υποστήριξη

e-misSOS personal messages?

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό than sigma » Παρ Ιουν 02, 2006 4:38 pm

Αγαπητέ άσπικ,
Σε έχω διαβεβαιώσει στο παρελθόν ότι δε γίνεται να απενεργοποιήσω τα πμ για μερικούς μόνο. Δεν ξέρω τον τρόπο για το phpbb2 που χρησιμοποιούμε. Αν εσύ βρεις τον τρόπο και μου τον δείξεις τότε πολύ ευχαρίστως να το εφαρμόσουμε για όποιον το επιθυμεί. Το ίδιο ισχύει και για τη δυνατότητα block στα πμ κάποιον συγκεκριμένων μελών.

Αγαπητέ άσπικ,
Σε έχω διαβεβαιώσει στο παρελθόν ότι κανείς δε μπορεί να δει τα πμ σας. Κανείς με νόμιμο τρόπο και ύστερα από δική μου άδεια. Σε κανέναν δεν έχω δώσει αυτό το δικαίωμα πολύ απλά γιατί ούτε εγώ μπορώ να τα διαβάζω. Η ανάγνωση των πμ μπορεί να γίνει μόνο ύστερα από κάποιας μορφής hacking ή υποκλοπής των κωδικών σας (μας) πράγμα για το οποίο δεν έχω ένδειξη ούτε τώρα ούτε στο παρελθόν.

Σε παρακαλώ να ανακαλέσεις τα ψευδή κα ανακριβή σχόλια που αφορούν τη σελίδα μας. Προσωπικά δε σου επιτρέπω να μειώνεις το ήθος , την προσπάθεια και τη δημοκρατικότητα της σελίδας μας. Ποτέ δεν αδιαφόρησα για ότι προέκυψε. Μπορεί να καθυστερώ αλλά δεν αδιαφορώ. Τα σχόλια τύπου "λίγο πολύ αυτό είπε ο Θαν" είναι γραφικά και δεν αποδεικνύουν ούτε καν τα λεγόμενά σου. Θα ήταν πιο σοβαρό (για να μην πω αντρίκιο) να πεις πότε και που σου απάντησα όπως περιγράφεις καθώς και όλα τα στοιχεία για τις "υποκλοπές" που φαντάζεσαι ότι γίνονται.

Κλείνοντας επέτρεψέ μου να σου επιστρέψω και με το παραπάνω τις υποψίες μου για τους λόγους που σε οδηγούν σε τόσο φτηνές , άνανδρες και χωρίς αποδείξεις επιθέσεις.

Να είσαι καλά δημοκράτη άσπικ.
Θαν
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Παρ Ιουν 02, 2006 7:54 pm

στο δικο μου τον κοσμο παλι (καμμια σχεση με τον φορουμαδικο) εκανα αριστα

και μαλιστα αυτο ακριβως θα ξανακανω με ολα τα πιμι που θα μου στειλουν και θα περιεχουν απειλητικα (μπουχαχα) υπονοουμενα ή αλλα προσβλητικα
στοιχεια

(ο δικηγορος μου μου ειπε οτι τα γραμματα που μου στελνουν μπορω να τα δημοσιοποιω καθως απο τη στιγμη που τα λαμβανω γινονται δικα μου και επισης στους ορους χρησης της αιθουσας δεν αναφερεατι πουθενα καμμια απγορευση δημοσιοποιησης των πιμι)

επομενως ή απ' τη δικια μου την πλευρα το δω το θεμα ή απ' την πλευρα της ελληνικης δημοκρατιας ή της εμισσιακης ειμαι απολυτα σωστος ...μονο απ' την πλευρα της μαφιας και του νομου της σιωπης αν το δει κανεις ειμαι λαθος αλλα δεν δινω δεκαρα

αυτοι που στελνουν τα πιμι ας ειναι λιγο πιο προσεκτικοι να λενε λιγοτερα

και τι καλυτερος τροπος ασπικ για να καταργησεις τα πιμι απο τη δημοσιευση τους

τα πιμι δεν υφιστανται μετα τη δημοσιευση απο πιμι γινονται δημι

αντε και καλα ξεμπερδεματα

και προσεχε θαν γιατι θα ερθω στο σπιτι σου να σε βρω αν διαφωνησεις μαζι μου ή αν γουσταρεις τα ατομα που δε γουσταρω εγω

δε σ'αρεσε αυτο το τελευταιο ε θαν ?μη στεναχωριεσαι και ηταν απλα ενα παιχνιδακι για να δεις ποσο ωραια ειναι οταν οι ψυχοπαθεις σου λενε οτι θα ερθουν να σε βρουν στο σπιτακι σου .... ακριβως αυτο μου ειπε το σκιαχτρο και το παραδεχτηκε και δημοσια αλλα δεν ειδα να ιδρωσε το αυτακι κανενος

αντιθετα για τα πιμι πολυς ιδρωτας ρε παιδι μου ...γιατι ?

οταν ημουνα μικρουλης ο περιβοητος παππους μου ελεγε οτι τα μυστικα και οι ψιθυροι ειναι για τις γυναικουλες ...αλλαξε τιποτα απο τοτε ? για μενα οχι...τα μυστικα ειναι για τις γυναικουλες ....

φωναξτε το λοιπον.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό kanenas » Παρ Ιουν 02, 2006 8:39 pm

ποιός τον γαμεί τον δικηγόρο σου; θα βρούμε άλλον, καλύτερο από τον δικό σου

βγαίνει ο άσπικ ως από μηχανής θεός να δώσει λύση στο δημοκρατικό αδιέξοδο του θαν, επιτρέποντάς του να βγάλει αυτό το φοβερό λογύδριο και να λήξει το θέμα πανηγυρικά...

όσο για τον δημοκράτη θαν, γίνεται του μουνιού το πανηγύρι και το αίσχος, κι αυτός βγαίνει με τον χρυσό κανόνα

"ου κλέψεις"

"ου δημοσιοποιήσεις"

επί της κεφαλής της ανομίας σας η αρά μου...

οι απειλές του σκιάχτρου είναι ελεεινές και δεν είναι μόνο αυτές

κάποτε θαν, κάποιος/α είχε γράψει για κάποιον/α πως ποτέ δεν εννόησε αυτή την ελεεινή του/της τακτική να σου βγάζει το μάτι ενώ κοιτάς αλλού

τουτέστιν όταν βλέπεις τα αίσχη μπροστά στα μάτια σου, ό,τι κι αν εξυπηρετούν, δεν παύουν να είναι αίσχη και να δηλώνουν τον μόνο τρόπο που ξέρει κάποιος για να πετύχει αυτό που θέλει: ο σκοπός αγιάζει τα μέσα...

σε όλο αυτό ή εμπλέκεσαι με τα μπούνια ή δεν εμπλέκεσαι
δε βγαίνεις όμως να επιβάλλεις μονομερώς πρόληψη και καταστολή,
πρόληψη και καταστολή λες και είσαι ο ανώτατος άρχων, εκτός κι αν πια τα έχεις τόσο καλά με τη συνείδησή σου που από δω παν κι οι άλλοι...

δε βλέπεις μόνο τη δημοσιοποίηση των πμ θαν.....
ή τα βλέπεις όλα ή βγάζεις τον σκασμό

το καμπανάκι είναι για σένα
kanenas
senior member

Δημοσίευσηαπό than sigma » Παρ Ιουν 02, 2006 9:41 pm

φίλε kanenas δε νομίζω ότι είσαι σε θέση να μου πεις να βγάλω το σκασμό. Για ηρέμησε λιγάκι...Αυτά που είπα παραπάνω αφορούσαν το θέμα που έθιξε ο ασπικ και όχι το θέμα του λέφτυ στο οποίο και απαντάς εσύ. Νομίζω μια προσεκτική ανάγνωση θα σε βοηθήσει να καταλάβεις ποιο θέμα ανέπτυξα.

Λέφτυ , δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα με τις απειλές. Δεν έχω προλάβει και αν θες πίστεψέ με. Για αυτό και δεν έχω αποσύρει τίποτα γιατί πολύ απλά δεν έχω καταλάβει τι συνέβη. Αυτό που ζήτησα ήταν να σταματήσει η δημόσια διαμάχη καθώς από τα ελάχιστα τελευταία posts που πρόλαβα να διαβάσω ήταν "επικίνδυνα". Εσύ που είσαι παλιός εδώ θα ξέρεις ότι πάντα λειτουργούσα έτσι. Αν υπάρχει κάτι που θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί (και από τις δυο πλευρές) και δεν το έκανα παρακαλώ να μου το υποδείξετε.
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Παρ Ιουν 02, 2006 10:52 pm

για μενα εχουν λειξει ετσι κι αλλιως ολα

συζηταω το θεμα φιλολογικα χωρις φοβο και παθος

δε χρειαζεται να αποσυρθει τιποτα κανεις δεν εχει να μετανοιωσει για τιποτα

ολα ειναι ανεκτα και ανοιχτα

δε μασαμε πουθενα

το υποστεγο με φιλοξενησε

και αυτο ειναι αρκετο για να με δενει με το χωρο αυτο

ειτε το θελω ειτε δεν το θελω

LET IT ROLL
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό skiaxtro » Παρ Ιουν 02, 2006 11:12 pm

Λοιπον

λυπάμαι που θα σου κόψω το κλάμα και την προσέλκυση κοινού στο δράμα σου
αλλά καταλαβαίνω οτι οποιος δεν έχει τα προσόντα να τραβήξει αλλιώς την προσοχή του κοινού κάνει διάφορα νούμερα.
Οπως αλλωστε αυτό το δραματικό ξεφτύλικο νούμερο που έπαιξες παραμονή πρωτοχρονιάς περί της μοναξιάς σου ,για το ότι σε εγκατέλλειψε η γυναίκα σου και πιστεύοντας σε σου εστειλα πμ με ευχές να πάνε καλά τα πραγματα στη ζωή σου.
Και φυσικά πρόλαβες να το παινευτείς στο κολλητάρι σου Ασπικ ο οποίος περιχαρής βγήκε εμμέσως να με περιγελάσει για την αφέλεια μου (και καλά εκανε φυσικά).
Κατα τ'αλλα σε απειλώ δημοσίως και ιδιωτικώς ρε ανθρωπάκι;;;

Αλλά οταν προσκαλείς " έλα να τα πούμε απο κοντά και θα χυθεί αίμα"
και δε μασήσει ο άλλος τότε λογικό είναι οτι κάποιος που κρύβεται πίσω απο την οθόνη θα το εκλάβει σαν απειλή.
Τα γεννήματα της φαντασίας σου περί απειλής της οικογένειας σου
δεν θα στα λύσω εγώ.

Κατα τ'αλλα προσκαλώ να βρείς σε απείλησα εσένα ή την οικογένεια σου.
(Kanenas είναι γνωστό οτι όπου οσμίζεσαι "αίμα" εισέρχεσαι και αυτό δείχνει κακοήθεια και εμπάθεια)
Ούτως ή αλλως και εσύ είχες προβεί σε ημι-δημοσίευση πμ (για να σου φρεσκάρω τη μνήμη)

Συνεχίσε τα "αντριλίκια" πίσω απο την ασφάλεια της οθόνης.
Ούτε καν οίκτο δε κερδίζεις.Πόσο μάλλον να σε πάρει κανείς στα σοβαρά.
Μπορείς να συνεχίσεις το ρολάκι σου.

Οσο δε αφορα την ασφάλεια του μίσσους με την υποκλοπή πμ
το πμ στην ε ήταν δικό μου και το εσβησα πριν το παραλάβει η ε
Κατ'επέκταση εξαφανίστηκε και απο το ινποξ της.

Τόσο απλά

Αλλα αυτή η φοβία ρε άσχετε αγρότη είναι απορροια της παντελούς σου άγνοιας και γιατί ήσουν ανίκανος να κάνεις αυτή την απλή σκέψη.Σε βόλεψε περισσότερο να τα ρίξεις (πάγια τακτική σου) αλλού.
Εκτός αν όντως εχεις δόλιες σκοπιμότητες ή σκοπεύεις εσύ και κάποιοι άλλοι να κάνετε δύσκολη τη ζωή στο Θαν για τους όποιους δικούς σας λόγους.

Απο μένα αυτή είναι η τελευταία κουβέντα επι του θέματος.
Οχι οτι δε θα έχω την προσοχή μου εστιασμένη στο θέμα
(ποιος ξέρει; Μπορεί κάποια στιγμή να βγάλω άκοπα χρήμα
Ας είναι καλά το φόρουμ)
"Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο"

C.B
Άβαταρ μέλους
skiaxtro
e-missos master

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Σάβ Ιουν 03, 2006 12:00 am

για τις απειλες του σκιαχτρου δειτε τα τελευταια ποστ του οπου παραδεχεται ευθεως οτι τις εκανε

" έλα να τα πούμε απο κοντά και θα χυθεί αίμα" ισχυριζεσαι οτι ειπα ...και γιατι να στυ πω να ερθεις ρε σκιαχτρο αν προηγουμενως δεν με ειχες εσυ απειλησει οτι θα ερθεις να με βρεις οπως λεω τοσο καιρο ?

αφου ειμαι τοσο ψευτονταης και σκατομαγκας οπως ισχυριζεσαι γιατι δεν σου ειπα "θα ερθω να σε βρω και θα χυσθει αιμα" αλλα σου ειπα "ελα"

ουτε ειμαι εγω αυτος ο οποιος σε ενοχλησε με πιμι "τραβηξες την προσοχη μου οσο δε φανταζεσαι και θα σε παρακολουθω κτλ " εσυ πηρε την ευγενη πρωτοβουλια να με προειδοποιησεις (γιατι αραγε?)

επισης εμμεσως πλην σαφως με απειλησες με αγωγη

πρωην φιλεναδα δυστυχως εισαι για τα πανηγυρια και μονη σου ανοιξες το λακκο σου μην κατηγορεις τους αλλους

δε χρειαζεται να σε περασω απο γεννεες δεκατεσσερεις σκιαχτρο, οπως φροντιζεις να κανεις εσυ στο προηγουμενο μηνυμα σου για οσους διαφωνουν με τον τροπο που χειριστικες το θεμα γιατι τζαμπα θα χαλασω το σαλιο μου

το μερος οπου λες για τη γυναικα μου που με εγατελειψε ειναι το καλυτερο

εχω πει και εχω ξαναπει οτι σχεδον ολα οσα εχω γραψει τα τελευταια δυο χρονια στο εμισσος και αλλου ειναι μερος ενος προτζεκτ που ευχομαι να καταληξει καποτε στο επιθυμητο για μενα αποτελεσμα ...

τωρα αν οσα γραφω ειναι τοσο πειστικα ωστε να προκαλουν οικτο για αυτο που υποτιθεται οτι ειμαι σημαινει οτι τα γραφω καλα και πιστευτα

εκεινο το πιμι σου ηταν για μενα μεγαλη χαρα γιατι εμμεσως πλην σαφως ειδα οτι καταφερα να συγκινησω τα πληθη με το δραμα μου και ως τετοιο γεγονος το συζητησα με τον φιλο ασπικ και οχι για να γελασω μαζι σου
δεν σου κρυωβ αλλωστε οτι μετα απο κεινο το μηνυμα σου σκεφτηκα οτι ισως να μην εισαι και τοσο κακια οσο θες να δειχνεις ..ισως να ειναι μια αμυνα σου αυτη η αναρμοστη σε γυναικα επιθετικοτητα ...να σου πω ομως οτι απο μενα δεν εχεις τιποτα να φοβασαι ...

οταν με προκαλουν ομως γινομαι αρκετα ασχημος (δυστυχως )

τωρα αν αυτος σου εκανε πλακα μετα αλλο καπελλο και ολοι μας πρεπει να δεχομαστε την πλακα

κατα τα αλλα σε πληροφορω οτι η οικογενειακη μου ζωη ειναι θαυμασια και παει ολο και καλυτερα ... να μην ανησυχει λοιπον το φιλοθεαμον κοινο .

επισης το φιλοθεαμον κοινο μπορει τωρα να κλεισει το χαζοκουτι και να παει σπιτι του

υγ.
και για να εξηγουμαι σκιαχτρο αν θελεις αν εχεις χρονο και διαθεση ελα να τα πουμε (το σιγουρο ειναι οτι δεν θα εχω εγω χρονο και διαθεση βεβαια)

να τα πουμε ομως

αν νομιζεις μετα οτι θες και να πλακωθουμε θα σ'αφησω να μου ριξεις το καλυτερο σου χτυπημα να το ευχαριστηθεις (απαγορευεται μονο η κλωτσια στα γεννητικα οργανα ) και μετα να πας στην ευχη να πιεις καφεδακι στην παραλια .
αν μου ρθεις ομως και απλα θες να μου σπασεις τ' αρχιδια με προσβολες σε προειδοποιω οτι δεν ειμαι σιγουρος για την φιλοξενια που θα σου προσφερω.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Σάβ Ιουν 03, 2006 12:17 am

οσο για το ποσο αισχρο ειναι να δημοσιοποιουνται τα πιμι οπως φωναζε το σκιαχτρο

με το προηγουμενο μηνυμα του δημοσιοποιησε αρκετα στοιχεια απο πιμι η ιδια

αρα δε δικαιουται πια να γκρινιαζει

και οσο για τα λεφτα που θα βγαλεις σκιαχτρο απο το φορουμ

σου ξαναθυμιζω μια και εσκεμμενα η επιλεκτικη σου μνημη θυμται μονο τις υβριες των αλλων (τις οποιες και προκαλεις με την εριστικοτητα σου μονο και μονο για να διαμασρτυρεσαι μετα οτι σε βριζουν) οτι εμενα προσωπικα μ'εχεις εξυβρισει παλιοτερα και μαλιστα χωρις να σε προκαλεσω

αρα δε δικαιουσαι να λες τιποτα μια κι εκει εχεις λερωμενη τη φωλιτσα σου

γενικα εισαι λιγο αλλανταλλων και τα καλα και συμφεροντα
ενω εγω και οι αλλοι που κατηγορεις διακρινομαστε για την παροιμιωδη εμμονη στις θεσεις μας
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό aspic » Σάβ Ιουν 03, 2006 12:51 am

than sigma έγραψε:Αυτό που ζήτησα ήταν να σταματήσει η δημόσια διαμάχη καθώς από τα ελάχιστα τελευταία posts που πρόλαβα να διαβάσω ήταν "επικίνδυνα". Εσύ που είσαι παλιός εδώ θα ξέρεις ότι πάντα λειτουργούσα έτσι. Αν υπάρχει κάτι που θα έπρεπε να έχει αποσυρθεί (και από τις δυο πλευρές) και δεν το έκανα παρακαλώ να μου το υποδείξετε.

Εγώ αντιθέτως θα σου υποδείξω θανάση κάτι που δέν έπρεπε να αποσυρθεί και το έκανες, και μιλάω βέβαια για το προχθεσινό ποστ που μου έσβησες χωρίς κανένα λόγο.Και πέρα από ένα αθώο πείραγμα στον τριτουλέ,το μόνο που μπορεί να δικαιολογήσει αυτή σου την κίνηση είναι η αναφορά μου στους τσατομάγειρες.
Γιατι θανάση μεροληπτείς και προστατεύεις τους τσατομάγειρες;
Καλά σου λεει ο κανένας,ή να εμπλακείς και να είσαι δίκαιος πρός όλους,ή να μην κάνεις τίποτα.

Για τα άλλα που μου λές,να σου πώ κατα αρχήν πώς με το <<λίγο πολύ>>εννοώ βέβαια πώς δέν πήρα απάντηση που έλεγε κυριολεκτικά πώς σε λένε θανάση και είσαι το καλύτερο παιδί στην καλαμάτα,αλλα αυτή η απάντηση που πήρα(δημοσίως στο φόρουμ μιλάμε πάντα) ήταν το ίδιο σχετική με το θέμα όπως και η προηγούμενη που παρέθεσα.
Τέλος για τα ψευδή και ανακριβήστοιχεία δέν ανακαλώ τίποτα.
Ουσιαστικά είναι σενάρια σύμφωνα με αυτά που μου εμπνέει ο καθένας σας.
Νομίζω όλοι λίγο πολύ ξέρετε ότι το κάνω αυτό.
Το άν για παράδειγμα ισχύουν όλα αυτά τα φασιστικά που γράφω για τους τσατομάγειρες ή δέν ισχύουν αυτό δέν έχει καμμιά σημασία.
Σημασία έχει ότι με την συμπεριφορά που δείχνουν (οι τσατομάγειρες) κάλλιστα θα μπορούσαν να ισχύσουν. Και για αυτό τους θεωρώ φασίστες.Όχι γιατί κατ ανάγκην έκαναν κάτι φασιστικό,αλλά διότι είναι ικανοί να το κάνουν.Διότι είναι κατ ουσίαν φασίστες δηλαδή.
Όλα τα άλλα,τα στοιχεία τα αληθή ή τα ψευδή είναι απλώς μιά τυπική φόρμα επικοινωνίας πρός συμπλήρωση.
Έτσι λοιπόν αυτά τα στοιχεία,μπορεί να ισχύουν, να μήν ισχύουν ή μπορεί και να επαληθευθούν στο μέλλον.Στο χέρι είναι του καθενός σας-μας να κάνει ότι θέλει και να παίξει τον ρόλο που του αναλογεί.

Και εσύ μπορεί βέβαια να είσαι ο ιδιοκτήτης της σελίδας και δικαίως να αισθάνεσαι ότι θίγεσαι και εσύ και το ήθος και η δημοκρατικότητα της σελίδας σου όπως λές,αλλά ευτυχώς ή δυστυχώς όταν κόσμος και κοσμάκης φεύγει πικραμένος,όταν προσβολές τσακωμοί,απωθημένα και απαράδεκτες φασιστικές συμπεριφορές μονοπωλούν το ενδιαφέρον του μίσσος,δέν φταίω εγώ βέβαια και η περιπαικτική μου διάθεση σε όλα αυτά για την οποιαδήποτε έκπτωση ...αξιών ή την μείωση του κύρους της σελίδας.
Αυτά που μου λές πές στα στους άλλους τους σοβαρούς.
Και εμπάσει περιπτώσει,όλοι αυτοί γύρω σου που έχουν παράπονο, όλοι που τα χουν με τους τσατομάγειρες και σηκώνονται και φεύγουν και θα μείνει η σελίδα σου τελικά τρείς (τσατομάγειρες) και ο κούκος (θαν) να παίζει το καμπανάκι του,λές όλοι αυτοί να είναι φθηνοί και άνανδροι όπως λές για μένα;
Δέν νομίζεις ότι κάτι τρέχει εδώ,(άν δέν είσαι και εσύ συμμέτοχος βέβαια; ).
Ξύπνα θανάση.
Μήν ζείς στην κοσμάρα σου.
Η σελίδα σου παραπαίει μεταξύ αισχρότητος και κουταμάρας και εσύ θα μείνεις να παίζεις επιλεκτικά το καμπανάκι σου;
Παίξε κάτι άλλο ρε αδελφέ.

Αλλά πρόσεχε από το πολύ το παίξε παίξε,μήν το κάνεις λάστιχο όπως οι τσατομάγειρες και βγάλουμε κανένα μάτι εδώ μέσα.

ΒΓ Χέσε μας ρε σκιάχτρο και εσύ και τα ιδιωτικά σου μυνήματα (δέν κάνεις τίποτα άλλο εσύ ρε κοπέλα μου,όλη τη μέρα απειλές και γλυψίματα με τους φορουμάδες είσαι; ).
Και μήν μου λες τι ξέρω και τι δέν ξέρω περί σβησήματος πιέμ και λοιπά.
Εμένα η διάθεσή μου εδώ μέσα είναι να γελάμε με τα αθώα για να μήν κλαίμε με τα σοβαρά.
Και για τα σοβαρά ούτε δημοσίως,ούτε κάν προσωπικώς έχω παραπονεθεί σε κανέναν άν και ίσως να έπρεπε (πάντα σε σχέση με πμ που με αφορούσαν και κάποιοι τα σφυρίξαν σε τρίτους).
Οπότε άσε τα σάπια δέν τσιμπάω.
Κολλητάρι δέν είμαι κανενός,και ούτε προσωπικές κόντρες έχω με κανέναν.
Και σε σένα θα την πώ άν πρέπει και στον λέφτυ το ίδιο και κάθε συζήτηση αρχίζει και τελειώνει σε αυτά και μόνο που γράφονται στο φόρουμ.
Για τα υπόλοιπα παίζω και εγώ το καμπανάκι μου σάν τον θανάση.

ʼ και δέν κατάλαβα τελικά,για την γυναίκα του λεφτυ,τι μου καταλογίζετε;
Δέν κατάλαβα τι λέτε πως έκανα,ποιόν περιγέλασα, ποιόν έβλαψα και για ποιό πράγμα είχα συζητήσει;
ʼν θυμάμαι καλά, και εγώ είχα πιστέψει αυτά που έγραφε ο λέφτυ,ιδέα δέν είχα και δέν νομίζω να είχα σχεδιάσει τίποτα για να κάνουμε πλάκα στο σκιάχτρο η σε όποιον άλλο.
Και πώς σε περιγέλασα εμμέσως που λές ρε σκιάχτρο για την γυναίκα του λέφτυ;
ʼν είχες δώσει κάποια λαβή και υπήρχε πάτημα θα το έκανα άμεσα όπως συνηθίζω και μου αρέσει να περιπαίζω τους χρήστες και τα πράγματα και τον ίδιο μου τον εαυτό εντέλει.
Όχι δα και εμμέσως.
Αυτό είναι προσβολή και ζητώ από τον θανάση να χτυπήσει το καμπανάκι.
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό epsilon » Σάβ Ιουν 03, 2006 6:46 am

δόξα τη δυσλεξία μου και τις μέσες άκρες μου!
καλημέρα και σα δε ντρεπόσαστε λέω γω!

ανικανοποίητοι! καταπιεσμένοι!
προφανώς έχετε φάει παπάρες μπόλικες εκτός διαδικτύου για τις οποίες δεν τολμάτε να μιλήσετε, κι εδώ στο διαδίκτυο, στον μπερντέ, σας πιάνουν τα δημοκρατικά σας, να αναρχικά σας, τα νταηλίκια σας, τα δικαστικά σας, και λοιπά.
ΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΥΤʼ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΥΠΟΚΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΔΩ.

αλλά κάπου το παιχνίδι γίνεται εξευτελιστικά ηλίθιο.
μην κάνετε άλλα ντεπλασεμάν που λέει κι ο θείος φρόιντ, δείτε τα προβλήματά σας εκεί που είναι αν θέλετε.

ΚΑΙ ΗΡΕΜΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑς ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΗΚΩΣΕΙ!.

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡʼ.
ΝΑΙ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ. ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.

ΣΚΑΣΤΕ, ΞΑΝΑΡΧΙΝΑΤΕ ΑΡΓΟΡΕΡΑ.
ΦΕΎΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΞΑΝΑΣΟΥΡΩ.
μωρά! κλαψιάρικα μωρά!
τι λες μωρή θα μου πείτε, εσύ, η μετά καμελίας σιτεμε΄νη μας τα λες αυτά;
ναι. εγώ τα λεω.

λοιπόν.
ναι, είπα για το που μου αυτό. παίρνω όντως που μου μπόλικα. σε μια φάση ήρθε ειδοποίηση και πουμου δεν ήρθε. επειδή είμαι φλύαρη, ανάγωγη, εγωπαθής, κι ό,τι άλλο θέλει κανείς μπορεί να βάλει, αμέσως βγήκα και ρώτησα.
η απάντηση ήρθε σύντομα:
απλά και καθαρά: το σκιάχτρο μου είχε στείλει μνμ, και πριν εγώ το ανοίξω, είχε αλλάξει γνώμη και το είχε καταστρέψει. δηλαδή όσο ήταν στο άουτμποξ έγινε αυτό.
όντως, αυτό ετσι είναι. το είχα κάνει κι εγώ μια φορά, στο φίλο μου τον μότσαρτ, είχε λάβει κι αυτός την ειδοποίηση ότι κάποιος του έστειλε που μου που αυτός δε βρήκε, και με ρώτησε. όντως, του είχα γράψει, δηλαδή του είχα κάνει πρόταση γάμου όπως καταλαβαίνετε, μετά όμως, επειδή ενδιαμέσως παντρεύτηκα έναν άλλον, απέσυρα την πρότασή μου από το άουτμποξ και έτσι δεν την έλαβε.

αυτά.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΕΛΟΣ. ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΚΑΝΑ ΓΚΟΜΕΝΟ/Α, Η ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙ
ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΚΡΟ-ΒΙΟΤΙΚΕΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΣΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ-ΠΕΡΙΚΟΚΛΑΔΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΙς.

συγγνώμη για τη χυδαιότητα, αλλά ...

αν σοβαρευτώ, θα σας πω ειλικρινά: ΦΤΑΝΕΙ.

δεν αξίζει τον κόπο.

καλή σας μέρα.
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης