υποστήριξη

e-misSOS t-shirts

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό epsilon » Τετ Ιουν 25, 2003 8:31 am

καλημέρα!
ξαναβρήκα τον εαυτό μου! δηλαδή δεν καταλαβαίνω τίποτα, όπως παλιά!
αν η ξένια παρεξηγήθηκε, αυτό μόνο, αν είναι επειδή στεναχωρήθηκε, το καταλαβαίνω λίγο: από τότε που τη γνώρισα είχε παντα μια στάση με την καρδιά στο χέρι που λένε σε κάποιες εκφράσεις, γεμάτη ευγένεια και ειλικρίνεια. όταν πρωτοεμφανίστηκα στο σάιτ με αποδέχτηκε με τον καλύτερο τρόπο, όσο ούφο κι αν είμουνα. ξένια, συνέχισε να δίνεις στους ανθρώπους αυτό που νομίζεις, χωρίς να σε τρομάζουν οι αντιδράσεις τους.
και συγχαρητήρια για το σχέδιο, είναι πολύ ωραίο!
αυτό που δεν καταλαβαίνω καθόλου κουκάκο μου, είναι αυτού του τύπου οι λογικές που εμένα προσωπικά με ξεπερνάνε. εσύ, ή ο ασπίκ, ή η ντρούνα, ή και πολλοί άλλοι, μπορεί να γράφετε με έναν άλφα τρόπο με τον οποίο εγώ (στην τύχη το λέω) μπορεί να μη συμφωνώ. ή απλώς να μην καταλαβαίνω πάντοτε, λόγω βλακείας ή χαζομάρας. και λοιπόν; χυθηκε η σούπα; ή μήπως το χαμηλό άικιού μου σας απαγορεύει να εκφραζόσαστε! δεν καταλαβαίνω λοιπόν τι μπορεί να σε ενόχλησε στο γράψιμο της μαρίαζ, πού όχι μόνο έχει το δικαίωμα να γράφει όπως αυτή νομίζει, αλλά σίγουρα από όλους μας πρέπει να είναι τόσο καλοδεχούμενη, όσο κι εσύ, που, εντάξει βρε παιδί μου, από΄τότε που σε γνώρισα κατάλαβα πόσο γόης είσαι :oops: (και μεταξύ μας θα σου εξομολογηθώ όχι βέβαια ότι σε ερωτεύτηκα, αλλά ότι που και που κάτι καταλαβαίνω από τα γραφούμενά σου :wink: )
ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν κάποιον προσέβαλα.
και πού είναι αυτή η μαρίαζ; μια νύχτα την είχα συναντήσει, και μετά; άντε ντε, κατέβα, φανερώσου, που λέει κι ο ποιητής...
η προσήνεια μεταξύ όλων μας είναι πιστεύω κάτι που είναι παρόν σ' αυτό το σάιτ κι άλλη αποδοχή εκτός από αυτήν δε χρειάζεται.
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό ScarletDusk » Τετ Ιουν 25, 2003 11:45 pm

Thelw kai gw !!!!!
Now that I am gone... lay thorns on my grave...
ScarletDusk
junior member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Πέμ Ιουν 26, 2003 1:00 pm

Ξένια, το μπλουζάκι είναι μια χαρά και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να περιμένεις την συγκατάθεση όλων. Επίσης, δεν έχω καταλάβει αν τα μπλουζάκια που θα είναι διαθέσιμα θα προέρχονται από τις "παραγγελίες" ή θα υπάρχει ένας συγκεκριμένος αριθμός και "όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε". Εν πάση περιπτώση, θα ήθελα κι εγώ δύο.

Εν αναμονή περαιτέρω λεπτομερειών ...
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό pleiades » Πέμ Ιουν 26, 2003 5:03 pm

τρουσι, αγαπημένη μου, δεν το πιστεύω οτι έκανες τέτοιο πράμα για μένα...
βρε συ, δεν έχω λόγια να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου! Σ'ευχαριστώ σ ευχαριστώ σ ευχαριστώ, για το ειλικρινά ωραιο μπλουζάκι που λογαριάζεις να μου κάνεις δώρο για τα γενέθλια μου που φτάνουν! Γιατι διαφορετικά, τι να τα κάνεις εσύ τα δύο; Βρε παλιόπαιδο, με συγκίνησες πάλι...
Άβαταρ μέλους
pleiades
full member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Πέμ Ιουν 26, 2003 5:34 pm

Καλά, καλά .....

Ξένια, γράψε λάθος ... δεν θέλω δύο μπλουζάκια ... ΤΡΙΑ θέλω!
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό pleiades » Πέμ Ιουν 26, 2003 5:40 pm

:lol:
Άβαταρ μέλους
pleiades
full member

Κατά ISO901

Δημοσίευσηαπό ostreon » Παρ Ιουν 27, 2003 8:41 am

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Στις οδηγίες χρήσεως να συμπεριληφθει ειδικό άρθρο προς αποφυγή καταβολής μελλοντικών αποζημιώσεων.
Διότι άν καί ετερόρυθμος η εταιρεία δεν απαλλάσει την προσβολή της ατομικής περιουσίας του ομορύθμου μέλους..
Μπορεί να είναι και σχέδιο του Συλλόγου Παντοπωλών και Super Markets (ελλην. Μπριζτουνικ) γιά ενίσχυση του πεσμένου τζίρου.

"Προσοχή στις ταμειακές μηχανές με σκάνερ barcode.Ουδεμία ευθύνη φέρωμεν γιά την κατ' επανάληψη χρέωσή του"

Και όπως στους επισκέπτες του Χόλυγουντ συνιστούν οι πάντοτε προνοητικοί Αμερικάνοι..
"πάντα καθιστοί ..και με το στόμα κλειστό"
αντιστοίχως συμβουλεύσατε...
"διελεύσεις προ ταμειακών ..πάντα με τη πλάτη στον τοίχο".
Γιά ασφάλεια...
(εγώ όσα αγοράσω θα τα χαρίσω όλα..από δήθεν αγάπη...)
"Μόνο πού υπάρχει καί μιά διαφορετική εκδοχή:
Μη με πιστεύετε, όσο γερνώ τόσο λιγότερο καταλαβαίνω.
Η πείρα μού ξέμαθε τον κόσμο...
Άβαταρ μέλους
ostreon
super member

Δημοσίευσηαπό epsilon » Παρ Ιουν 27, 2003 11:29 am

όστρεον, σβήσε το δήθεν στην τελευταία γραμμή του παραπάνω, κι ευχαριστώ! :wink:
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

σκίσε μου το μπλουζάκι

Δημοσίευσηαπό de bording morning » Τετ Ιαν 19, 2005 1:48 am

Τι βρίσκει κανείς όταν δεν έχει πολλές επιλογές. Τι θα γίνει με το μπλουζάκι αλήθεια? Έχει ξεχαστεί η υπόθεση και κάνετε τις πάπιες?
Απαιτώ μπλουζάκια ε-μίσσος, τουλάχιστον να μας μείνουν αυτά σε περίπτωση που καταρρεύσει το σάιτ-χτύπα ξύλο γιατί τι θ’απογίνουμε μετά,που θα πάμε,αχ δε θέλω να το σκέφτομαι,αχ,αυτό το αχ κάτι μου θυμίζει,τι?

Που λες τρουσυ παραπονιάρα,το πρωί είπα χρόνια πολλά ονομαστικά σε όσους βρίσκονταν μέσα κι εγραφαν και τους υπόλοιπους τους έβαλα σε γενική κατηγορία και δεν έκανα καμία διακριση.Βέβαια ήθελα να το πω και σε σένα αλλά μετά δε θα είχα δικαιολογία στους υπόλοιπους. Με πιάνεις? Αχ,γαργαλεύτηκα

Όσο για σας έψιλον και φίλκουτ,σταματήστε πια τον πόλεμο. Ρε έψιλον αφού ο μεσσήνιαν είναι καλό παλικάρι,γιατί ντε και καλά πρέπει να πλακωθείτε? Γιατί να υπάρχουν έχθρες μεταξύ μας? Κι εσύ ρε φίλκουτ δε χάνεις πια ευκαιρία να μου την πεις,εμμέσως αυτή τη φορά δε λέω. Όσο για το τριχωτός να μην αναφερθώ στο βρώμικο παρελθόν σου, το θαρρρρρρραλέο παρελθόν σου...γκουχου γκούχου...
Βράζει το αίμα σας ρε παιδί μου,τι να πω. Αλλά καλά κάνετε έτσι όπως έγινε το μίσσος ανταρτες γινήκαμε αδέρφιααααααααααααααααα
Που χάθηκε κι αυτή η ζμάρτια? Μόνο αυτή μπορεί να μας σώσει,ν’ ανοιξει καμια κατοσταριά τόπικ να δει φως αυτό το σάιτ,να χουμε να λέμε να το ευχαριστιόμαστε,να γλεντάμε και να πίνουμε βότκες,να μην πηγαίνει ο άσπικ στου μαλλιά,ν’αφήνει εδώ τα φράγκα του να φτιάξουμε τα μπλουζάκια,έχουμε ένα σκοπό σ’αυτή τη ζωή
ʼιντε παλικάρια,οθόνες,σεντόνια,γιοτρές(?),καλαματιανά,στην υγειά μας μάγκες,όπααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...........................................................................................................
......................................... Ωχ......................................... δε βλέπω............................................. ωχ ωχ ωχ..............................
....................................... τι έγινε ρε παιδιά?......................................................................................
................................. ............................έπεσε το ρεύμα?..............................................................................................
............................α,ρε γρουσούζη άτομαντ........................................................................................................
de bording morning
super member

Δημοσίευσηαπό dianathenes » Τετ Ιαν 19, 2005 10:00 am

Αχ!

:lol:
Άβαταρ μέλους
dianathenes
e-missos master

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης