph.
Eimaste 500 atoma kai tha paroun ptyxio mono oi 5.Emena omws me fovizei to ypsos kai otan vlepw katw to keno zalizomai kai me pianei taraxh.Eimai me ton maxatek pou einai indos kai proxthes pou kaname askisi sto antivarytiko thalamo fovithikame toso poly pou eimastan synexws agalia kremasmenoi anapoda sto keno kai htan allokota.Se mia evdomada tha pame se stratiwtikh vasi kai tha kanoume ptwsh me aleksiptwto.Apokleietai na anteksw.Me exei piasei katathlipsh kai skeftomai to fourno tou patera mou stis tzitzifies kai poso mou arese na plathw to zimari kai na kanw koulouria kai pswmia kai h myrwdia tous pou pshnodousan htan oneiro.
Xtes eida efialth oti hmoun sto diastima me diastimoploio mazi me ton maxatek kai epathe vlavh to diastimoploio kai eipame na to prosgeiwsoume se ena planhth kai opws empaine sthn atmosfaira arxise na kaigetai apo th trivh kai otan efthase katw tote kati perierga plasmata me keraies kai aspra skoufia zaxaroplasth anoiksan th porta kai mas travhksan me mia spatoula gia na mas fane giati hmastan leei 2 pshmena koulouria me sousami.
Evala tis fwnes ston ypno mou.Den kserw ti na kanw.Fovamai oti tha aytoktonhsw.
Poso tha ithela na hmoyn twra sto fourno toy patera mou.
Sas eyxaristw pou me akousate kai me bohthate.
Akis.
akis

Δημοσίευσηαπό epsilon » Σάβ Νοέμ 04, 2006 12:41 am

emeis se diavasame. esy akou ton eafto sou.
kali tyhi se ola!
i zoi einai kali kai ehoume dikaioma oloi na zisoume...
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό aspic » Σάβ Νοέμ 04, 2006 12:52 pm

Ρε κυρά έψιλον,τι μας γράφει τούτος;
Πλάκα κάνει η μιλάει σοβαρά;
Γιατί άν τα λέει σοβαρά,ομολογώ πώς δέν έχω ζήσει τίποτα στη ζωή μου.

Ρε άκη παληκάρι μου,πως τα κατάφερες έτσι και από φούρναρης κατέληξες αστροναύτης;(τελικά όντως το μεγάλο όραμα και ιδανικό της φυλής είναι να ανοίξει φούρνο.Πήξαμε πιά).
Θα το χεις καταλάβει και εσύ ότι μπλέκεις σε μεγάλες περιπέτειες για χάρη των γυναικών.
Για κοίτα μήπως πρέπει να την γυρίσεις τη δουλειά και να πάς με τον ιμχοτέπ πώς τον είπες τον ινδό τον φίλο σου που είστε αγκαλιά στον θάλαμο τον αντιβαρυτικό τρομάρα σου και να τις παρατησεις τις γυναίκες.
Μόνο προβλήματα σου δημιουργούν,θα σε κάψουν και θα σε κάνουν σάν κουλούρι με σουσάμι όπως το είδες στον ύπνο σου (ρε τι ειν τουτος δω!!!).
Πάντως για όλα υπάρχει μιά λύση.Μπορείς να τα συνδυάσεις,να πάρεις το πτυχίο του αστροναύτη και να ανοίξεις ένα φούρνο στο διάστημα,να κάνεις διαστημοκουλούρια.
Να βάλεις και τόξο....μετά το δεύτερο νεφέλωμα φούρνος παραδοσιακός ηπειρώτικος.
Θα γλύφουν τα δάκτυλά τους οι εξωγήινοι.
Τι να πείς ρε παναγία μου!!!
Να πάρε και ένα κενό αντιβαρυτικό που είμαι ειδικός σε αυτά να κάνεις εξάσκηση....

Ελπίζω να το φχαριστήθηκες.
ʼντε γειά τώρα,και ότι πρόβλημα έχεις να μας το λές,να σου βρίσκουμε την λύση αμέσως.
Χαιρετίσματα και στον μαχαμπαράτα τον ινδό.
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Επιστροφή στο ανθρώπινες σχέσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες