παιδική χαρά

Πείτε Ανέκδοτο να γελάσουμε λιγάκι

χαλαρά χαμόγελα, παιχνίδα, παιχνιδίσματα, αστεία και .... "ζζζζζζζζζζζζζζζ"

Πείτε Ανέκδοτο να γελάσουμε λιγάκι

Δημοσίευσηαπό il_monstro » Τρί Μάιος 20, 2003 11:13 pm

:D ................
γιατί τοέχουμε ανάγκη και φυσικά για να παψει να απασχολεί την petri

Γιατί οι Ξανθές (οι παρούσες εξαιρούνται) έχουν γραμμένο ένα τεράστιο
Α στο ταβάνι της κρεβατοκάμαρας?
.....................................................................................................
για να μήν ξεχνούν τα λόγια κατα την διάρκεια του οργασμού :? [/b]
Agggrrrrr
Άβαταρ μέλους
il_monstro
new member

Δημοσίευσηαπό alexis74 » Τετ Μάιος 21, 2003 1:14 pm

ΧΑΧΑΧΑ :D
Πολύ καλό!!!
Το άλλο με τη Eurobank το ξέρεις?
:shock:
Deep Down & Dirty
alexis74
full member

...

Δημοσίευσηαπό VULGARRRRRDOG » Τετ Μάιος 21, 2003 5:01 pm

ένας εβραίος 70άρης γέρος μπαίνει στο πριβέ κλάμπ "Ukranian Pandemonium" στο Μπουρνάζι και ζητάει τη Νατάσσα από το Κίεβο.

- Η Νατάσα γέρο είναι για πολύ ακριβά γούστα και ειδικά προγράμματα, του απαντάει η αρσενική πουτάνοτσατσα του μαγαζιού.
- Το ξέρω απαντάει αυτός.
- 1000 ευρώ την ώρα
- Εντάξει.

Μπαίνει λοιπόν στα απόκρυφα του μαγαζιού με τη Νατάσσα και βγαίνει ύστερα από μια ώρα με ένα χαμόγελο ίσαμε τα αυτιά.

Το επόμενο βράδυ, πάλι τα ίδια. Ο εβραίος γέρος καλεί Νατάσσα. Γουρλώνει τα μάτια της η Νατάσσα, της σκάει 1000 ευρώ και ξανά μαθήματα ουκρανικής ο γέρος.

Τρίτο βράδυ στη σειρά, ο γέρος και πάλι εκεί. Η Νατάσσα δεν πιστεύει στα μάτια της. Τρίτη στη σέιρά βραδιά ο γέρος να δίνει 1000 ευρώ. Εδώ είμαστε σου λέει. Βρήκαμε την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά.
Μετά το....course, του πιάνει ψιλή κουβέντα. "Δύσκολη η ζωή στην Ουκρανία, αυτή τη δουλειά την κάνω από ανάγκη, μακάρι να βρω έναν ώριμο άντρα σαν και σένα καλή ώρα να ....αποκατασταθώ και να κόψω τις βίζιτες. Είμαι από το Κίεβο..."
- Το ξέρω, τη διακόπτει ο γέρος.
- Που το ξέρεις ;
- Δεν έχεις και μια αδερφή, την Ιρίνα στο Κίεβο ;
- Ναι !!!
- Ε, αυτή με έστειλε να σου δώσω τις 3.000 ευρώ που σου χρώσταγε...
Σουγλάκο ζεις, για πάντα παλαιστής.
Άβαταρ μέλους
VULGARRRRRDOG
super member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Πέμ Μάιος 22, 2003 9:59 am

Στο καφενείο της πλατείας του χωριού κάτω από τον πλάτανο κάθονται δυο κουμπάροι και συζητάνε για το πρόσφατο ταξίδι του ενός στην πρωτεύουσα:

- Και που λες, κουμπάρε, κατεβαίνω από το τρένο και περπατάω. Τι μαγαζιά! Τι βιτρίνες! Τι όμορφα κορτσούδια και ευγενικά!
Εκεί που χάζευα μπροστά σε ένα μαγαζί, έρχεται μια κοπελούδα, αψηλή, όμορφη και με ρωτάει «περμανάντ, κύριε;», «περμανάντ», της λέω. Και με καθίζει, και με λούζει και μου κάμει αυτά τα μπουκλάκια που βλέπεις και δεν με πόνεσε καθόλου!
Λίγο παρακάτω, με βλέπει μια άλλη, όμορφη, αψηλή και μου λέει «μανικιούρ, κύριε;», «μανικιούρ», της απαντάω. Και με καθίζει, και μου βάνει τα χέρια σε κάτι ζουμιά και μου κάνει αυτά τα ωραία κόκκινα νύχια που βλέπεις και δεν με πόνεσε καθόλου!
Με πήρε η νύχτα στη βόλτα. Με πλησιάζει ένα παλικαρόπουλο αψηλό, όμορφο και με ρωτάει «τραβεστί, κύριε;», «τραβεστί», του απαντάω. Έ, αυτό κουμπάρε πόνεσε λίγο!

Υ.Γ. Eurobank? για λέγε, για λέγε ...
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

....έρημες μπύρες...

Δημοσίευσηαπό ostreon » Πέμ Μάιος 22, 2003 7:44 pm

Πρέπει να του το πώ...Δέν είναι σωστό...πρέπει να ξέρει...
Να έτσι απλά..
Ξέρεις καλέ μου φίλε είμαι λίγο..τραβεστί ... πειράζει;
Μπά ...σιγά μη ξέρει τι είναι τραβεστί..ξανασκέφτηκε.
Αυτός φαίνονταν άσχετος με τα σύγχρονα ρεύματα..Ήταν ντίπ χωριάτης..
Ήρθε στην Αθήνα ,να βρεί τη χαρά στα σκέλια του και που πήγε;
Στη Συγγρού...Δεν έφταιγε αυτός... ο ξάδερφός του τον είχε στείλει εκεί..Τράβα στη Συγγρού ρε να γυρίσουν ανάποδα τα μάτια σου..Να δείς κάτι δίμετρες γυναικάρες , ωραίες ,μπρατσωμένες ρε,.... όχι τα ψοφίμια που 'χουν στις ρεκλάμες.. Καί να σε παρακαλάνε ρέ.. Τράβα και θα δείς..
Πήγε,είδε,και με τη πρώτη ματιά "έριξε" μιά .... και μπρατσωμένη καί ψηλοκάλαμη καί μεστωμένη όπως πάντα του άρεσε...
-Θα με καλέσεις σπίτι σου τον είχε ρωτήσει ναζιάρικα..
-Όχι στο ξενοδοχείο ..ήρθα γιά λίγες μέρες να ..ξέρεις... και να φύγω.
-Ωραία, πάμε τότε στο δικό μου..του είπε γλυκά με ένα τενιάστικο ύφος..
Καί πήραν το ταξί και πήγαιναν καί σ'ολο το δρόμο ..πως να του το πω ...και πώς να του το πώ..
..και φτάσαν στο ασανσέρ ..και πως να του το πώ...και κάτσανε στο σαλόνι καί πως να του το πώ...είχε φρακάρει...
Να φέρω μιά μπυρίτσα απ τη κουζίνα ,του είπε πριν κάτσουν στο ντιβάνι και γίνει το κακό.. Ήθελε να κερδίσει λίγο χρόνο ...κάτι έπρεπε να κάνει..να του το πεί....αλλά πως;;
ʼνοιξε το ψυγείο ,έπιασε μιά παγωμένη ,..και το κρύο σόκ γέννησε την ιδέα..
Ωραία σκέφτηκε θα πέσει στα μαλακά...και φώναξε προς τον ολάπλωτο εραστή διατελώντα εν αναμονή της παγωμένης μπύρας αφ ενός τής φλογισμένης σαρκός αφ εταίρου......
-Αγάπη μου ..χεχεχε...ξέρεις κάτι...Κλειτορίδα δεν υπάρχει...!!!!
γιά να λάβει την απάντηση...
-Μη στεναχωριέσαι κουκλάρα μου....Τσάκα μια ʼμστελ...
"Μόνο πού υπάρχει καί μιά διαφορετική εκδοχή:
Μη με πιστεύετε, όσο γερνώ τόσο λιγότερο καταλαβαίνω.
Η πείρα μού ξέμαθε τον κόσμο...
Άβαταρ μέλους
ostreon
super member

Δημοσίευσηαπό pertri » Πέμ Μάιος 22, 2003 10:43 pm

χμμμμμ....
ωραία ξεκινήσατε... αρχίζω και :) άντε και για σας :D ....συνεχίστε θα γελάσω... :lol: και μην ανησυχείτε... έβαλα και τα σωστά λόγια απέναντί μου για να μη ξεχάσω τί πρέπει να πω... :twisted: !!!!

Νάστε καλά! :wink:
make a nest of pleasant thoughts
Άβαταρ μέλους
pertri
senior member

προσοχή στις νεροφίδες...

Δημοσίευσηαπό ostreon » Σάβ Μάιος 24, 2003 8:12 am

Δυό αράπηδες ,διάσημοι έτσι κι αλλοιώς διά τι υπερφυσικόν της "φύσης" τους, σταματούν σε ξύλινο γεφυράκι άνωθεν αρδευτικού ποταμίσκου,
"προς νερού" τους.
Κατά τη "διαδικασία" διαλογίζονται..
-Κρύα τα νερά σήμερα brother , λέει ο πρώτος..
-Και κρύα και ρηχά ....
"Μόνο πού υπάρχει καί μιά διαφορετική εκδοχή:
Μη με πιστεύετε, όσο γερνώ τόσο λιγότερο καταλαβαίνω.
Η πείρα μού ξέμαθε τον κόσμο...
Άβαταρ μέλους
ostreon
super member

Δημοσίευσηαπό ScarletDusk » Σάβ Μάιος 24, 2003 2:15 pm

Ήταν μια φορά και έναν καιρό ένας κομμουνιστής συλλέκτης. Αυτός λοιπόν είχε μια τεράστια συλλογή απο Σοβιετικά, Κινεζικά, Κορεατικά, Βιετναμέζικα, Κουβανέζικα και λοιπά κοιμήλια, από πίνακες και σημαίες μέχρι όπλα και στολές.

Κάποια μέρα λοιπόν τον επισκέφθηκε ένας φίλος του:
-Τρομερή η συλλογή σου σύντροφε!
-Τρομερή; Όλα τα κομμουνιστικά κοιμήλια είναι εδώ! Από την κόκκινη σημαία που κρατούσε ο Λένιν μέχρι το όπλο του Φιντέλ!
-Χμ ναι, αλλά νομίζω οτι κάτι σου λύπει.
-ΤΙ; Τι μπορεί να μην βρίσκεται εδώ!;
-Ο δίασημος πίνακας του Γερασίμοβ, "Ο Στάλιν στο Λένινγκραντ"!
-Μα, μα! Δεν είναι δυνατόν! Θα ψάξω παντού, σ'όλο τον κόσμο και θα τον βρω!

Ξεκινάει λοιπόν και μετά απο δύο χρόνια αναζήτησεις φτάνει σ'ενα απομακρυσμένο χωριό της Σιβηρίας. Εκεί έμαθε πως τον πίνακα είχε μια γρια που ζούσε έξω απ'το χωριό. Πήγε λοιπόν να την βρει.

*Τοκ Τοκ*

-Ναι, ποιός είναι;
-Ναι γεια σας και καλημέρα, έμαθα ότι έχετε ένα πίνακα, "Ο Στάλιν στο Λένινγραντ, του Γερασίμοβ, θα ήθελα να τον αγοράσω.
-Ε; Ποιόσ θα θελε αυτή τη σαβούρα; Μισό λεπτό να τον βρω όμως.
Πάει η γρια στο κοτέτσι, ακολουθεί ο φίλος μας. Σκάβοντας μέσα στα άχυρα η γρια ξέθαψε τον κουτσουλισμένο πίνακα.

-ΑΑ! Πως έγινε έτσι! Γρήγορα να τον καθαρίσουμε.
Αφου λοιπόν καθάρισαν τον πίνακα, φάνηκε το σχέδιο. Η γυναίκα του Στάλιν , γυμνή στα τέσσερα μ'έναν αράπη να της τον φοράει από πίσω.
-ΜΑ ΚΑΛΑ! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΛΙΝ;
-Ε μα στο Λένινγκραντ!!!
Now that I am gone... lay thorns on my grave...
ScarletDusk
junior member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Σάβ Μάιος 24, 2003 7:10 pm

Ένας περίεργος ρακένδυτος τύπος, που μοιάζει με άστεγο κι έχει πάνω στον δεξί του ώμο ένα τεράστιο παπαγάλο, μπαίνει σ’ ένα πολυτελέστατο ξενοδοχείο. Τον πλησιάζει ο θυρωρός και ευγενικά τον παρακαλεί να φύγει. Ατάραχος ο τύπος βγάζει από το τσεπάκι του πουκάμισού του 50 € και του τα δίνει. Ο θυρωρός απορημένος αλλά και ευχαριστημένος από το φιλοδώρημα τον αφήνει να περάσει. Περνάει ο τύπος μπροστά από την ρεσεψιόν κατευθυνόμενος για το ασανσέρ, τον σταματάει ο ρεσεψιονίστ και το ίδιο σκηνικό… του λέει να φύγει, βγάζει αυτός το πενηντάρικο και πηγαίνει στο ασανσέρ. Ανεβαίνει στο roof garden όπου βρίσκεται και το μπαρ του ξενοδοχείου και φυσικά τον σταματάει ο μετρ. Βγάζει από το τσεπάκι του ο τύπος το γνωστό πενηντάρικο και φτάνει επιτέλους στο μπαρ. Παραγγέλνει ένα ποτό στον μπάρμαν και του λέει να πιει κι αυτός ένα στην υγειά του, ακουμπώντας στον πάγκο το γνωστό από το τσεπάκι του πενηντάρικο. Ο μπάρμαν απορημένος, και ήδη πληροφορημένος από τον μετρ ότι προφανώς πρόκειται για κάποιον εκκεντρικό πλούσιο, κάνει ότι του λέει και του πιάνει κουβέντα για το ποιος είναι, με τι ασχολείται και λοιπά. Οπότε ο τύπος του απαντάει :
- Φίλε μου, δεν είμαι κάποιος ιδιαίτερος, αλλά έχω ιδιαίτερη ιστορία. ʼστεγος είμαι. Κοιμάμαι κάτω από γέφυρες. Ένα βράδυ, λοιπόν, εκεί που κοιμόμουν κάποιος ασυνείδητος πέταξε πάνω από τη γέφυρα ένα λυχνάρι, που μου ήρθε στο δόξα πατρί. Το μάζεψα, σκέφτηκα ότι κάτι μπορεί να πιάσει στα παλιατζίδικα και βάλθηκα να το καθαρίζω τρίβοντάς το δυνατά. Τότε ακούγεται ένα φοβερό φφφφφφφφςςςςςςςςς, βγαίνουν καπνοί και να σου μπροστά μου ένα τζίνι. Δεν πίστευα στα μάτια μου! Το τζίνι μου είπε με μια βαριά φωνή «Αφέντη, μπορείς να κάνεις τρεις ευχές!». Δεν το πολυπίστεψα αλλά του είπα ότι καταρχήν θέλω να είμαι πάντα υγιής. Το τζίνι έκανε κάτι περίεργα με τα χέρια του και μου είπε «έγινε!». Έκτοτε δεν έχω αρρωστήσει ποτέ μου. Σαν δεύτερη ευχή του είπα ότι θέλω ό,τι χρηματικό ποσό σκέφτομαι να βάζω το χέρι μου στο τσεπάκι μου και να το παίρνω. Το τζίνι έκανε τα γνωστά περίεργα και έκτοτε έχω όσα χρήματα θέλω.
- Και η Τρίτη ευχή;
- Του ζήτησα να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί και κοίτα τι μου έδωσε ο μαλάκας!, είπε δείχνοντας τον δεξί του ώμο …
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό il_monstro » Κυρ Μάιος 25, 2003 12:19 pm

Ενας γιατρος καλεί στο σπίτι του έναν Υδραυλικό να του επισκευάσει την
βρύση , μετά το πέρας των εργασιών και οπως ήταν φυσικό ο γιατρός ρωτά τον μαστορα:
"πόσα σου οφείλω ?"
"Μαζί με τα υλικά 200 ευρω"
"Καλα 200 ευρω δεν παίρνω εγώ που είμαι γιατρός"
"Κοίταξε να δείς , και εγώ όταν ήμουν γιατρός δεν έπαιρνα τόσα"
Agggrrrrr
Άβαταρ μέλους
il_monstro
new member

Επόμενο

Επιστροφή στο παιδική χαρά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες