υποστήριξη

Ομάδα διαχείρισης

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό skiaxtro » Παρ Απρ 11, 2008 11:15 am

Μετά απο δοκιμές αυτό που τελικά φταίει είναι τα URL απο το Utube

(μπιουτιφουλ)
"Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο"

C.B
Άβαταρ μέλους
skiaxtro
e-missos master

Δημοσίευσηαπό skiaxtro » Δευτ Απρ 14, 2008 2:50 pm

Το γεγονός ότι η φόρτωση της σελίδας γίνεται με την ίδια ταχύτητα που ημιθανείς σκλάβοι φορτώνοντας τις κοτρώνες για να χτίσουν τις πυραμίδες είναι τυχαίο ;

Να ξέρω να εφοδιάζομαι με ξηρά τροφή ,νερό και αντίσκηνο πριν τολμήσω να ποστάρω

(χρειάζεται επειγόντως αναβάθμιση για είναι απατηλή ιδέα μου; )
"Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο"

C.B
Άβαταρ μέλους
skiaxtro
e-missos master

Δημοσίευσηαπό aspic » Δευτ Απρ 14, 2008 8:39 pm

skiaxtro έγραψε:Το γεγονός ότι η φόρτωση της σελίδας γίνεται με την ίδια ταχύτητα που ημιθανείς σκλάβοι φορτώνοντας τις κοτρώνες για να χτίσουν τις πυραμίδες είναι τυχαίο ;

Δηλαδή τι υποννοείς,ότι ο θανάσης έχει ψωνιστει΄και θέλει να φτειάξει πυραμίδες και μνημεία για να τον θυμούνται οι μέλλουσες γεννιές;

ΥΓ Τελικά ποτέ δέν μπορείς να διαβάσεις μόνο μιά φορά ένα πόστ του σκιάχτρου.Πάντα το διαβάζεις και δευτερη ψάχνοντας πάνω κάτω καθώς έχεις την αίσθηση ότι κάπου έχουν παραπέσει κάποιες λέξεις που δέν είδες.
ʼς πούμε στην φράση του "που ημιθανείς σκλάβοι φορτώνοντας τις κοτρώνες για να χτίσουν τις πυραμίδες" περιμένεις με αγωνία να μάθεις τι τους συνέβει και απλώς με απογοήτευση κοπανάς σε μιά ερώτηση άν είναι τυχαίο.
Ποιό να είναι τυχαίο;
Τίποτα δέν είναι τυχαίο σκιάχτρο.
Όλα εμείς οι άνθρωποι τα φτειάχνουμε.

Πάντως εμένα τα πόστ φεύγουν σαίτες.
Με χίλια.
Γιατί είναι και πώς θα τα εκτοξεύσεις.
Πρέπει να αρπάξεις γερά το ποντίκι,και αφού περιστρέψεις αρκετές φορές τον δείκτη,την κατάλληλη στιγμή με αποφασιστικότητα ....κλίκ....έφυγεεεεε (σκύψτε παιδιά μήν σας βγάλει κανένα μάτι).

ΒΓ Τελικά,ποιά είναι τα νεώτερα από την γέφυρα;
Εντάξει λύθηκαν τα προβλήματα;
Ο φίλ τι κάνει;
Πίνει μπύρες;
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό feelgood » Τετ Απρ 16, 2008 11:40 pm

βασικά έχω να πω πως πίνω πολλές μπύρες αλλά σήμερα έκανα την αναβάθμιση στην εκδοση 2.0.23

τώρα για επιμέρους προβλήματα του φόρουμ έχω πει πως η αναβάθμιση στη νεα εκδοση Olympus είναι μονόδρομος αλλά σας έχει πιάσει το φιλοσοφικοαισθηματικό με την αγάπη του ρετρό και την εναντίωση στο τεχνολογικά νέο οπότε αυτά τα προβληματάκια είναι όπως να έχεις μια όμορφη lancia fulvia ξεσκέπαστη, τώρα τι θετε, να μη τρέχουν και λίγα λαδάκια διάβολε? Πάρε τουότα θα σου πει ο μάστορας!
...
Άβαταρ μέλους
feelgood
senior member

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Πέμ Απρ 17, 2008 11:18 pm

bravo mastora
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Προηγούμενη

Επιστροφή στο υποστήριξη