υποστήριξη

mia erwthsh...

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό than sigma » Δευτ Απρ 18, 2005 8:23 am

Καλημέρα,
Ναι ντιάνα ίδως να διαρκεί πολύ το θέμα των guests και του edit. Γιατί όμως αναρωτηθήκες; Να σου πω. Γιατί ο φίλος που είχε αναλάβει να κάνει το "edit" μου ζητάει χρήματα τώρα. Καί όπως ξέρουν και δυο τρια άτομα από εδώ μαζεύω πληροφορίες για να το κάνω μονος μου. Σίγουρα μέσα στην εβδομάδα. Καθότι προσωπικά δεν μου μένει πολύς χρόνος.
Το θέμα "guest" θα διατηρηθεί λίγο ακόμα afenos γιατί το admin panel είναι off και αφετέρου γιατί ο λόγος της απενργοποίησης δεν έχει εξαλειφθεί.

Τοπικς δεν εξαφανίζονται! Όσα αποσύρονται (κάτι που έχει να συμβεί αρκετό καιρό όμως) είναι επειδή παραβιάζουν συνεχώς τους όρους. Στη συνέχεια επανέρχονται λίγο "σκουπισμένα". Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να διορθώσεις τον τρόπο σου γιατί το σπίτι μας είναι μια χαρά.
Σε ευχαριστω
ΘΑν
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό dianathenes » Δευτ Απρ 18, 2005 10:17 am

than sigma έγραψε:Καλημέρα,
Ναι ντιάνα ίδως να διαρκεί πολύ το θέμα των guests και του edit. Γιατί όμως αναρωτηθήκες; Να σου πω. Γιατί ο φίλος που είχε αναλάβει να κάνει το "edit" μου ζητάει χρήματα τώρα. Καί όπως ξέρουν και δυο τρια άτομα από εδώ μαζεύω πληροφορίες για να το κάνω μονος μου. Σίγουρα μέσα στην εβδομάδα. Καθότι προσωπικά δεν μου μένει πολύς χρόνος.
Το θέμα "guest" θα διατηρηθεί λίγο ακόμα afenos γιατί το admin panel είναι off και αφετέρου γιατί ο λόγος της απενργοποίησης δεν έχει εξαλειφθεί.

Τοπικς δεν εξαφανίζονται! Όσα αποσύρονται (κάτι που έχει να συμβεί αρκετό καιρό όμως) είναι επειδή παραβιάζουν συνεχώς τους όρους. Στη συνέχεια επανέρχονται λίγο "σκουπισμένα". Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να διορθώσεις τον τρόπο σου γιατί το σπίτι μας είναι μια χαρά.
Σε ευχαριστω
ΘΑν

Θα μου επιτρέψεις Θαν να εκτιμήσω ότι ο τρόπος μου μια χαρά ήταν.
Μια ερώτηση υπέβαλα αφού δεν έχω τις πληροφορίες που λες ότι έχουν δυο τρία άτομα εκτός αν μου το καταλογίζεις σαν σφάλμα που δεν τις έχω και τις ζητώ δημόσια.

Και πράγματι είναι απορίας άξιο πώς το εντιτ που σου ζητάμε τόσο καιρό και που έχει εξαφανιστεί μήνες ολόκληρους δεν το έχεις επαναφέρει παρά συνεχώς μας καιροπετάς. Καθολικό είναι το αίτημα απ ότι φαίνεται και είναι καθολικό γιατί όλοι αισθάνονται την ανάγκη να ελέγχουν τα γραπτά τους είτε να προσθέσουν είτε να αφαιρέσουν είτε να διορθώσουν είτε και να αποσύρουν αναλαμβάνοντας και την ευθύνη κάθε φορά.

Για τους γκεστς και το "σκούπισμα "νόμιζα ότι συζητήσαμε πολλές φορές στο παρελθόν εκτενέστατα και τλχ εγώ νόμιζα ότι είχαμε τείνει προς τη διατήρηση των πρώτων και την κατάργηση του δεύτερου. Ετσι επειδή μας άρεσε να είναι ανοιχτές οι πόρτες ακόμα και αν την πληρώνουμε καμιά φορά και έτσι επειδή είμαστε ελεύθερο φόρουμ....

Τα τοπίκς εξαφανίζονται Θαν ακόμα και όταν δεν περιέχουν τίποτα το άσχημο όπως πχ το "Αυτοί είμαστε" , που το πήρε και αυτό η σκούπα;

Για να είμαι πιο σαφής Θαν και για να διορθώσω και το τρόπο μου να στο πω διαφορετικά: φαίνεται ότι οι συζητήσεις που γίνονται κατά καιρούς για τα διάφορα θέματα είναι δυστυχώς μόνο ακαδημαικού χαρακτήρα. Η μελάνη που αναλώνεται δε φαίνεται να σε επηρεάζει και δυστυχώς αντιλαμβάνομαι ότι τελικά περνάς "διπλωματικά"αυτό που θες με σύμμαχο το χρόνο. Εφαρμόζεις δηλαδή ένα μέτρο δήθεν προσωρινά και μετά το προσωρινά γίνεται μόνιμα.

Οπότε Θαν κάνε ότι θες στο "σπίτι"μας.
Για χρήματα....νόμιζα ότι το λύσαμε το θέμα αυτό...

Κάνε ότι θες Θαν λοιπόν. Βούλωσε και το στόμα μας τελικά. Ούτε ερώτηση λοιπόν. Η απάντηση έτσι κι αλλιώς έχει επιπληκτικό χαρακτήρα.

Καλημέρα σου και νάσαι καλά και να το χαίρεσαι το σπίτι σου το καινούργιο
καθώς και το καινούργιο σου πρόσωπο.
Άβαταρ μέλους
dianathenes
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Δευτ Απρ 18, 2005 11:22 am

Ντιάνα έχεις όρεξη νομίζω. Σου απάντησα όσο πιο καλά και κατανοητά μπορούσα. Να σημειώσω μονάχα ότι :
1)Ποτέ δεν είπα ότι θα παραμένουν posts που έρχονται σε αντίθεση με τους όρους χρήσης. Οι guests είπα θα επανέλθουν και θα επανέλθουν.
2)Δυο τρεις που "ξέρουν" είναι επειδή έχουν εκφράσει ιδιωτικώς τη διάθεσή τους να με βοηθήσουν στο τεχνικό (κυρίως) κομμάτι. Αν έχεις τις γνώσεις και την όρεξη πολύ ευχαρίστως να σου στείλω και εσένα τα τεχνικά μας ζητήματα.
3)Το edit θα επενέλθει μόνο για περιορισμένο διάστημα (εως 2 ωρών) μετά το post.
4)"Για χρήματα....νόμιζα ότι το λύσαμε το θέμα αυτό..." Αυτό ακριβώς φοβόμουν...

Ντιάνα με αδικείς με τους χαρακτηρισμούς σου για το "καινούργιο μου πρόσωπο".Μακάρι να ήξερα τι σημαίνουν όλα αυτά. Ποτέ δεν είπα να μη ρωτήσεις. Μπορείς αν θες να συνεχίσεις να με κατηγορείς.

Filika
than
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Βαβυλώνιος » Δευτ Απρ 18, 2005 1:40 pm

than sigma έγραψε:Ντιάνα έχεις όρεξη νομίζω. Σου απάντησα όσο πιο καλά και κατανοητά μπορούσα. Να σημειώσω μονάχα ότι :
1)Ποτέ δεν είπα ότι θα παραμένουν posts που έρχονται σε αντίθεση με τους όρους χρήσης....

lolololol Μ' αρέσει που ψάχνεις να βρεις λογική:

Ρατσιστές δεν είμαστε ποτέ. Ούτε εθνικιστές. Ούτε φασίστες. Ούτε στρατοκράτες. Μπορεί να φιλολογούσαμε, μπορεί να πουλούσαμε τρέλλα, μπορεί να είμαστε μηδενιστές, οραματιστές, διανούμενοι, καλλιτέχνες, ψώνια, άρρωστοι, τρελλοί, παράλογοι αλλά είμασταν πάντα δημοκράτες.

Είχαμε μαι βάση ρε γαμώτο.

Ντρέπομαι ντρέπομαι ούτε μια αράδα δε ξαναγράφω αν είναι να χρειάζεται να αποδείξω το δικαίωμα να μιλώ.

Πάμε πίσω. Δε το βλέπετε;

Αν κάποιος πρέπει να διαμαρτύρεται για τους όρους χρήσης, είμαι εγώ γιατί με αποκάλεσε φασίστα και δεν ξέρω γω τι. Δημιούργησε ΟΛΟΚΛΗΡΟ τόπικ αποκλειστικά για να με βρίσει και κανένας δεν έκανε τον κόπο να το σβήσει ή να το κλειδώσει.
Πάραυτα, σερφάρω από τότε που υπάρχει internet και έχω γνωρίσει άπειρες Διάνες, οπότε δεν δίνω σημασία. Έχει περάσει σε άλλες σφαίρες η γυναίκα. Από ανθρωπισμό και μόνο θα την έκανα ban, για προσωρινή απεξάρτηση.[/b]
Άβαταρ μέλους
Βαβυλώνιος
super member

Δημοσίευσηαπό skiaxtro » Σάβ Απρ 23, 2005 8:57 pm

There are 102 Guest users online

και η ερώτηση είναι:

έχει ξαναδεί κανείς μας,τόσους γκεστ σε φόρουμ ;
(ακόμα και να πρόκειται για μποτάκια..)
"Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο"

C.B
Άβαταρ μέλους
skiaxtro
e-missos master

Δημοσίευσηαπό WPLEFTYBOY34 » Δευτ Απρ 25, 2005 1:55 pm

θα μπορουσε να εχει σχεση αυτο που ειπε το σκιαχτρο με trojan horses?

(ερωτηση προς κομπιουτεραδες)
WPLEFTYBOY34

Δημοσίευσηαπό Βαβυλώνιος » Δευτ Απρ 25, 2005 3:08 pm

WPLEFTYBOY34 έγραψε:θα μπορουσε να εχει σχεση αυτο που ειπε το σκιαχτρο με trojan horses?

(ερωτηση προς κομπιουτεραδες)

Όχι καμία σχέση. Και για να σας λύσω την απορία:

Έχει 102 guest, γιατί υπάρχει ένα ολόκληρο kopadi

:mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Βαβυλώνιος
super member

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy969 » Δευτ Απρ 25, 2005 10:50 pm

τενκγιου βαβυλωνιε..το διασταυρωσα ...μου δημιουργηθηκε η απορια γιατι καποιος μου ειχε πει οτι εμπαινε στο εμισσος και το αντιβιρους του εβρισκε διαφορα...αλλα μου ειπε οτι τελικα εκανε πλακα για να με ξεκολλησει....

εγω κολλημενος ? καλο κι αυτο...
wpleftyboy969

Δημοσίευσηαπό epsilon » Τρί Απρ 26, 2005 7:22 am

κόλλα που κολλάει μέσα στο νερό δεν υπάρχει εύκολα, κι αν υπάρχει, είναι τόσο καλή, που αξίζει τον κόπο... :wink:

αλλά να σας πω! δηλαδή ο παλιοκόπαδος φταίει γιά τους εκατόντόσους γκεστ!
καλά το έλεγα εγώ πως οι ανορθόγραφοι έχουνε ψυχικό κουσούρι!
α τον παλιάνθρωπο!
κι ότι είχα αρχίσει να τον ερωτεύομαι! ευτυχώς με προλάβατε!
είχα ερωτετευτεί τα ίχνη του!
ευχαριστώ παιδιά, να'στε καλά!
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Τι εννοείτε ?

Δημοσίευσηαπό kopadi » Τετ Απρ 27, 2005 10:56 am

Συμβαίνει κάτι με το κοπάδι ?
aimenartakarabaz
kopadi
super member

ΠροηγούμενηΕπόμενο