υποστήριξη

παρατηρήσεις

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό karamelitsa » Τρί Ιαν 21, 2003 7:04 pm

oiax έγραψε:Σε συνέχεια του προηγούμενου μηνύματός μου...

Πηγαίνετε στα "Διάφορα" και κοιτάξτε στο "μεγειά το μαγαζί".
Ρίξτε μια ματιά και θα καταλάβετε τι εννοώ...

'Αρχισαν τα όργανα και η χυδαιότητα.

Πάλι έχασα επεισόδια;

Ψώνισα όμως καινούριο PC P4/2,8 :wink:
karamelitsa
junior member

Δημοσίευσηαπό oiax » Τετ Ιαν 22, 2003 1:56 pm

karamelitsa έγραψε:
oiax έγραψε:Σε συνέχεια του προηγούμενου μηνύματός μου...

Πηγαίνετε στα "Διάφορα" και κοιτάξτε στο "μεγειά το μαγαζί".
Ρίξτε μια ματιά και θα καταλάβετε τι εννοώ...

'Αρχισαν τα όργανα και η χυδαιότητα.

Πάλι έχασα επεισόδια;

Ψώνισα όμως καινούριο PC P4/2,8 :wink:

Καραμελίτσα, συγγνώμη. Δεν υποννοούσα τίποτα για το θέμα που έβαλες. Απλά είδα εκεί κάποια μηνύματα-προθέρμανση για να συνεχιστεί η ίδια χυδαιότητα του DC και εδώ. Κουράστηκα. Ας υπάρχει και ένα site όπου θα
μπορούμε αληθινά να επικοινωνούμε και όχι να βγάζουμε όλα μας τ'απωθημένα πάνω στους άλλους! ΟΥΦ!
Διέσχισα ωκεανούς χρόνου για να σε βρω.
Άβαταρ μέλους
oiax
new member

Δημοσίευσηαπό epsilon » Πέμ Ιαν 23, 2003 9:36 pm

οίαξ, χαίρεις της αμέριστης αποδοχής μου στον τρόπο που έθεσες τα παραπάνω, ίσως βέβαια αυτό δεν σε ενδιαφέρει, αλλά για μένα είναι ευκαιρία να πω τη γνώμη μου, γιατί μ'αρέσει αυτό το σάιτ, το έχω αγαπήσει, η προσήνεια που αποπνέει μπορεί να είναι ευεργετική για όλους μας. πέρα απ' αυτό, ο καθένας μπορεί να τραβήξει το δρόμο του. ας είμαστε όλοι καλοτάξιδοι...
χαίρετε.
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό pertri » Παρ Φεβ 06, 2004 7:29 am

Από προχθές κάνω βόλτα στα παλιά θέματα. Έχω να ΜΑΣ κάνω μια παρατήρηση. Πριν βάλλουμε ένα θέμα, ας ρίχνουμε μια ματιά και στα προηγούμενα γιατί πολλές φορές επαναλαμβανόμαστε. Λίγη οικονομία στο χώρο και λίγη οργάνωση δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
make a nest of pleasant thoughts
Άβαταρ μέλους
pertri
senior member

Δημοσίευσηαπό Xenia » Τρί Φεβ 10, 2004 3:06 pm

Καλά πετρι μόνο εγώ θα μπορούσα να κάνω παρατήρηση σαν τη δική σου. Και βέβαια έχεις απόλυτο δίκιο!!!

Επίσης να προσθέσω την κούραση πολλών από μας για δυο πράγματα που επίσης συμβαίνουν συνεχώς.
    Την ευχέρεια που έχουν κάποια άτομα να "τσαντίζονται" και να ξεκινούν δημοσίως "παρεξηγήσεις" σταματώντας τη ροή της συζήτησης η οποία παραμένει γραπτή... Ήμαρτον! Αφού υπάρχει και το private msg..ή ακόμα και η δυνατότητα να ανοίξουν άλλο θέμα
    To απόλυτο που δεν επιτρέπει να αναπτυχθεί άλλη άποψη ..ίσως λιγότερο μικρή σε αράδες..ίσως λιγότερο "απλή ή οτιδήποτε άλλο".

Καλά καλά σωπαίνω που θα έλεγε και η ε.
i still hate g. bush
--------------------------------------------------------
Kαι για να μην ξεχνιόμαστε... ας ρίξουμε και μια ψήφο στη παρέα μας.
Άβαταρ μέλους
Xenia
moderator

Δημοσίευσηαπό epsilon » Πέμ Φεβ 19, 2004 11:04 am

τι ωραία που ... σωπαίνω, που λέει και η ξένια!
έριξα πάλι μια ματιά στη ποίηση.
μια παρατήρηση: θα επιθυμούσα διακαώς οι στίχοι να αραδιάζονται στην αρχή της σελίδας, και να μην είναι κεντραρισμένοι.
γιατί;
λόγω βλακείας, ή επειδή έχω συνηθίσει έτσι, ή επειδή το ποίημα διαβάζεται, δηλαδή ΒΛΕΠΕΤΑΙ και ο τρόπος που το βλέπουμε είναι η απαγγελία του: άνιση, έμμεση, άμεση, αρμονική, κοφτερή, κυρίως άνιση. θέλω να βλέπω αυτή την ανισότητα στους στίχους, όταν υπάρχει, και την αρμονία, όταν υπάρχει, και με το κεντράρισμα χάνεται αυτό το στοιχείο...
όχι στη βία.
epsilon
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Πέμ Φεβ 26, 2004 11:55 pm

Ελένη έχω σημειώσει ήδη την παρατήρησή σου και θα περάσει σύντομα σε φάση υλοποίησης. Να τελειώσουμε τη μεταφορά και θα γίνει αυτό που προτείνεις αφού και εγώ τείνω να έχω την ίδια άποψη.
Λόγω της βαριάς παλιάς μορφής δε μπορούσαμε να κάνουμε τέτοιες αλλαγές εύκολα...
Ευχαριστώ για το χρόνο σου.
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Πέμ Απρ 29, 2004 1:12 pm

Έχει δυο τρεις μέρες που παίρνω ειδοποιητικά μέιλ για νέες απαντήσεις σε κάποιο τόπικ (συγκεκριμένα στο "κάποια βράδια"). Στο μεταξύ εκτός του ότι στο προφίλ μου είναι απενεργοποιημένη αυτή η επιλογή, ποτέ δεν έχω ζητήσει να γίνει κάτι τέτοιο. Σήμερα πάτησα και στο λινκ που δίνει για να σταματήσει τα ειδοποιητήρια κι έτσι δεν ξέρω ακόμα τι απέγινε.

Αυτό το αναφέρω, γιατί ναι μεν δεν είναι και ιδιαίτερο πρόβλημα, αλλά ίσως να σημαίνει ότι κάτι περίεργο συμβαίνει στη λειτουργία, τουλάχιστον της αίθουσας και να χρειάζεται να ελεγχθεί πριν δημιουργηθούν πραγματικά προβλήματα.
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό corvidophile » Τρί Ιουν 22, 2004 8:13 pm

Απορία 4:

There are 0 Registered users and 3 Hidden users online

There are 5 Guest users online
Guest Tue Jun 22, 2004 8:08 pm Forum index
Guest Tue Jun 22, 2004 8:12 pm Forum index
Guest Tue Jun 22, 2004 8:10 pm Forum index
Guest Tue Jun 22, 2004 8:11 pm Viewing Private Messages
Guest Tue Jun 22, 2004 8:09 pm επικαιρότητα

:?:
I gotta suck now, suck you later.
corvidophile
full member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Τετ Ιουν 23, 2004 8:32 am

than sigma έγραψε:Μην ανησυχείς!

Ένας επισκέπτης μπορεί όταν μπει στην αίθουσα να δει πάνω στο μενού την ένδειξη "messages" και κάνοντας κλικ sto link να ανοίξει τη θέση αυτή που αν προσέξει κάποιος στον explorer έχει url : http://www.e-missos.gr/forum/phpBB2/log ... lder=inbox και στην πραγματικότητα σου ζητάει τα στοιχεία σου για να μπεις στο λογαριαμσό σου.
Επειδή όμως έστω εικονικά ο επισκέπτης έχει επιλέξει την εν λόγω κατηγορία το σύστημα τον λαμβάνει ότι είναι μέσα (λαμβάνοντας υπόψη του το παραπάνω url που αν δεις λέει μεταξύ άλλων "privmsg.php&folder=inbox " )
Ας το δοκιμάσεις σαν guest για να δεις τι λέω.

Σε εποχή survivor που θυμήθηκες το big brother ;

Αυτά απάντησε ο θαν σε ανάλογη ερώτηση. Τον όλο διάλογο μπορείς να τον βρεις στην δεύτερη σελίδα του θέματος "mia erwthsh ..."
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης