υποστήριξη

Tο εξωφρενικό μέγεθος των 20.000 posts

προτάσεις - παρατηρήσεις - ιδέες σχετικές με το www.e-missos.gr ...και βεβαίως ερωτήσεις για τυχόν προβλήματα και απορίες και από επισκέπτες [δεν απαιτείται εγγραφή]

Tο εξωφρενικό μέγεθος των 20.000 posts

Δημοσίευσηαπό than sigma » Τετ Οκτ 13, 2004 6:39 pm

Γράφω στην υποστήριξη ίσως γιατί δεν τη διαβάζουν πολύ. Κάπου πριν λίγο ξεπεράσαμε τα 20.000 posts . Νομίζω εξωφρενικό νούμερο για μένα που δε συνειδητοποιώ γρήγορα. Μια εφηβική ιδέα για ένα αποθυκευτικό χώρο κάποιων παιδικών γραπτών μου κατέληξε (και) σε αυτό το εξωφρενικό αριθμό απαντήσεων σε μια περίεργη αίθουσα.

Είναι καιρός που σταμάτησα ουσιαστικά να γράφω (έστω και ταλαιπωρώντας) και μου προκαλεί δέος και ζήλια μερικές φορές η έμπνευσή σας .
Είναι λίγος καιρός πλέον που αδυνατώ να προσφέρω χρόνο μου για να σας πείσω να με κάνετε παρέα.
Καιρός είναι που δεν προλαβαίνω να ρίξω ένα καθάρισμα στο πάτωμα, να γυαλίσω τα ασημένια μαχαιροπήρουνα, να (από)τινάξω τις κόκκινες κουρτίνες που δεν υπάρχουν πια και να σας μαγειρέψω κάτι νέο και λίγο φρέσκο.
Είναι καιρός που έχω καταντήσει να σας διαβάζω και να μένω με το στόμα ανοιχτό. Πολλούς παλιούς με τους νέους χρήστες κατάφερα να σας αποστηθίσω. Να σας μάθω και να σας αποκηρύξω μέσα μου. Τα νέα παιδιά έφεραν κίνηση και δημιουργική σύγκρουση. Αποτέλεσμα να βάζω σημειώσεις με κίτρινα χαρτάκια για να θυμάμαι τη σελίδα που έμεινα όταν γυρίσω από τη δουλειά. Έχω δρόμο να γνωρίσω ακόμα. Περιμένετε.

Σας ευχαριστώ όλους.

Σαν τις χιλιάδες λεύγες κάτω από τη θάλασσα που διάβαζα μικρός στο χωριό (από χωριό είμαι , λες να φταίω; ) απλά ένιωσα την ανάγκη να σημειώσω στον χώρο μας αυτό το σημείο (οριακό) για τη σελιδούλα μας . Για τη σελίδα που έπαψε εδώ και καιρό να είναι η σελίδα του Θανάση. Ουφ! Ήταν μεγάλο το βάρος και χαίρομαι όταν γίνεται η σελίδα όλων μας.

Στην πιο κουραστική περίοδό μου διάλεξα να σας ενημερώσω ότι είμαι από χωριό , να εκφράσω το θαυμασμό μου για αυτά που δημιουργείτε , να ζητήσω την κατανόησή σας για την (όπως πάντα άλλωστε) καθυστερημένη ανανέωση και επίλυση προβλημάτων της σελίδας αλλά κυρίως για να δηλώσω την έκπληξή μου για το εξωφρενικό μέγεθος των 20.000 posts .

Οριακά δικό σας (ήθελα πολύ καιρό να το γράψω σε κάποιον) ,
Ο εκ της νέας γενιάς παλιός άνθρωπος,
ΘΑνάσης / than sigma

υ.γ. Το παραπάνω αποτελεί αδυναμία και οποιαδήποτε ομοιότητα με άλλες καταστάσεις ας θεωρηθεί κίνηση ανόητη. Το παραπάνω δεν απαιτεί σχόλια και μεγάλα λόγια. Είναι μια σημείωση αναγνώσιμη από την επόμενη νέα γενιά . Ο προορισμός είναι εφικτός.
καλό ταξίδι αλέξη.
Άβαταρ μέλους
than sigma
Site Admin

Επιστροφή στο υποστήριξη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης