υποστήριξη

Πρρρρρρρρρρρρρ.....εδώ είναι το κοπάδι ζώαααααα

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Πρρρρρρρρρρρρρ.....εδώ είναι το κοπάδι ζώαααααα

Δημοσίευσηαπό aspic » Δευτ Μαρ 17, 2008 11:23 pm

Ήλθατε;
Περιμένετε τώρα τους τσοπάνηδες,τον θανάση ή τον φίλ,που θα έλθουν να σας βάλουν στη σειρά και να σας βγάλουν να βοσκήσετε στο πράσινο χορτάρι.
Μήν βελάζετε και μήν κουτουλάτε το ένα τ άλλο.
Φερθείτε σάν ζώα και εσείς μιά φορά.
Και μέχρι να ρθουν τα αφεντικά,πάρτε λίγη μπαμπακόπιτα προσφορά του θεματοθέτη:

Το λοιπόν,ο τσοπαναίητορ φιλ,κατέθεσε μιά υποψήφια ομάδα με νίκ από μερικούς ενεργούς περί του θέματος φορουμάδες,και ζήτησε ένα τόπικ για να εισαγάγει τις προτάσεις του.
Ελπίζω να του κάνει αυτό το τόπικ και μέχρι να έλθει άν έλθει, για να γεμίσουμε το πρόγραμμα,θέτω και εγώ μερικές προτάσεις παύλα όρους συμμετοχής μου,και επιφυλλάσομαι και για περισσότερες.

1) Να μάθουμε επιτέλους τι θα είναι και με τι θα ασχολείται αυτή η ομάδα.

2) Οι συζητήσεις αυτής της όποιας τελικά ομάδας,να γίνονται ΜΟΝΟ δημοσίως και δικαίωμα συμμετοχής στην συζήτηση με απόψεις προτάσεις και λοιπά,να έχουν όλοι ανεξαιρέτως,νίκ και επισκέπτες.

3)ʼν αυτή η όποια ομάδα που συζητάει τα όποια θέματα,παίρνει τις όποιες της αποφάσεις οποίως πλειοψηφικώς,τότε όποιο δικαίωμα ψήφου να έχουν και όποιοι εκτός της όποιας ομάδας,έτυχε να συμμετέχουν ενεργά στην όποια συζήτηση για το όποιο θέμα,οποίως και ομοίως με τα μέλη της όποιας ομάδας.
Ψηφίζουν όλοι δηλαδή που τους ενδιαφέρει το θέμα μέλη και μη της ομάδας.

4) Να ορίσουμε πρώτο θέμα συζήτησης την μετανεωτερικότητα και από που να την περιμένουμε να μας έλθει στο κεφάλι,αποφασίζοντας στην συνέχεια και τι ύφος θέλουμε να έχει το μίσσος στο μέλλον.
Νεωτερικό ύφος, μετανεωτερικό,παραδοσιακό,φεουδαρχικό ή απλώς ύφος .....

....ειρωνικό;
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Μιχαληςς » Τρί Μαρ 18, 2008 12:37 am

Ω , το σιγουρο ειναι πως θαχει πολλη πλακα !
Μιχαληςς
full member

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης