υποστήριξη

e-misSOS t-shirts

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

e-misSOS t-shirts

Δημοσίευσηαπό Xenia » Δευτ Μάιος 19, 2003 5:34 pm

Είχε συζητηθεί πέρσι αλλά την τελευταία στιγμή ναυάγησε ...αλλά εγώ το επαναφέρω αν και μάλλον δε θα σας αρέσει.

Προτείνω να σχεδιαστεί ένα μπλουζάκι με το λογότυπο του e-misSOS και από όσους ενδιαφέρονται να αγοραστεί σε τιμή κόστους εννοείται. Η τιμή από ότι θυμάμαι είναι περίπου στα 10 ευρώ.

Έστω στις παραλίες που θα κυκλοφορήσουν τόσες κορμάρες και φέτος καλό θα ήταν να δώσουμε το στίγμα μας και να βοηθήσουμε στη παραπέρα δημοσιοποίηση της σελίδας.

Ακούω προτάσεις, αντιδράσεις και όποια βοήθεια για το εγχείρημα...

Fire!
i still hate g. bush
--------------------------------------------------------
Kαι για να μην ξεχνιόμαστε... ας ρίξουμε και μια ψήφο στη παρέα μας.
Άβαταρ μέλους
Xenia
moderator

Δημοσίευσηαπό mariaz » Παρ Ιουν 06, 2003 6:29 pm

Αντε ρε παιδιά !
Ένα χρόνο περιμένουμε να γίνει πράξη αυτό το μπλουζάκι.
ʼντε να περιπλανηθούμε στις παραλίες με το υπόστεγο στην πλάτη.

Εκτός από την ξένια δεν υπάρχει άλλος που να ενδιαφέρεται;

περιμένω!
mariaz
junior member

Δημοσίευσηαπό Xenia » Δευτ Ιουν 09, 2003 3:20 am

Είναι έτοιμο ένα σχέδιο για το t-shirt.
Η σκέψη είναι να είναι σε λευκό χρώμα και να έχει το παρακάτω σχέδιο στην πίσω πλευρά.

Εικόνα

Περιμένω σχόλια και εκδήλωση ενδιαφέροντος για όποιον επιθυμεί να το αποκτήσει.
i still hate g. bush
Άβαταρ μέλους
Xenia
moderator

Δημοσίευσηαπό Xenia » Δευτ Ιουν 09, 2003 3:27 am

Δηλαδή στο (πολύ) περίπου θα είναι κάπως έτσι...
Εικόνα

...αλλά στο πολύ καλύτερο καθώς δε θα γίνεται διαχωρισμός χρώματος ανάμεσα στο σχέδιο και στην υπόλοιπη μπλούζα.
i still hate g. bush
Άβαταρ μέλους
Xenia
moderator

Δημοσίευσηαπό May » Τρί Ιουν 10, 2003 3:21 am

Κορυφαίο σχέδιο!
Θα ήθελα να αποκτήσω ένα λευκό t-shirt. Πως μπορώ να το έχω;
Eίναι καλή ιδέα και θα βοηθήσει αρκετά το e-missos.

Αλήθεια μπορώ να παραγγείλω 2;
May
new member

Δημοσίευσηαπό epsilon » Σάβ Ιουν 21, 2003 4:35 pm

μου αρέσει πολύ, αλήθεια ποιος το 'φτιαξε; συγχαρητήρια.
θα ήθελα κι εγώ δύο. :oops: πώς γίνεται;
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Τρί Ιουν 24, 2003 3:34 pm

Ελένη μας το σχέδιο το έκανε η Ξένια. Πραγματικά πολύ καλό. Μόνο που η Ξένια είπε πως δεν θα ασχοληθεί πλέον με το θέμα γιατί την "έκραξαν" ... Ελπίζω να αλλάξει γνώμη και να μας ετοιμάσει την παραγγελία.
Ξένια 3 για μένα (έχω και 2 αδερφές βλέπεις).
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό KANEMOYKOYKOY » Τρί Ιουν 24, 2003 3:44 pm

Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλα αισθάνομαι πως πρέπει να την κάνω.

Ξερετε, εμένα με ενδιαφέρει η ουσία των πραγμάτων περισσότερο. Δεν διαφωνω με το μπλουζακι και δεν "εκραξα" την Ξενια, νομίζω κακώς τα πήρε. Τωρα ομως να σας κράξω: φτιάχνετε κάτι και μετα καθεστε και το παρατηρείτε.

Που είναι ο λόγος σας και η συμμετοχή σας; Η Ξενια είδα να γραφει κυρίως για μπλουζάκια, μπάρες, κλπ. Εσυ Θαν. κυρίως σε αντεξουσιαστικά (εδω οκ) και διαχειριστικά θέματα (κι εδω οκ.) Παρακάτω όμως; Καποια ΜαριαΖ, (το γραφω γιατι νομίζω ανήκε/ανήκει στη διαχείριση) αρχικά εγραψε κάτι για να κράξει καποιους κατα τη γνώμη της πορνογερους σαν εμενα που επισης κατα τη γνωμη της κυνηγάνε κοριτσάκια, με υφος μαλιστα ειρωνικο, και κατοπιν εξαφανίστηκε.

Λοιπον παιδια, πλακα μας κάνετε; Εαν εσεις οι ίδιοι περιορίζεστε στα διαχειριστικά και τα μπλουζάκια, για πόσο θεωρείτε οτι θα κινείται το σαιτ μόνο του; Πολύ ωραίο είναι το μπλουζάκι, αλλα σκοπός του είναι να καλύπτει ενα σώμα. Το "σώμα" δε βλέπω λεω.

Κακώς λοιπόν τα πήρε η Ξενια και την παρακαλώ και εγω να τ αφήσει κάτω!Την αντίδραση "εγω φταίω που ασχολούμαι" θα την καταλάβαινα, εαν υπήρχε επι της ουσίας ενασχόληση. Τη διαβεβαιώνω δε οτι και εγω θα αγοράσω ενα μπλουζακι αν το φτιάξει, ασχέτως αν το φορέσω ποτε η οχι.

Και θα το προτιμουσα μακώ, αλλά με μακρύ μανικι παρακαλω!!!

:shock:
This is a block of ham that can be added to tosts you make. There is a cheese limit
Άβαταρ μέλους
KANEMOYKOYKOY
senior member

Δημοσίευσηαπό than sigma » Τρί Ιουν 24, 2003 4:16 pm

Φίλε μου νομίζω το έχουμε συζητήσει πάλι το θέμα.
Καταρχήν να σημειώσω πως όταν μιλάμε για "διαχείριση" θα πρέπει να ξέρετε ότι την όποια ευθύνη κουβαλάει αυτή η λέξη θα πρέπει να την αεπυθύνεται μόνο σε μένα. Η Ξένια εκτός από τον τυπικό τίτλο του moderator στην κατηγορία "επικαιρότητα" βοηθάει σαν άτομο όποτε και όσο μπορεί. Βοηθάει όπως βοηθάνε και άλλα άτομα και τους ευχαριστώ απίστευτα γι αυτό. Δεν είναι δίκαιο να της χρεώνεται τίποτα πέρα από αυτό. Η Μαρίαζ δεν ανήκει ούτε καν σε αυτή την "κατηγορία" και δε μπορώ να μιλήσω γι αυτήν και όσα είπε ή λέει.

Ειναι αυτονόητο φαντάζομαι ότι ο καθένας μας έχει το δικαίωμα να γράφει και να διαβάζει όποτε και ότι αυτός επιλέξει. Το κακό κατα τη γνώμη μου θα ήταν το αντίθετο. Αν κάποιοι από εσάς θέλετε να πιστεύεται ότι η σελίδα θα καταρεύσει επειδή δε συμμετέχω εγώ (ή και η Ξένια) σε συζητήσεις τότε ίσως να μου έχετε αποδώσει μεγαλύτερο ειδικό βάρος από όσο αξίζω. Κινούμαι και μιλώ όσο και όποτε θέλω και αυτός ο χώρος αυτό προσπαθεί να διασφαλίσει (όσο το δυνατόν). Στις παρέες μου δε συνηθίζω να ζητώ από τους διπλανούς μου να μιλούν γιατί δε νιώθω πως σε αντίθετη περίπτωση θα διαλυθεί η παρέα. Σε καμμία περίπτωση δεν κατανοώ ποια είναι η "επι της ουσίας ενασχόληση" και ποιος μπορεί να το κρίνει αυτό.

Και θα ήθελα να σε διαβεβαιώσω πως δε κάνω πλάκα σε όσα λέω. Συμφωνώ πως η Ξένια θα πρέπει να το σκεφτεί πάλι το θέμα και να μην τα παρατάει "τόσο" εύκολα αλλά από εκεί και πέρα όπως προείπα δικαιώμά της είναι να σκέφτεται όπως επιθυμεί.

Σαν τελευταίο θα ήθελα να πω πως για μένα σημαντικό είναι να παραμείνουμε ενωμένοι όσοι ενδιαφερόμαστε για το χώρο για να παραμείνει ζωντανός. Οι παρατηρήσεις και η βοήθεια είναι κάτι που έχει ανάγκη η σελίδα για να πάμε μπροστά σαν συντροφιά.
Ευχαριστώ.

KANEMOYKOYKOY έγραψε:Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλα αισθάνομαι πως πρέπει να την κάνω.

Ξερετε, εμένα με ενδιαφέρει η ουσία των πραγμάτων περισσότερο. Δεν διαφωνω με το μπλουζακι και δεν "εκραξα" την Ξενια, νομίζω κακώς τα πήρε. Τωρα ομως να σας κράξω: φτιάχνετε κάτι και μετα καθεστε και το παρατηρείτε.

Που είναι ο λόγος σας και η συμμετοχή σας; Η Ξενια είδα να γραφει κυρίως για μπλουζάκια, μπάρες, κλπ. Εσυ Θαν. κυρίως σε αντεξουσιαστικά (εδω οκ) και διαχειριστικά θέματα (κι εδω οκ.) Παρακάτω όμως; Καποια ΜαριαΖ, (το γραφω γιατι νομίζω ανήκε/ανήκει στη διαχείριση) αρχικά εγραψε κάτι για να κράξει καποιους κατα τη γνώμη της πορνογερους σαν εμενα που επισης κατα τη γνωμη της κυνηγάνε κοριτσάκια, με υφος μαλιστα ειρωνικο, και κατοπιν εξαφανίστηκε.

Λοιπον παιδια, πλακα μας κάνετε; Εαν εσεις οι ίδιοι περιορίζεστε στα διαχειριστικά και τα μπλουζάκια, για πόσο θεωρείτε οτι θα κινείται το σαιτ μόνο του; Πολύ ωραίο είναι το μπλουζάκι, αλλα σκοπός του είναι να καλύπτει ενα σώμα. Το "σώμα" δε βλέπω λεω.

Κακώς λοιπόν τα πήρε η Ξενια και την παρακαλώ και εγω να τ αφήσει κάτω!Την αντίδραση "εγω φταίω που ασχολούμαι" θα την καταλάβαινα, εαν υπήρχε επι της ουσίας ενασχόληση. Τη διαβεβαιώνω δε οτι και εγω θα αγοράσω ενα μπλουζακι αν το φτιάξει, ασχέτως αν το φορέσω ποτε η οχι.

Και θα το προτιμουσα μακώ, αλλά με μακρύ μανικι παρακαλω!!!

:shock:
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό KANEMOYKOYKOY » Τρί Ιουν 24, 2003 4:30 pm

Θανο οκ, εχεις δίκιο ξέχνα το, μίλα οποτε θες.
Δεν είχε αυτο το νόημα παντως η παρατήρησή μου.
Νασαι καλα.
This is a block of ham that can be added to tosts you make. There is a cheese limit
Άβαταρ μέλους
KANEMOYKOYKOY
senior member

Επόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης