ανθρώπινες σχέσεις

Κομπασου κι εσύ, το κανουν ολοι!

έρωτας,φιλία,αγάπη...όλα ζουν εδώ

Κομπασου κι εσύ, το κανουν ολοι!

Δημοσίευσηαπό feelgood » Δευτ Σεπ 20, 2004 10:40 am

καλά, πότε θα μάθετε τέλος πάντον να φέρεστε σα μεζάλα παιζάκια?

τι διάβολο, πόσους τόνους μεσκαλίνη πίνετε πια!
μηπως κολήσατε ιούς απο το διαδίκτυο και δεν εχετε κάνει ανανεωση στο εγκεφαλικό σας antivirus?

μόλις καποιος γραψει εδώ μέσα και πει το πόνο του, τη θλίψη του, τη μαλακία του, το χαμόγελό του, όλοι τρεχουν

1. να τον κατασπαράξουν
2. να επιδείξουν την δεξιοτεχνία τους στο γράψιμο
3. να βγάλουν τη φαρμακόγλωσσά τους και να θάψουν ΟΣΟΥΣ μπορούν
4. να χλευάσουν, να κοροιδεψουν και να γελάσουν
5. να επιβραβεύσουν αυτους που χλευάζουν
6. να δειξουν πως μπορουν να βριζουν επειδη είναι οι γαμικουλες του φορουμ
7. να τσαμπουκαλευτούν σα κοκορες (ή σαν παγώνες, αναλόγως)

λοιπον ακουστε κατι

ειναι ομορφο να κορδωνεσαι, ειδικα μεσα στο δικτυο
αλλα το να χαλας ενα τοπικ δε σε κανει περισσοτερο η λιγοτερο μαλακα απο αυτο που πραγματικα εισαι

δε βλεπω το λογο να ξεκινας να κρινεις μια δημοσιευση και να καταληγεις να κοροιδευεις, να χλευαζεις, να γελας, να μαλακιζεσαι, εκτος εαν εισαι περιπου 15 κι ειναι η ωρα των γαλλικών

γιατι τα γραφω αυτα?

επειδη είναι πρωι, ειμαι τσαντισμενος και βλεπω καποιον να μιλαει για ερωτα και καποιους να το παιζουνε επιδεικτικα

και τι θα βγει απο αυτο?
μάλλον τιποτα

οχυρωμενοι στη δηθεν πολυφωνια, καταντησαμε σα τις κοτες που φωναζουν ολες μαζι και δεν ακους τιποτα παρα μοναχα μια βαβουρα... κριμα που χανεται κι η φωνη μαζι μ αυτες...

α ναι, ποιο ειναι το βραβειο γι αυτους που δημοσιευουν χιλιαδες posts με χιλιαδες λεξεις χωρις νοημα? κατι θα υπαρχει, δε μπορει! αρνουμαι να πιστεψω πως τοσος ντορος γινεται μοναχα για το κομπασμό! εκτός κι αν με το Β' ΚΠΣ βάλανε laptop και διπλα στα κρεβάτια των ασθενών στο Δαφνί...

Εικόνα
...
Άβαταρ μέλους
feelgood
senior member

Δημοσίευσηαπό Εσύ » Δευτ Σεπ 20, 2004 11:04 am

βρε βρε βρε

"νιώσε καλά" μα που τα είδες όλα αυτά;
θες να μας απειλήσουν ότι θα φύγουν;

το έκαναν και άλλοι γραφιάδες στο παρελθόν...
πιπέρι φιλ.πιπέρι!

το ωραίο ξέρεις πιο είναι;

-ότι ο ένας θάβει τον άλλο;

όχι όχι ότι όλοι τους κατηγορούν μια αόρατη δύναμη για ερήμωση!
χαχα!

(υγ : οι θρασύδειλοι είναι συγκεκριμένοι.δοξάστε τους! )
Εσύ

Δημοσίευσηαπό dounai » Δευτ Σεπ 20, 2004 5:31 pm

Kι εγώ κε Φίλγκουντ, είδα κάτι απρεπές χθες βράδυ, και απαράδεκτο - μήπως ήτο χιούμορ; - και το ξέχεσα. Έ και; Τί έγινε; Ή μήπως δεν έχεις πάρει χαμπάρι ότι όλα σχεδόν τα τόπικς τα έχουμε χέσει; Έχουμε είπα, δεν είπα 'έχουν'. Μάλιστα με χαρακτήρισαν 'κουλτουριάρα'. Είχα λίγα κεφάκια και τα πήρα στο κρανίο. Και κάποια στιγμή θα καταλάβεις, πως για να υπάρξει κανείς εδώ μέσα, δε θα πρέπει να παίρνει τα πράματα και πολύ στα σοβαρά.
Στο κάτω-κάτω, αυτή τη στιγμή δε κάνεις τίποτα άλλο από αυτό που και εμείς οι 'παλιοί' κάναμε κάποια στιγμή. Υποδείξεις. Είχα κάνει κι εγώ στο παρελθόν. Έφαγα την παπάρα, στεναχωρέθηκα και μετά πάει, μου πέρασε. Με τον καιρό κατάλαβα γιατί γράφει ο καθένας μας. Και τίποτα δε με ενοχλεί. Αλλά στα χοντροκομμένα αστειάκια του τύπου 'να πας να πεθάνεις γιατί μ' ενοχλείς', δε θα αδιαφορήσω. Γιατί δε μ' αρέσει να απευθύνεται ο λόγος σε ανθρώπους που δε ξέρουμε. Ο Θάνατος, είναι και αυτός ένα θέμα όπως όλα. Ακόμη και να αστειευτεί κανείς μπορεί. Καλοπροαίρετα όμως. Όσο για την ανυπαρξία ευγένειας που κάποιοι μας έχουν καταλογίσει, είναι δικό τους θέμα.
Η ευγένεια της ψυχής δε φαίνεται από τον τρόπο που μιλά κανείς. Αλλά απ' το τί λέει εν τέλει...
Κόψε αριστερά και μετά όλο ευθεία
Άβαταρ μέλους
dounai
full member

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy44 » Δευτ Σεπ 20, 2004 7:19 pm

.....δυστυχως φιλγκουντ κι εσυ δεν ξεφευγεις απ' την πεπατημενη.....

προστατευουμε αυτη την αιθουσα συζητησεων απο την εισβολη εξωγηινων
και αυτο μας δινει το δικαιωμα να χρησιμοποιουμε ολα τα μεσα (ολα επιτρεπονται στον ερωτα και τον πολεμο που λενε και οι σοφοι)

τωρα αν για σενα τα γαμησια ειναι "sarkika kai ahdiastika" οπως ειναι για την σμαρτιεσ την καλογρια (που κατα τα αλλα περιμενει το αγορι με τα πρασινα θλιμμενα ματια να την επισκεφτει δεκπεντε μερες στην αγγλια για να παιξουν τις κουμπαρες και μας γραφει απ' τη βιβλιοθηκη φουλ στη μελαγχολια ) μπορεις να συνεχισεις να υπερασπιζεσαι τις θεσεις σου....να υπερασπιζεσαι χωρις ιχνος χιουμορ αυτο που νομιζεις οτι ειναι ο ερωτας και ο ανθρωπος....εμεις θα σε διαβαζουμε και ενιοτε θα χασμουριομαστε
αν επιτρεπετε.

εδω ειναι αιθουσα συζητησεων και επιτρεπετε ο χλευασμος και τα μπινελικια...αν θελεις γαλλικα και πιανο ειναι παρακατω....

αν καποιοι απο σας τους νεοεμφανισθεντες ηρθατε εδω για συμβουλες της δοκτωρος ρουθ και δωρεαν ψυχαναλυση....μπορει και να τα βρειτε αλλα μπορει και να μην τα βρειτε....μη μας κατηγορειτε γι αυτο...το σημαντικο ειναι οτι υπαρχει αρκετη ελευθερια ωστε να μπορειτε να μας τα χωνετε οπως εσεις το γουσταρετε....

και που 'σαι φιλγκουντ

.....................ΚΟΜΠΙΑΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ...........

ακου "οι γαμικουλες του φορουμ"......σε προειδοποιω οτι τα περισσοτερα απο αυτα που λες τα 'χουν πει και αλλοι και εχουν γινει συζητησεις επι συζητησεων εδω μεσα ...ξοδευτηκε φαια ουσια απ' αυτη τη λιγη που διαθετουμε....για ψαξτο λιγο και συ.
wpleftyboy44

Δημοσίευσηαπό Druuna (...ex Queen) » Δευτ Σεπ 20, 2004 10:23 pm

( να το πω..;;; )

( na min to pw..!!!! )

( να κρατηθώ...;;; )

( να μην κρατηθώ..!!!! )

( εφόσον εγώ μπορώ να είμαι αλαζονοχαυνοφλύαρη, όπως και κομποφακελλορρήμων, δεν θα το πω απλώς, αλλά θα το ξε-φωνήσω... )

DR FEELGOOD, ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΝΤΕΣ.

( επίσης, μάθε να ακούς και μουσική που να ακούγεται... )

( άσχετο, αλλά δεν μπορούσα να βαστηχτώ anymore... )

( κομπάζω και αλαζονεύομαι ρε... )

( όχι κομπάζομαι... )

( θέλει κόπο να δέσεις κόμπο... )

:lol:
Όσο οι άνθρωποι θα συνεχίζουν να πίνουν, να πολεμούν, να στοιχηματίζουν και να καπνίζουν, τούτος ο κόσμος έχει μέλλον.
Άβαταρ μέλους
Druuna (...ex Queen)
super member

Δημοσίευσηαπό aspic » Δευτ Σεπ 20, 2004 10:53 pm

Να κρατηθώ

Να μήν κρατηθώ

Να σφιχτώ

Να μήν σφιχτώ

Να κρατηθώ

Να μήν κ..........

Έ πόσο να αντέξω;

ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!

Oύφ ανακουφίστηκα!
Νοιώθω πολύ καλύτερα τώρα.
Έ τι; μόνο ο φίλγκούντ θα κλάνει εδώ μέσα για να νοιώθει καλά;

(κουήν,η υπογραφη σου είναι έχει παρεμφερές νόημα με την δική μου.Να την βγάλεις αμέσως γιατί εγώ την έβαλα πρώτος και έχει και περισσότερη δραματουργία από την δική σου,που είναι ξενέρωτη.
Εσύ να κομπαλαζονέψεις με άλλη υπογραφή.ʼν δέν έχεις εύκαιρη,να σου δώσω απο τις ...υπογραφές που μάζεψαν τα σέλινα.
Πόσο να αντέξουν και αυτά; ).
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Tristessa » Τρί Σεπ 21, 2004 12:34 am

Simfono me ton feelgood. Oloi oi alloi lete vlakies (kai iste k megaloi anthropoi!)

Pio poli apo olous omos mou tin dinei auti i Dounai- trounai -koudounai, etsi k tin petixo pouthena tha tis ormikso k tha tis vgalo to mali trixa trixa. Isa isa eksipiretisi tha tis kano na foraei perouka k na min xriazete na pigeni kathe tris k ligo sto komotirio na vafi tin aspri riza. :lol:

Me ton leftyboyktlktl pantos ksethimosa, vlepis ton lipame ton kakomiri... Sta thola gerontika matakia tou, to zoodes sex enas theos kseri pos orea tha fantazei!! Eh pernane ta xronia...ksexnai o anthropos... :lol:

Elpizo na min akouso pali tipota gia ta greeklish mou. Ta xrisimopio gia na krivo tin apesia orthografia mou, tora moro k xazo ti perimenete???

Ah k oxi pos auti i Margarita epise kanenan pos ine pragmatika moro k grafi apo tin vivliothiki tis...apla auto pou i Margarita antiprosopeuei. Sta alithia etsi nomizete pos skeftonte ta 19aria k ta 20aria? Bah, mono kati sarantarides+++, me tasis dixasmenis prosopikotitas, pou FANTAZONTE pos ine na skeftese 2 matia, k PROSPATHOUN na thimithoun ta paromia. Distixos omos peftoun ekso....

CIAO!

K an den me pisteuete kante to parakato love test

http://gud.us/love-en.php?site=285595
Δεν Ξερω Αν Φευγεις Τωρα Για Το Λιγο Μου - Η Εαν Αυτο Που Νιωθω Ηταν Πολυ - Πολυ Για Σενα
Άβαταρ μέλους
Tristessa
new member

Δημοσίευσηαπό escobar » Τρί Σεπ 21, 2004 2:56 am

πραγματικά feelgood αυτό που έγραψε ο aspic ήταν για τον πούτσο!

πάντως εμένα δεν με ενοχλούν όσοι με ξενερώνουν γιατι μπορώ να τους απαντήσω και δεύτερον να τους γράψω και στα αρχίδια μου.

μαλάκες υπάρχουν τριγύρω μας πολύ και απλώς τους έχω όλους γραμμένους

φιλιά και στην Druna που διορθώνει τα ορθογραφικά μας λάθη
και εγω στην ηλικία σου όταν θα ξήνω τα παπάρια μου κάθε μέρα θα μάθω ορθογραφία για να περνάει η ώρα μου.

τι να πεις τρίτη ηλικία!!!!

αχ άσχημα τα γεράματα και η αγαμία
pablo escobar
escobar
full member

Δημοσίευσηαπό Εσύ » Τρί Σεπ 21, 2004 10:11 am

Στους νέους:
Ψάρακλες χαλαρώστε. Τα κουφάρια είναι 2-3. Δεν είναι παραπάνω. Το θέμα πάντως δεν είναι θέμα ηλικίας. Χαλαρώστε λιγάκι για να βρούμε λύση. Και στην τελική που ξέρετε τη ηλικία έχει ο καθένας εδώ μέσα;

Πάμε παρακάτω λέω. Δε βλέπετε πως μαζεύτηκαν σαν τα κοράκια όλοι εναντίον του φρέσκου; Μέχρι χθες ήτανε στα μαχαίρια και τώρα έγιναν ομάδα (μερικοί σιωπαίνοντας βέβαια) για να μην γίνετε ενεργά μέλη. Τους φοβίζει!
Θα τους κάνετε τη χάρη να φύγετε;

Για να μη γίνετε γραφικοί όμως κοιτάξτε να μην κάνετε ότι τους κατηγορείτε. Προσέξτε το!

Στους παλιούς:
Έχουμε μετά από καιρό κάποια νέα ενεργά μέλη. Όσοι θέλετε να μην "ερημώσουμε" όπως λέτε βγείτε και μιλήστε. Επιτέλους μην αφήνετε 2-3 άτομα να βαλτώνουν το χώρο.

Στον admin:
Πάρε θέση. Να τελειώνει το θέμα. Υπάρχουν κουβέντες που πρέπει να επεξεργαστούν..

υ.γ Στην παιδική χαρά (θέμα:...) θα υπάρξουν εξελίξεις σύντομα.
Εσύ

Δημοσίευσηαπό epsilon » Τρί Σεπ 21, 2004 11:03 am

DE MOY ARESEI NA EIMAI SE OMADES.

ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ. ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΑ.
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥΡΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ -ΛΟΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΙΜΑΙ- ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΜΙΣΣΟΣ.
ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΟΜΩΣ ΟΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΤΙΜΕΣ. Η ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΦΩΝΗ Η Η ΜΕΣΗ, ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
ΚΑΙ Η ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΕΞΙΣΟΥ.
Ο ΘΑΝ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΜΙΝΙΣΤΡΑΤΟΡ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΩΣ ΜΕΛΟΣ.

ΚΙ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ, ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠ' ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΙΕΣ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΔΑ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΚΟΜΙΚΣ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΜΑ ΜΙΛΑΩ. ΕΣΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ. ΓΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... :wink:
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Επόμενο

Επιστροφή στο ανθρώπινες σχέσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες