δελτία τύπου

"ΨΕΥΔΗ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΑΦΗΣ" του ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ

δελτία τύπου και ανακοινώσεις για πολιτιστικά και άλλα γεγονότα... (μόνο για ανάγνωση)

"ΨΕΥΔΗ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΑΦΗΣ" του ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ

Δημοσίευσηαπό than sigma » Τετ Μάιος 11, 2005 10:56 am

Κυρίες και Κύριοι

Οι Μετα-Ορθολογικές ΕΚΔΟΣΕΙΣ (δηλαδή στο εξής θα είμαι ΚΑΙ ΕΚΔΟΤΗΣ) «ΑΜΟΝΙ» παρουσιάζουν το πρώτο τους βιβλίο, το μυθιστόρημα επιστημονικής φαντασίας «ΨΕΥΔΗ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΑΦΗΣ» του ΟΔΥΣΣΕΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ, ηρωικού απόγονου του μεγάλου έλληνα αγωνιστή, πρώην ντράμερ του θρυλικού συγκροτήματος Γιώργος Τσίγκος και οι μαύροι κύκλοι (ο Γίώργος Τσίγκος έφυγε, οι μαύροι κύκλοι μείναν!) και Μέγα Διοργανωτή ΠΑΡΤΙ ένθεν και κείθεν της Αίγινας!

Η ΙΣΤΟΡΙΚΗ παρουσίαση του ΨΕΥΔΗ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΑΦΗΣ θα γίνει ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και 13 ώρα 20:00 (καλά, μιλάμε ούτε παραγγελία να την είχαμε κάνει!!) στο εξίσου ιστορικό μπαράκι ΑΙΤΝΑ (εν τη παρουσία του γραφικού ιδιοκτήτης του!). Μετά την συζήτηση, περί του βιβλίου, θα ακολουθήσει πάρτι με μουσικές εμπνεύσεως του συγγραφέα ήτοι άμπιεντ, ελεκτρόνικα και άλλες που διαφεύγουν των γνώσεων του ΕΚΔΟΤΗ, εμού του ιδίου !!! με τρία θαυμαστικά ένεκα των πολλών, μα δίολου προσοδοφόρων, ενασχολήσεων μου. Να είστε εκεί αγορίνες και κοριτσάρες μου. Τα λέμε, σι γιου, ελάτε μη χέσω

Χρήστος Σιδερής

ΥΓ 1: Κάντε ωρέ προώθηση τούτο το ηλεκτρονικό μήνυμα.

ΥΓ 2: Για όσους επιθυμούν, θα υπάρχουν και αντίτυπα του εκπληκτικού νέου μυθιστορήματος «Ο ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ» (2005-ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ), όπως και του πρώτου μου μυθιστορήματος «7 ΗΜΕΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ» (2002-ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ)
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Επιστροφή στο δελτία τύπου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης