υποστήριξη

e-misSOS personal messages?

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

e-misSOS personal messages?

Δημοσίευσηαπό innerWaves » Δευτ Νοέμ 10, 2003 3:30 am

Όταν άνοιξα σήμερα το λογαριασμό μου στο hotmail, υπήρχε μήνυμα απο e-misSOS, οτι έλαβα καινούργιο προσωπικό μήνυμα.
Πάτησα το link, άνοιξε καινούργιο παράθυρο (μέσω της msn), αλλά είδα οτι το inbox ήταν άδειο.
Το έσβησα εκείνο το μήνυμα, και τώρα που είμαι στο forum, δε μπορώ να βρώ την περιοχή με τα προσωπικά μηνύματα...
Καμμιά βοήθεια?...
Ευχαριστώ
Σε μια θάλασσα λεπτοφυών αισθήσεων, βρέθηκα να λησμονώ γιατί είμαι, μα βίωσα την αιωνιότητα σε μια στιγμή
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
innerWaves
junior member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Δευτ Νοέμ 10, 2003 1:11 pm

Καταρχήν, ζητώ συγνώμη από τον αντμιν που χώνομαι στα χωράφια του, αλλά άμα δε σταθείς στον συντοπίτη σου, σε ποιον θα σταθείς?

Προφανώς, φίλε Γρηγόρη, κάποιος σου έστειλε πμ (private message) και μετά το μετάνιωσε και το έσβησε.

Αν δεις πάνω δεξιά στο κόκκινο φόντο έχει και μια λεξούλα messages. Από εκεί μπορείς να διαχειριστείς τα μηνύματά σου. [Να μην παραπονιέται και η έψιλον για τις δημόσιες φιλοφρονήσεις! ... παρεπιμπόντως, όντως είσαι ακόμα καλύτερη λάιβ!!!! ... φιλενάδα (?) χεχεχεχε!]
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Δευτ Νοέμ 10, 2003 1:59 pm

Πολύ σωστά τρου. Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμες από τον admin. Ίσα ίσα...Ευχαριστώ.
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό innerWaves » Τρί Νοέμ 11, 2003 4:39 am

Thanks!...(μα τι στραβάδι που είμαι?...)Εικόνα
ολόκληροΕικόνα...
πάλι έψαχνα τα γυαλιά...που ήταν στο κεφάλι μου
Εικόνα
Σε μια θάλασσα λεπτοφυών αισθήσεων, βρέθηκα να λησμονώ γιατί είμαι, μα βίωσα την αιωνιότητα σε μια στιγμή
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
innerWaves
junior member

Δημοσίευσηαπό dianathenes » Σάβ Οκτ 30, 2004 10:04 am

Θαν Καλημέρα,

Εξακολουθώ να μη λαμβάνω ειδοποίηση όταν έχω πμ και αναγκάζομαι κάθε φορά να το ελέγχω από το messages.

Γιατί να συμβαίνει άραγε αυτό; Εχει και κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
dianathenes
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Σάβ Οκτ 30, 2004 11:30 am

Καλημέρα,
Η ένδειξη Notify on new Private Message είναι τσεκαρισμένη στο profile σου επομένως δε φαίνεται να είναι πρόβλημα ττου λογαριασμού σου. Κάνε ένα check στο e-mail σου μήπως έχει κάποια antispamming επιλογή.
Αν αντιμετωπίζει κι άλλο μέλος το ίδιο πρόβλημα please φωνάξτε το.

ΘΑν
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό smarties » Σάβ Οκτ 30, 2004 6:38 pm

Θαναση

Εγω δεν μπορω να βαλω εικονα. Γιατι?
η αγάπη ίσως ξέρει πού είναι το μαγικό κλειδί.
Άβαταρ μέλους
smarties
senior member

Δημοσίευσηαπό epsilon » Κυρ Οκτ 31, 2004 6:23 am

είμαι η έψιλον
στο μέιλ μου βρίσκω ειδοποίηση για πριβέ μεσατζ, μπαίνω και δε βλέπω τίποτα καινούριο
μου φαίνεται παράξενο, ξελογκαρίζομαι πατώντας ΄λογκάουτ και τότε εμφανίζεται στο ινμπουξ το νέο μήνυμα που όντως είχα.
τότε πάω στην αίθουσα συζητήσεων, βλέπω όλα όπως τα είχα αφήσει χτες μεσημέρι, ξαναπατάω στο λόγκιν άουτ που τελικά δεν είχε δουλέψει, τότε η αίθουσα συζητήσεων γίνεται άκτυαλ, και βλέπω κάποιον γκεστ κλπ, στη συζήτηση διανάθενα κλπ, νομίζω στο περί ανέμων

κάτι τρέχει εδώ σε μένα. μπορεί να περάσει. αλλά δε βλε΄πω τα τελευταία μηνύματα παρά με διαφορά και δυσκολία, και δεν καταλαβαίνω.
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Σάβ Νοέμ 06, 2004 11:53 am

smarties μπορείς να βάλεις link εικόνας (σε μικρό μέγεθος) μόνο προς το παρόν και όχι να ανεβάσεις εικόνα από το pc σου.

epsilon δεν βλέπω να έχει κάποιο πρόβλημα ο λογαριασμός σου. Το πιθανότερο να βγήκαν στην επιφάνεια οι αδυναμίες του λογισμικού που κατα καιρούς εμφανίζονται με διάφορες μορφές. Έχει βελτιωθεί τίποτα;

ΘΑν
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό skiaxtro » Σάβ Νοέμ 06, 2004 2:21 pm

Ποιός "παίζει" πάλι με το μίσσος;

:arrow: περί ανέμων και υδάτων
ότι δεν μπορεί να μπει στις υπόλοιπες κατηγορίες...

Sat Nov 06, 2004 1:03 pm
than sigma

(τελευταίο μύνημα στο Τόπικ ...του Θαν )

Με κλίκ πάνω του....δεν εμφανίζεται πουθενά να έχει ποστάρει ο Θαν.
(εντωμεταξύ η είσοδος στη σελίδα..γίνεται χωρίς να φορτώνει ...σαν να είναι Off line .....απλά μια εικόνα)

υγ. επι τη ευκαιρία..
Εψιλον.....την καλησπέρα μου μιας και διάβασα το τρυφερό πόστ σου στον "μαιμουδοχώρο".

Μια επεξήγηση όμως αγαπητή μιας και εξέφρασες δημοσίως το συλλογισμό σου.
Δεν έχω κανένα απο τα νέα νικ που έχουν μπεί στο χώρο (και ούτε πρόκειται).Το στύλ γραφής δεν μπορεί να αλλάξει.Οι μάσκες δεν αλλάζουν το περιεχόμενο..

Παραμένω αναγνώστρια κάποιων πόστ και νοσταλγός παλιότερων ημερών.
"Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο"

C.B
Άβαταρ μέλους
skiaxtro
e-missos master

Επόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης