υποστήριξη

Νew e-misSOS.gr chat room (δοκιμαστική λειτουργία)

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Πέμ Φεβ 17, 2005 2:34 pm

elega ki egw oti me apofeygoyn oi tsatistes , otan toys eblepa na exafanizontai molis empaina ...μεχρι που αλλαξα αποσμητικο για τις μασχαλες και αρχισα να χρησιμοποιω σπρει για την αναπνοη....επλυνα και τα δοντια μου κι εκανα μπανιο λες κι ηταν πασχα ....και τιποτα !
οι τυποι εφευγαν μολις εμπαινα !

μπραβο ρε τρου,
τωρα πια δε θα χω ψυχολογικα προβληματα και αρνητικο αυτοσυναισθημα

ασε πια την οικονομια που θα κανω στο σαπουνι και την οδοντοκρεμα....
θα παρω και κεινο το αντιμασχαλικο απ το λιντλ που κανει 1 ευρω το κομματι κι οποιον παρει ο χαρος....
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΙΗΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Παρ Φεβ 18, 2005 2:19 pm

Αμ εγώ που αναρωτιόμουν γιατί με τόση τσιγαρίλα το τσατ μύριζε μέντα?

Πάντως, λέφτυ, είτε το πάρεις το αντιμασχαλικό είτε όχι, ένα πράγμα πρέπει οπωσδήποτε να φροντίσεις :

να μην διανοηθείς ποτέ, να βγάλεις τις ορειβατικές σου αρβύλες ενώ είσαι στο τσατ!

Καλημέρα σας!
... παράλληλες πορείες που τις ενώνει μια σιωπή ...
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy444 » Παρ Φεβ 18, 2005 2:45 pm

σοβαρα τωρα
βρωμανε τα ποδια μου μεσα απ' τις αρβυλες ?

πολυ αργο το νεο τσατ ρε θαν ...παραλιγο θα μιλουσαμε με μεϊλ..ή καλυτερα να πεταγομουνα στο σπιτι να με κερνουσαν και κανα ουισκακι....
μεχρι και σαλαμι απ' τη μπακαλοταβερνα του ζηκου προλαβαινουμε να παρουμε ως που να βγει στην οθονη η χαζαμαρα μας.....

ασε που δε μπαινει και ο "εχω_μια_ψωλη_σαν_μπρικι" απ' το μπλα μπλα για να μας βρισει για να τον βρισουμε και με πιανει το στερητικο μου συνδρομο....ε μη μου πεις τωρα να μπαινω στο μπλα μπλα γιατι ενας
κυριος σαν εμενα δεν μπορει να κανει τετοια πραματα.

αστεια ή οχι το παλιο τσατ ηταν πολυ πιο γρηγορο...το μονο που αξιζει στο καινουριο ειναι το εμοτικον ο pukey...που ξερναει και το αλλο με τα αληθωρα ματια.
wpleftyboy444

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Παρ Φεβ 18, 2005 2:49 pm

Δεν ξέρω λεφτ, είναι κι αυτή η μέντα που μου έχει σπάσει τα ρουθούνια ... μα καλά μια ολόκληρη οδοντόπαστα σε κάθε βούρτσισμα έβαζες?

Αλλήθωρα μάτια? αυτό εννοείς? Εικόνα
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy » Παρ Φεβ 18, 2005 3:07 pm

i give up...
πως το εκανες αυτο ρε ?το αλλο λεω το crazy
Άβαταρ μέλους
wpleftyboy
e-missos master

Δημοσίευσηαπό aspic » Σάβ Φεβ 19, 2005 6:33 pm

trueseeker έγραψε:Μια παράκληση προς άπαντες τους τσατοχρήστες :

όταν φεύγετε από το δωμάτιο της συζήτησης, μην κλείνετε απευθείας το παράθυρο, αλλά πατήστε πρώτα Log out. Όταν δεν το κάνετε αυτό το νικ σας παραμένει για ένα μικρό διάστημα μέσα στο δωμάτιο. Αυτό σημαίνει ότι οι υπόλοιποι μπορεί να συνεχίζουν να σας μιλάνε (σαν ηλίθιοι ...).
[/b]

Ενώ όταν δέν έχουν φύγει και είναι εκεί όταν τους μιλάτε,δέν είστε πάλι σάν ηλιθιοι;
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ Φεβ 19, 2005 8:21 pm

trueseeker έγραψε:Δεν ξέρω λεφτ, είναι κι αυτή η μέντα που μου έχει σπάσει τα ρουθούνια ... μα καλά μια ολόκληρη οδοντόπαστα σε κάθε βούρτσισμα έβαζες?

Αλλήθωρα μάτια? αυτό εννοείς? Εικόνα

Εικόναxa!Εικόναxa!!Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό than sigma » Δευτ Φεβ 21, 2005 12:17 pm

λεφτυ η αλήθεια είναι ότι υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση σε σχέση με τα πιο πολλά chat rooms και το irc αλλά η γνώμη μου είναι ότι παραμένει μικρή. αν είναι όμως πολύ ενοχλητικό για σένα αλλά και για άλλους χρήστες πείτε το και θα δούμε τι μπορεί να γίνει.
σίγουρα πάντως δεν μπορούμε να γυρίσουμε πίσω στο προηγούμενο. ο κύριος λόγος είναι ακριβώς η εμφάνιση ατόμων σαν αυτόν που ανέφερες.

ΘΑν
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Δημοσίευσηαπό wpleftyboy666 » Δευτ Φεβ 21, 2005 6:01 pm

den peirazei kai poly re than...mhn agxwnesai gi ayto....

apla to ypedeixa

otan kai an einai eykolo diorthwse to...
wpleftyboy666

Δημοσίευσηαπό trueseeker » Παρ Μάιος 27, 2005 4:16 pm

Τις τελευταίες μέρες κάνει κάτι παράξενα το τσατ. Εκεί που μιλάμε ήσυχα ήσυχα ξαφνικά μας πετάει έξω και ζητάει να ξαναλογκαριστούμε. Και το κάνει συχνά πυκνά. (Ειδικά σήμερα σε λιγότερο από ώρα το έκανε τρεις φορές … και να δούμε πόσες ακόμα ). Είναι αρκετά εκνευριστικό … υπάρχει τρόπος να διορθωθεί?
Άβαταρ μέλους
trueseeker
e-missos master

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης