παιδική χαρά

Παιχνίδι με λέξεις

χαλαρά χαμόγελα, παιχνίδα, παιχνιδίσματα, αστεία και .... "ζζζζζζζζζζζζζζζ"

Δημοσίευσηαπό χαμίνι » Παρ Απρ 14, 2006 10:06 am

kanenas έγραψε:υπάρχει ένα σημείο, λέγεται χρυσή τομή

είναι εκεί που συναντιέται η γραφή με το σώμα

Το σώμα!

Έχει εξουσιοδότηση... με υπογραφές, σφραγίδες και τυπωμένη με μικρά, πολύ μικρά γράμματα την ημερομηνία λήξης...

Τώρα αυτό για το επί κοντώ να το πάρω κυριολεκτικά; :lol:
Καλό ταξίδι!
Άβαταρ μέλους
χαμίνι
senior member

Δημοσίευσηαπό kanenas » Παρ Απρ 14, 2006 5:55 pm

τώρα τι να σου πω, 'ακολούθησέ με και θα το βρεις?'

είδες πώς αυτή η τακτική οδηγεί βήμα-βήμα στη χημεία χαμίνι;

:wink:

στο ταξίδι δεν κυνηγάμε τους άλλους, είναι σα να κυνηγάς τον εαυτό σου, στο τέλος θα σου τη φέρει θα δεις
αφέσου ελεύθερη, άσε το σώμα και το μυαλό σου να ταξιδέψουν μόνα τους...μη βιάζεις τίποτα
(φυρί-φυρί το πάω να τη ρίξω)

και να δεις που όλος ο κόσμος θα πέσει μπροστά στα πόδια σου χαμίνι....άκου και μένα.

(βασικά στον άσσο έχω μείνει, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.
:wink:)
kanenas
senior member

Δημοσίευσηαπό χαμίνι » Δευτ Απρ 17, 2006 9:34 am

kanenas έγραψε:και να δεις που όλος ο κόσμος θα πέσει μπροστά στα πόδια σου χαμίνι....άκου και μένα.

(βασικά στον άσσο έχω μείνει, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.
:wink:)

Σ' ακούω!

Ο κόσμος όλος είναι στα πόδια μου. Δεν τον θέλω όμως όλον τον κόσμο στα πόδια μου. Τον θέλω μέσα μου. Φαίνεται όμως δεν χωράει. Έχω τιγκάρει το μέσα μου με μένα. Έτσι λοιπόν δεν έχω και τίποτε να χωρέσω σε κανέναν. Ν' αφήσω το εμένα να γίνει εμείς. Ν'αφήσω τον κόσμο να γίνει εγώ. Έχω κολλήσει στο πρώτο βήμα (το να αντιληφθώ) και εκεί έχω τσιμεντώσει το ένα μου πόδι. Το άλλο ελεύθερα κινείται, αλλά που να πάει;

Ξέρω κι εγώ; Πρέπει να ξαναμελετήσω τη χημεία. Όλο και κάποια συνταγή θα δίνει για να τινάξεις το τσιμέντο στον αέρα...

(Μην στεναχωριέσαι, ο άσσος είναι δύναμις...)
Καλό ταξίδι!
Άβαταρ μέλους
χαμίνι
senior member

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Δευτ Απρ 17, 2006 2:33 pm

"Ο κόσμος όλος είναι στα πόδια μου. Δεν τον θέλω όμως όλον τον κόσμο στα πόδια μου. Τον θέλω μέσα μου. "

γουαου ....σεξυυυυυυ!!!!!!! χαμινι ....Αϊ λαϊκ ιτ λαϊκ δατ .

αν μπορεις να το πεις αυτο με βραχνη παραμορφωμενη φωνη και το κεφαλι γυρισμενο 180 μοιρες προς την πλατη εχεις κλεισει ρολο στον εξορκιστη νο3

αν μπορεις να το πεις με λαγνο βλεμμα με μισανοιχτα σαρκωδη χειλη και με πτωση βλεφαρων καθισμενη σταυροποδι σε καρεκλα χωρις να φορας εσωρουχο και μετα να δειχνεις μισο μουνακι καθως αλλαζεις ποδι
εχεις κλεισει ρολο σε ταινια αισθησιακη ιν φακτ μπορεις να γυρισεις το νο 3 της γνωστης ταινιας με τον παγοκοφτη

αν παλι μπορεις να το πεις ξαπλωμενη ολογυμνη (εκτος απ' τις ψηλοτακουνες γοβες )με τα ποδια να κλωτσανε τον αερα πισω απ' το κεφαλι σου ,
εχοντας μπροστα σου ενα τυπο που δεν μπορει να αρθρωσει αλλη λεξη εκτος απο "γκνννααα! αϊμ καμμιν" (πιχι εμενα που ειναι και το ονειρο μου για το μελλον μου αυτο) μεταμφιεσμενο σε υδραυλικο , γαλατα , ή σε προεδρο των ενωμενων πολιτειων της αμερικης

ε τοτε εχεις κλεισει σπιτια ,θεση στα πισω ραφια βιντεο κλαμπ ...και στο πισω μερος της καρδιας ολων των στερημενων(σαν και μενα) αρσενικων του πλανητη .
..........................................................................................................
(χαμογέλα)
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό χαμίνι » Δευτ Απρ 17, 2006 2:55 pm

http://www.geocities.com/fem9898/LEAVE-YOUR-HAT-ON.html?200617

Σε πειράζει να κρατήσω και το καπέλο μου;

:lol:
Καλό ταξίδι!
Άβαταρ μέλους
χαμίνι
senior member

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Δευτ Απρ 17, 2006 9:45 pm

νο προμπλεμο σουγκαρ ! αρκει να ειναι μονο αυτο...
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Προηγούμενη

Επιστροφή στο παιδική χαρά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες