infos για νέους φίλους

ας γνωριστούμε...

ότι χρειάζεται τις πρώτες ώρες κάποιος νέος στη σελίδα ..πιθανόν να είναι εδώ!

Δημοσίευσηαπό goofy » Τετ Απρ 09, 2008 6:29 pm

με κάνατε να γελάσω... και σας ευχαριστώ... αλλά σας ευχαριστώ και για τη φιλοξενία!!
το απωθημένο μου είναι ότι δε με άφησαν να γίνω πυροσβέστης... δεν ξέρω τι τους πείραζε... αυτό μου άρεσε αλλά δεν το έκανα... είμαι κορίτσι όπως είπα παραπάνω και αυτό τους ενοχλούσε πάρα πολύ.... αλλά το αποτέλεσμα είναι να σπουδάζω κάτι που δεν μου αρέσει...
πολύ κοροιδεύουν το επάγγελμα του πυροσβέστη... και πολλοί με κορόιδευαν.... δεν με πείραζε ώσπου το πρόβλημά τους έγινε και πρόβλημά μου...
και κλάμα η goofy για πολυυυυυυυυυ καιρό :cry:
αλλά ο χρόνος πέρασε και ξεχάστηκε (από όλους τους άλλους βεβαίως βεβαίως)
goofy
new member

Δημοσίευσηαπό aspic » Τετ Απρ 09, 2008 6:57 pm

Το λοιπόν γκούφη,επειδή ανέφερες την εικοσαετή ηλικία σου για να μας κομπλεξάρεις που είμαστε όλοι χούφταλα εδώ μέσα,αλλά και επειδή αποκαλύφτηκες πολύ γρήγορα ότι είσαι ηλίθιος και μας χάλασες την συνηθισμένη μας διασκέδαση να το ανακαλύψουμε μόνοι μας και να στο πούμε εμείς, (που είναι το αγαπημένο μας χόμπυ με όλους τους ανόητους σάν και σένα που μας επισκέπτονται),για αυτό κάντηνα γρήγορα με ελαφρά πηδηματάκια και διάγραψε την σελίδα από τις διευθύνσεις σου μήν τυχόν και από λάθος ξαναμπείς.
Εντάξει;
Παρτσακλά εδώ μέσα δέν γουστάρουμε.
Το μίσσος βρίσκεται σε φάση αναβάθμισης και μόνο προχωρημένοι χρήστες είναι δεκτοί εδώ.
Και μήν κοιτάς τι σου λένε οι άλλοι οι συντηρητικοί που τους αφήνουμε να νομίζουν πώς τους περνάει εδώ μέσα για να μήν τους παίρνει το παράπονο.
Από ότι κατάλαβες είναι λίγο γκαγκά και πέντε χρόνια ούτε κάν έχουν καταλάβει τι κάνουν εδώ μέσα.
Εμένα να ακούσεις που εκπροσωπώ τις αριστερές δημοκρατικές δυνάμεις της διανόησης και της κουλτούρας που δέν ανέχονται κάτι μικροαστούρες σάν και σένα.
Μπρός,άσε τα πυροσβεστικά σου κόλπα και δρόμο γρήγορα γιατί τώρα είδες το καλό μου πρόσωπο,σε λίγο θα δείς και το άγριο.

Ρε κάτι άνθρωποι χωρίς τρόπους ρε παναγία μου!!!
Να μπαίνουν όπου βρούν λές και είναι το μαντρί του πατέρα τους.
Ούτε ρωτάνε τι ζόρια τραβάνε οι άλλοι και άν γουστάρουν επισκέψεις,ούτε τίποτα.
Και εσύ ρε μιχάλη τι κάθεσαι και τους κοιτάς και δέν τους παίρνεις από το αυτί να τους πετάξεις έξω;
Για κρητικός που είσαι,πολύ αγαθιάρη και καλόβολο σε βλέπω και σένα ρε καημένε.
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Μιχαληςς » Τετ Απρ 09, 2008 9:29 pm

:D Οτι ειμαι καλοβολος , ειμαι ! :D

τι πράμα είναι τούτο;

Αλλο πραμα ! :wink:
Μιχαληςς
full member

Προηγούμενη

Επιστροφή στο infos για νέους φίλους

Μέλη σε σύνδεση