υποστήριξη

Παρακαλό διορθόστε το ρολόη

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Παρακαλό διορθόστε το ρολόη

Δημοσίευσηαπό kopadi » Τρί Απρ 19, 2005 9:37 am

Φίλτατε θάν , η όρα ίνε δεκάμιση περήπου αλλά το λάστ πόστ γράφη ενιάμισι . ¨ετσι μπερδέβομε όταν ελέγχο τα κενούρια πόστ , δηλαδή κοιτάζο το ρολόη μου και την όρα του λάστ πόστ κε δεν ξέρο αν κάποιος έγραψε κάτι και πότε .ελποίζο να Αίγινα σαφείς και να μπορής να βοιθίσεις.
aimenartakarabaz
kopadi
super member

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Τρί Απρ 19, 2005 11:27 am

Καλημέρα λεξικογράφε!

Την ώρα θα την διορθώσεις μόνος σου από το προφίλ σου. Στο timezone θα βάλεις GΜΤ + 3 και τα ποστ θα έχουν την ίδια ώρα με το ρολόι σου ...

αν το ρολόι σου πηγαίνει καλά :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από trueseeker και Τρί Απρ 19, 2005 12:11 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό than sigma » Τρί Απρ 19, 2005 11:46 am

+3 ή +2 ;
Η ελλάδα είναι +2 απ ότι ξέρω.
Εκτός και μένεις εξωτερικό.
Δεν είμαι και σίγουρος.
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Τρί Απρ 19, 2005 11:51 am

Με την θερινή ώρα (που έχουμε από τις 27 Μάρτη) είναι +3 , από τον οκτώβρη που θα ισχύει η χειμερινή θα είναι +2

Υ.Γ. Εξωτερικό? χμ ... κι εσύ στα γνωστά σχόλια περί "βουλγαρίας" αναφέρεσαι? :lol:
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Σαδόκιος » Τρί Απρ 19, 2005 1:26 pm

trueseeker έγραψε:Με την θερινή ώρα (που έχουμε από τις 27 Μάρτη) είναι +3 , από τον οκτώβρη που θα ισχύει η χειμερινή θα είναι +2

Υ.Γ. Εξωτερικό? χμ ... κι εσύ στα γνωστά σχόλια περί "βουλγαρίας" αναφέρεσαι? :lol:

Αυτό (το +3) αν δεν κανω καποιο φοβερο λαθος θα ισχυει σε περιπτωση που ο σερβερας στον οποιον φιλοξενειται το σάιτ εδρευει σε χωρα εκτος ευρωπαικης θερινης ωρας. Και τουτο διοτι εντος ευρωζωνης (και ευρω-ωρας) το +2 παραμενει +2 χειμωνα-καλοκαιρι.

(παρακαλω!) 8)

("twraplakamekaneis")
Σαδόκιος
new member

Αφτοδυορθώθηκα

Δημοσίευσηαπό kopadi » Τρί Απρ 19, 2005 3:15 pm

Εντάξει πεδιά , προέβειν ις αφτοδυόρθωση ήτοι μου έκανα το δύο τρία και όλα είναι εν-τάξι .Σας εφχαριστό διά το ενδειαφέρων σας .
aimenartakarabaz
kopadi
super member

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες