υποστήριξη

Μεγειά στο νέο μαγαζί.

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό aspic » Τρί Ιαν 21, 2003 10:49 pm

Ο ανακριτής (και επί των οικονομικών εγκλημάτων),καλεί:
(έτσι όπως τους έκανε τους τίτλους ο χασάπης,αναγκάζομαι να τον βάλω εδώ-τον τίτλο εννοώ ροζέ,που πάει το μυαλό σου πάλι;)

Αλέξη μιχαλόπουλε,αρχίζω να υποψιάζομαι,ότι για σένα το χρήμα έχει μια ηθική σημασία και ότι μπορεί να συμβάλει στον εξανθρωπισμό του κόσμου.

Και επειδή θα μου πείς,ότι τα πράγματα που αγοράζουμε και πουλάμε,δέν είναι πράγματα,αλλα προιόντα δημιουργημένα από ανθρώπινες σχέσεις και εργασίες τις οποίες κάνει δυνατές το χρήμα,τότε θα μου πείς ότι το καθιστούν για σένα (το χρήμα), παράγοντα ειρήνης και υγειών σχέσεων.

Παράλληλα θα πείς ότι το αθώο και θεραπευτικό-λυτρωτικό μερικές φορές κλήρινγκ, είναι αντίθετα για σένα, πηγή συγκρούσεων και πολέμων.

Σε εγκαλώ να απολογηθείς και να αποδείξεις ότι δέν ισχύουν οι υποψίες μου.

ΥΓ ʼσχετο μέν,σχετικό δε.
Συμφωνώ βέβαια μαζί σου αλέξη να αγοράσεις το κόκκινο και τους τίτλους και να τους κάνεις ότι θέλεις μετά.
Από εμάς να φύγουν και πουλα τα όπου θές.

Και επειδή η ροζε τατού ντρέπεται μήν προσβάλλει τον κύριο σίγμα,να πώ ότι και αυτής δεν της αρέσει το κόκκινο και μου είπε ότι είναι κακόγουστο και κίτσ.
Μπράβο ροζέ,έτσι πρέπει να τα λές!
Χύμα και τσουβαλάτα.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Lipstick » Τρί Ιαν 21, 2003 10:59 pm

καλησπέρα δούναι :D

πάτα πάνω στην εικόνα και κάνε δεξί κλικ. θα βγει η λίστα και στο τέλος έχει την επιλογή "ιδιότητες". Διάλεξέ την και θα δεις μία διεύθυνση που αν την κοπιάρεις και την βάλεις εδώ πρέπει να δουλέψει!
***Η ζωή είναι γενναιόδωρη με όποιον ζει τον προσωπικό του μύθο...***
Άβαταρ μέλους
Lipstick
junior member

Δημοσίευσηαπό aspic » Τρί Ιαν 21, 2003 11:07 pm

Λίπστικ,.....(κάτσε γιατί ζαλίζομαι από τις αναθυμιάσεις) λίπστικ λέω,ακόμη εδώ είσαι,΄ευχαριστώ για τον νάνο που μου χάρισες.
Ο γκρινιάρης είναι; (έλα ντε ποιος να ναι;).

Και τι ωραία χείλη που έχει αυτό το αβατάρ σου( έτσι τα είπατε;).

Δέν πιστεύω να έχεις και εσύ τέτοια χείλη και κάθεσαι και μας μιλάς για φιλοσοφία;
ʼν είναι έτσι και τα δικά σου χαραμίζεσαι.
Για στείλε κανένα τηλέφωνο,να τα πούμε,ναγνωριστούμε βρε αδελφέ...(ανα χαθεις τι λόγια είναι αυτά,άντε πάψε για κουκουρούκου θα με περάσουνε).
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Lipstick » Τρί Ιαν 21, 2003 11:33 pm

aspic τελικά η κοπρομυρωδιά έκανε το θαύμα της... σε ζάλισε και... :lol:
Μές την μεγάλη ζάλη σου... βρεθήκαμε πίσω στο άλλο site... όπου θα σου μιλούσα για τα ζουμερά χείλη μου που στάζουν γλυκοχυμούς (έτσι θα έλεγα) καθώς θα μιλούσαμε στο 090... σόρρυ 69(0)... χεχεχε

Παρακαλώ για την εικόνα... και βέβαια ο γκρινιάρης είναι... :wink:
***Η ζωή είναι γενναιόδωρη με όποιον ζει τον προσωπικό του μύθο...***
Άβαταρ μέλους
Lipstick
junior member

aspic

Δημοσίευσηαπό alexis » Τετ Ιαν 22, 2003 12:21 am

Μου γράψανε γράμμα λέει
Χαλάω λέει το κλίμα λέει
Κάτι για δημοκρατία γράψανε λέει
Λέει πως επειδή χαλάω το κλίμα άρα είμαι περαστικός λέει
Και κοιτάω αυτό που έγραψα και του λείπανε πέντε προτάσεις
Και αυτές τις προτάσεις μου τις κάνανε γράμμα μαζί με υποδείξεις να μην ξαναγράψω άμα δεν μου αρέσει λέει!
Μην ψάχνεις για υποψίες.
Και σκέφτομαι λέει άν τη φτιάχνω ή τη χαλάω τη δημοκρατία ή αν είμαι η δημοκρατία λέει.
"Χιούμορ έκανα αντμίν" είπε
"Κάτι θέλησα να δείξω " ξαναείπε
"Και είμαι τόσο ψώνιο που γράφω και για να με διαβάζουνε αντμιν" κατέληξε
Γέλια πέσανε πολλά και αφού ευχαρίστησε για την όμορφη βραδιά είπε
ρε σεις
τι ωραία ταιριάζει το κόκκινο με τα ποιήματα και τις φότο του πάνος μπαρτέντερ

ʼντε μ αφήνω τώρα
alexis
super member

Δημοσίευσηαπό KANEMOYKOYKOY » Τετ Ιαν 22, 2003 12:59 pm

ΑΛΕΞΗ, ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ???

ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ...

Ε, ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ!!!!

(ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΕ ΤΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ, ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ...ΑΛΛΟ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΑΛΛΟ ΕΣΥ...ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ...ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΕΙΠΑΜΕ...ΜΠΑ... ΠΕΡΙΜΕΝΕ...Α ΝΑΙ...ΕΣΥ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΑΙΤΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΙΤΙΟΛΟΓΩ ΤΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ...ΜΠΑ...ΑΛΛΟ...)

ΚΑΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΟΥΣ (ΚΑΙΚΟΥΚΟΥΣΤΑΥΤΙΑΤΟΥΣ)
:shock:
This is a block of ham that can be added to tosts you make. There is a cheese limit
Άβαταρ μέλους
KANEMOYKOYKOY
senior member

HMAPTON !!!!!

Δημοσίευσηαπό HMAPTON » Τετ Ιαν 22, 2003 4:12 pm

Είναι δυνατόν να λείπω εγώ;;;; Ήμαρτον!!!!!!!!

ΝΑΑΦΗΣΩΤΟΝΚΑΝΕΜΟΥΚΟΥΚΟΥΝΑΚΑΝΕΙΟΤΙΘΕΛΕΙΕΔΩΜΕΣΑ;;;;;;

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
HMAPTON
new member

Δημοσίευσηαπό KANEMOYKOYKOY » Τετ Ιαν 22, 2003 6:52 pm

Καλώς τον ΗΜΑΡΤΟΝ!!! ΕΛΕΟΣ ΛΕΜΕΕΕ!

Επίσης, για να πω ενα πραγματικό Με Γειά στο νεο μαγαζί, ξαναποστάρω εδω ενα μήνυμα που πόσταρα πριν λίγο στο παλιό, κατόπιν σημερινής νεας εξέλιξης. Εξυπακούεται οτι η στάση αυτή είναι προσωπική.

===

"Λόγω της άψογης συμπεριφοράς σας στο forum, ο administrator σας επιτρέπει να βάζετε θέματα ελεύθερα χωρίς προέγκριση. Η ρύθμιση μπορεί να αλλάξει από τον administrator σε περίπτωση που διαπιστώσει παραβίαση των κανόνων συμπεριφοράς, χωρίς προειδοποίηση. Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση στο forum μας!" (Σ.Σ.Μηνυμα του αντμιν στις θυρίδες)

===

Μαστίγιο και καρότο λοιπόν...

Λογω της ...αψογης συμπεριφοράς (πως να μην ηταν άψογη αφου κόβατε ο,τι θέλατε προτού δημοσιευτεί αραγε;) ο αντμινιστράτορας ΣΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ...

Σε ευχαριστώ καλό μου αφεντικό των ιδεών. Και επιτέλους, αφου μου ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ να έχω ελεύθερο λόγο επειδή ήμουν καλό παιδί (!) και προφανώς οχι επειδή απο το μαστίγιο κι έπειτα είδες την κατρακύλα αφού είσαι υπεράνω, για να σε ευχαριστήσω κι εγω για το καρότο μετά το μαστίγιο, σου επιτρέπω να...

...οχι, δεν είμαι -δημόσια- πρόστυχος...εσυ ίσως είσαι υποψιασμένος...

...απλά σου επιτρέπω κι εγω να συνεχίσεις την όμορφη παράσταση ροκ και ευχαριστώ θερμότατα που με ενημέρωσες κι εμένα μαζί με όλο τον κόσμο για τη μεγαλοψυχία σου αλλα...

σόρρυ, το ρολόι χάλασε.

===

Προσωπικά μου αρέσει το κοκκινο της φωτιάς περισσότερο απο το ροζ. Με κούρασε το πλήθος, προτιμώ λίγους φίλους που να με βρίζουν όμορφα. Εδω το ρολόι (μου) παίζει.

:-)
This is a block of ham that can be added to tosts you make. There is a cheese limit
Άβαταρ μέλους
KANEMOYKOYKOY
senior member

Δημοσίευσηαπό karamelitsa » Τετ Ιαν 22, 2003 6:57 pm

XAXAXAXAXAXA

ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ. ΣΒΗΣΤΗΚΕ.

Οπως σβήστηκε και το δικό μου που έλεγε:

Επειδή ήμασταν καλά παιδιά.
Μας έβγαλαν τα τσιρότα.

:P :P :P
karamelitsa
junior member

Δημοσίευσηαπό KANEMOYKOYKOY » Τετ Ιαν 22, 2003 7:05 pm

...και μάλιστα προτού ...κούκος λαλήσει άπαξ και καραμέλ βγαλει τσιρότα...

Το εχω σιχαθεί..πλήρης ψυχική ρηξη...σα γυναίκα που απο ερωμένη κατάντησε μέγαιρα με τον πλάστη πίσω απο την πόρτα...και κατα τ αλλα ροκ!!!

:shock:
Άβαταρ μέλους
KANEMOYKOYKOY
senior member

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης