ας γράψουμε ιστορίες

Τα Ανεπίδοτα. (Παραλήπτης άγνωστος)

εδώ ο καθένας γράφει ένα κομμάτι από ένα "παραμύθι" που κανείς δεν ξέρει πότε,που και πως θα τελειώσει...

Δημοσίευσηαπό mega_ego » Δευτ Ιουν 02, 2003 11:36 am

AΦIEPΩMENO ΣTO EΠIΛEKTO ΣΩMA TΩN ΛAMΠEPΩN ΣKOYΠIΔIΩN THΣ ZΩHΣ MAΣ.

Oταν σε λεω λεβεντια μην ξεχνας πως εισαι ηλιθιος!
Oταν σε λεω γλυκα μου μην ξεχνας τι ξυλαγγουρο εισαι!
Oταν μου λες πως μ'αγαπας μην ξεχνας τα παζαρια που προηγηθηκαν!

Kαι μη θαρρεις πως εισαι τιποτα επειδη σε προσκυνω......

...........................................
KI AYTO TO ENA ΔEN YΠAPXEI
mega_ego

Δημοσίευσηαπό alexis74 » Δευτ Ιουν 02, 2003 5:37 pm

Είμαι σας λέω αληθινά υπόχρεη στην Τεχνολογία.
Εγώ εσύ κι η Οθόνη!
Να πιούμε μαζί το γλυκό κρασί των λέξεων.
εκπτώσεις στον Ερωτα.
η Πόλη δε έχει πόρτα
Ποτέ μου δεν είχα φίλη τόσο εχέμυθη.
έχω μπουχτίσει στη γνώση. Αυτό που θέλω είναι το συναίσθημα.

ΈΧΩ ΜΠΟΥΧΤΙΣΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΙ.
Deep Down & Dirty
alexis74
full member

Αλεξέϊ.

Δημοσίευσηαπό StrangeAttractor » Δευτ Ιουν 02, 2003 6:18 pm

Εσύ ξέρεις μπουγάδες χωρίς συναίσθημα;

Εγώ όχι.... Για να μην μιλήσω για γκρεμούς ...

Συναίσθημα εγώ βρίσκω να υπάρχει πάρα πολύ.

Το είπες άλλωστε πολύ όμορφα: Κάτι τέτοια έγραφε η Κουήν και παρ'ολίγο να την ερωτευτούμε ... αλήθεια ξεφύγαμε τελικά ;;; :) :)

Υπάρχουν όμως πάθη καρδιάς και λάθη καρδιάς. Αμφότερα απλώνονται και φωνάζουμε στον κόσμο να περάσουν να δουν. Ολονών η μπροστινή πλευρά είναι άριστη. Εμ έλα που τα σεντόνια μας είναι διπλής όψεως! Το πίσω τους βαρεθήκαμε να βλέπουμε Αλέξιε! Τόσο ευανάγνωστο που είναι. Κάτι ξέρεις κι εσύ που μόλις πάει να δει κάποιος το δικό σου πίσω, του βάζεις φωτιά μην και προλάβει...

Τα περισσότερα πια ίδια μας φαίνονται. Ούτε καν τον κόπο να τα ανοίξουμε δεν κάνουμε. Όχι για να τιμωρήσουμε τον ψεύτη πραματευτή. Απλά βαριόμαστε πια. Και τα ρίχνουμε στον γνωστό φταίχτη, την διανόηση.
Μα με αυτή την μεζούρα δεν μετράμε τα σεντόνια μας ; Με το μυαλό δεν γίνεται το ζύγισμα;

Καλά πάλι τα είπε η Κουήν. Τον Κούκο να διαβάζεις. Έχει γράψει τις περισσότερες και τις καλύτερες μαλακίες απ' όλους μας. Διότι το μηδέν μόνο συναισθηματικά μπορεί να προσθέσει κάτι παραπάνω από το τίποτα.

Και περιμένουμε με την ελπίδα πως κάποιος θα βρει την πίσω όψη του σεντονιού που κρύψαμε... και πως όντως τα φαινόμενα απατούν.

Τό ' πλυνες το σεντόνι σου Αλέξιε; ʼπλωσέ το λοιπόν αλλά με προσοχή! Φυσάει σήμερα...

Φιλικά και Παναθηναϊκά,

Στρεϊντζούλης Τριφυλλούλης.
Άβαταρ μέλους
StrangeAttractor
full member

Δημοσίευσηαπό Πίκος Απίκος » Δευτ Ιουν 02, 2003 7:35 pm

ΑΠΕ
Δευτέρα, 2 Ιουνίου 2003 20:12
Τελευταία Ενημέρωση : 02/06/2003 20:18

Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες η Μπύρα 13, εκτός από το πολυθρύλητο φεστιβάλ μπύρας (Oktoberfest), στο Μόναχο, θα λάβει μέρος και στο φεστιβάλ της ΚΝΕ, στου Ζωγράφου.

Τα έσοδα των πωλήσεων θα διατεθούν για να αποπληρωθούν το 1/239 των πριμ του 2002..!! Για το 2003 έχει ο Θεός και ο Λάτσης...

Αποκλειστική φωτογραφία της πράσινης μπύρας, όπως θα διατίθεται από τούδε και στο εξής.

Εικόνα

Στο σταθμό του Μονάχου σας άφησαν άχου...
Είναι μαύρη η μοίρα σας, μάνα κακομοίρα σας βάχου...
Πίκος Απίκος

Δημοσίευσηαπό aspic » Δευτ Ιουν 02, 2003 7:42 pm

Κούκε,το άθροισμα της ενέργειας του σύμπαντος είναι μηδέν και αυτό δέν είναι θέμα ύλης και αντιύλης.
Αυτό σημαίνει πώς ούτε το τίποτα υπάρχει.
Τα πράγματα δέν είναι απλοικώς αντίθετα όπως θέλεις να τα βλέπεις.
Οι αρχηγοί δέν παίρνουν το μηδέν,αλλά το δέκα το καλό.
Το δέκα,δηλαδή το ένα (το όλον) και το μηδέν.
Ταυτόχρονα όμως το ένα περιέχει και το μηδέν και το μηδέν με τη σειρά του περιέχει και το ένα.
Που σημαίνει ότι αυτά που μας λές,είναι ρομαντικές ψυχομαλακίες.

Που σημαίνει αλέξη,ότι με τα τίποτα και τις δίαιτες δουλειά δέν γίνεται.
ʼν δέν πληρώσετε,δέν βάλετε βαθειά το χέρι στη τσέπη,πρωτάθλημα δέν θα δείτε.

Που σημαίνει στραίηντζερ,ότι είμαστε τραγικές μετριότητες για αυτό και βαριόμαστε,χώρια που μας βγαίνουν και οι κακίες μας ενίοτε.
Μπορεί βέβαια να προσπαθούμε να κρύψουμε την ανασφάλειά μας του μηδέν που είμαστε (και όχι του δέκα κούκε που το μπέρδεψες) πίσω από την αλαζονεία μας και τις διανοητικούρες,αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαστε ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΕΣ και μάλιστα και αγάμητες τέτοιες.

Παρτε το απόφαση μπάς και κάνετε κανένα βήμα μπροστά...
ΨΩΝΑΡΕΣ Ε ΨΩΝΑΡΕΣ!!
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Strange....

Δημοσίευσηαπό alexis74 » Τρί Ιουν 03, 2003 1:11 pm

... γιατί με αναγκάζεις να σοβαρέψω?
Αφού είσαι και έξυπνος και μεθοδικός αναγνώστης, γιατί με βάζεις να τα λέω εγώ?
Δεν ξέρεις τι κρύβεται πίσω από τα απλωμένα σεντόνια?
Να σου πω:
Βρίσκονται σώβρακα, φανέλες και κυλωτάκια απλωμένα.
ο/η σωστος/η νοικοκοίρης/ρά απλώνει πρώτα τα σεντόνια (για κάλυψη) και μετά απλώνει τα πλυμένα που(θεωρητικά) δεν γίνονται δημόσιο θέαμα όταν φορεθούν.(Ζαρτιέρες δεν απλώνουμε κάν και ούτε τις πάμε καθαριστήριο)
ʼλλοι επίσης απλώνουνε τα εξώφυλλα από τα σιντί τους, άλλοι τις σόλες από τα παούτσια τους, άλλοι τα κασκώλ των ομάδων τους, αλλοι απλώνουνε τα χαμόγελά τους σε φώτο και άλλοι απλώνε φώτο με το εσωτερικό του σπιτιού τους.
Και σε ρωτώ:
Αν έβαζες μια 29άρα οθόνη στο μπαλκόνι σου συνδεμένη με 4 καμερούλες(1 υπνοδωμάτιο, 1 σαλόνι, 1 τουαλέτα, 1 κουζίνα) να παίζει προς τα απένατι μπαλκόνια ξέρεις τι θεαματικότητα θα πετύχενες?
Σε μια βδομάδα θα έπαιρνες διαφήμιση όλα τα μαγαζιά της γειτονιάς.
ʼλλοι κρυμένοι πίσω από τα απλωμένα σεντόνια τους, άλλοι πίσω από τις γρύλιες τους θα σε μπανίζανε τουλάχιστον 2 ωρίτσες την ημέρα.
Τι?
Δε θα γίνουμε επιδειξίες?
Μα άν δε γίνουμε επιδειξίες δεν υπάρχουμε!
Τι ? δεν υπάρχουμε?
Όχι δεν υπάρχουμε μέσα στην αλήθεια των 2 διαστάσεων του εκράν!
Και το βάθος?Η λειτουργική ατέλεια της όρασης που δείχνει την αίσθηση του βάθους?
Αυτή έπεσε στον γκρεμό και αγοράστηκε στα χαμηλά από το σύστημα!
Από ποιο σύστημα?
Απο αυτό το σύστημα αναφοράς που ο αριθμός ορίζει το σημείο και το επίπεδο.
Ποιο επίπεδο>?
Του Ευκλείδη?Του Κλάιν, Του Νανόπουλου?
ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΜΑΙ ΦΡΕΝΤ!
ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ.
Deep Down & Dirty
alexis74
full member

Δημοσίευσηαπό alexis74 » Τρί Ιουν 03, 2003 3:17 pm

Αγαπητέ φίλε συνδίκτυε θεματογράφε,

Θα του έβαζα τίτλο από το φαιδρό στο γελοίο.
Ντροπή σου.
Σου συνιστώ να μην ξαναγράψεις οτιδήποτε το οποίο δε θα υπέγραφες με το πραγματικό σου όνομα.
Πραγματικά ντροπή, όχι μόνο διότι είσαι άσχετος και ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ αλλά και για το θράσσος που έχεις να αγνοείς την κατάντια της σημερινής ελληνικής προγματικότητας.

Ευχαριστώ από καρδιάς
alexis74
Τελευταία επεξεργασία από alexis74 και Τετ Ιουν 04, 2003 6:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Deep Down & Dirty
alexis74
full member

Δημοσίευσηαπό aspic » Τρί Ιουν 03, 2003 10:13 pm

Βρέι,τι τσακώνεστε σάν τα κοκκόρια;
Αφού έτσι και αλλοιώς καμμιά κότα δέν θα σας κάτσει εδώ μέσα.

Κούκε συνεχίζεις να μπερδεύεις και να ταυτίζεις αυθαίρετα την δημιουργική ηδονή,με την απόλαυση του σέξ.

Όχι ρε κούκε δέν είναι κίνητρο στα πάντα το βασικό μας ένστικτο.
Αυτά τα λέγανε οι κωστόπουλοι και τα τσοντοπεριοδικά τους,στα τέλη του ογδόντα,για να καλύψουν την πνευματική τους αναπηρία και το ιδεολογικό τους αδιέξοδο.
Χρησιμοποιούσαν και αυτήν τη δήθεν ελεύθερη,ελευθεριάζουσα γλώσσα (που μάλλον σε έχει επηρεάσει ακόμη),για να δείξουν τον ψευτοπροοδευτισμό τους και την δήθεν κουλτουρα τους,σε ένα κράμα από διανοητικούρες του κερατά και ατάκες της τρούμπας.
Διότι είχαν καταλάβει,πώς το να μιμείσαι στοιχίζει φθηνότερα από το να παράγεις αυθεντικά πράγματα.

Μοιάζουν με τους κρητικούς που έχουν χρόνια στην αθήνα και πετάνε δεξιά και αριστερά κανένα <σύντεκνε> και κανένα <μανωλιό> για να αποδείξουν την χαμένη τους λεβεντιά,ενώ παράλληλα μετράνε δίφραγκα κυρτωμένοι στα δύο πάνω από την ταμειακή μηχανή στο ψιλικατζίδικο τους.

ʼν νομίζεις ότι με τα ανάλογα <σύντεκνε και μανωλιό> ή την απελευθερωμένη γλώσσα θα γαμήσεις κούκε, είσαι γελασμένος.
Και δέν εννοώ να γαμήσεις την περτρί ή την τρουσί,αλλά να γαμήσεις αυτό που δέν θέλεις να παραδεχτείς ακόμη ότι φοβάσαι να το κάνεις.

Διότι ο γαμιάς κούκε δέν μιμείται,είναι αυθεντικός.
Και για να γίνεις τέτοιος,πρέπει πρώτα να αποδεχτείς την μετριότητά σου,να οργιστείς για αυτήν,να φοβερίσεις θεούς και δαίμονες,να φωνάξεις να διεκδικήσεις να πείς ψέμματα να αγωνιστείς,μέχρι να βρείς την αυθεντικότητα του μέτριου.
Μόλις καταλάβεις τι είναι μέτριο,ήδη θα έχεις φύγει προς τα πάνω,θα γίνεις άρχοντας σωστός.

Για αυτό σας λέω,στοχαστήτε πάνω στην μετριότητά σας,ή χαθείτε μέσα της.
Ή χαθείτε για πάντα στο κενό που έφτειαξαν οι γονείς σας μέσα σας και ανάγκασαν τα κοριτσάκια να περιμένουν το πριγκηπόπουλό τους για να τις πάρει από την μετριότητά τους και τα αγοράκια να γίνουν τα ίδια πριγκηπόπουλα γιατί τους είπαν πως είναι έξυπνα και γενναία.

Για αυτό κούκε δέν θέλω να σας πηδήξω όπως μας λές,αλλά να βρώ τον τρόπο να πηδήξουμε έτσι όπως μας πρέπει.

Που σημαίνει ότι το τζατζίκι δέν θα μας το χαρίσει κανείς.
Θα το πληρώσουμε όσο αξίζει και θα δώσουμε και φιλοδώρημα στο γκαρσόνι,αλλοιώς κάτσε να κοπανάμε τα πληκτρολόγια και άμα δείς εσύ τζατζίκι, εγώ θα κάτσω να κάνω καλάς τέχνας υψηλής στιχουργικής με τις κυρίες που είναι φίλες της γαλλικής κουλτούρας τρομάρα τους.
Και εξάλλου, η μοναδική μου αλήθεια είναι ότι λέω πάντα ψέμματα.
Ώστε.
aspic
e-missos master

Δημοσίευσηαπό Mistos » Τετ Ιουν 04, 2003 12:46 pm

Εχω δει και εχω συναντησει Μαλακες και μαλακες. Τετοια ομως υπερσυγκεντρωση μαλακιας δεν μπορουσα να τη φανταστω οτι υπαρχει. Και ομως, αμα ανοιξεις το ε-μισσος, βλεπεις τα φλοκια να τρεχουν γυρω απο την χουφτες και να σταζουν στο πατωμα, κατω απο το πληκτρολογιο, πανω στο χαλακι που λεγαμε. Γεματο λεκεδες το ατιμο. Οταν θα ερθει ο Βασδαρης να το παρει για το χειμωνα θα γινετε ρεζιλι δικοι μου.
Μια και μπηκε το καλοκαιρι, τα χαλια μαζευτηκαν και τα πλακακια δεν μπορουν να απορροφησουν τα φλοκια σας, κινδυνος μεγαλος να τα πατησετε και να σκοτωθητε,...προσοχη γλυστρανε. Ο γιατρος περσι σας το ειπε καθαρα..
.......η τη πουτσα η τη χουφτα.... εσεις τα κρατησατε αλλο ενα χειμωνα και τα δυο,... και να το αποτελεσμα.
Καιρος για τη μεγαλη αποφαση ..Τη πουτσα η τη χουφτα ??????

Ο πιο επιρρεπης στις γλυστρες φαινεται ο Ασπικ. Φιλε μου οτι και να γραψεις οτι και να δηλωνεις το αποτελεσμα ιδιο. Το γιατι το ξερεις πολυ καλα..... Το αποτελεσμα μετρα.... εισαι εκει που εισουνα και το φθινοπωρο. Στο νουμερο μηδεν που λεει ο προφεσορας της χουφτας. Τη μονη τρυπα που μπορεσες να διαβεις, ηταν με το ματι... ..ηταν η τρυπα του 0. Και παλι φοβηθηκες να το βαλεις κι εκει ακομη, μια και ο Βλαχος ξυπνωντας μεσα σου σε εστελνε στο ανετο μουνι της κατσικας. Θα πιστεψης αυτο που σου λεει ο φιλος οικοδομος, ψηλα απο τη σκαλωσια που ο αερας φυσα, το μυαλο καθαρο και η ματια ανοιγει.Η ματια σου 20χ30 εκατοστα ( αν η οθονη σου ειναι 15αρα ) μικρη για να σου δειξει την αληθεια. Το πληκτρολογιο η καλυτερη,καθημερινη, απατηλη, προπονηση για την μονη ευχαριστη, χειρωνακτικη εργασια που σου εχει απομεινει. Κρινεις τους αλλους του φορουμ, κανεις μια ψυχεδελικη κριση για σενα, καθε φορα οπως βολευει και νομιζεις οτι ξοφλας. Αμ δε... Η Μαλακια σου, βαραει καμπανες, ξυπνα τους αλλους μαλακες και ολοι μαζι την παιζετε και ....μετα την παπια Αλλα να γαμησετε ουτε προκειται αν πρωτα δεν κοψετε το πρωτο σπορ.
Οσο για τις κρισεις στην φουκαριαρα τη Ντιανα παλι πουστικα φερθηκες, Μπαμπη μου. Πρωτα τα ριχνουμε,( δεν εννοω σεξουαλικα ) μετα τσιμπαει, και μετα την ψυχεδελικη σου κριση. Να ξερεις ομως φιλε μου, οτι το αλεξικεραυνο τραβαει τον κεραυνο και οχι η ταρατσα.
Ομοιος ομοιω αει πελαζει ...(η κατι τετοιο )..λεγανε οι δικοι σου χρονια πριν. Την ειχανε ψαξει τη δουλεια και αυτοι, ειχαν κανει την αυτοκριτικη τους.
Γιατι δεν παιρνεις παραδειγμα το Μιστο ρε βλημα. Δεν τα πηγε ασχημα με την Ντιανα, ανεξαρτητα αν του την εσπασες εσυ με τις παπαριες σου.

Εισαι μεγας Μαλακας και η αποφαση σου θα πρεπει να ειναι ....η Χουφτα.

Η Αποφαση για τον καθηγητη ειναι ευκολη... την πουτσα .. μια και την εχει παραχαρει οπως αφινει να εννοηθει μεχρι σημερα. Ειναι καιρος να συγκεντρωθει στα καθηγητικα του, να αποδωσει, και που ξερεις με το πες πες πες μπορει να ξαναφυτρωσει η να κλωνοποιησει καμμια πιο μαυρη, μακρυα και ντουρα.....

Η Επιστημη εχει προχωρησει πολυ....

Για Αλεξη δεν υπαρχει ακομη προταση λογω νεαρου της ηλικιας. Να τα κρατησει να τα χαιρεται και τα δυο για κανα δυο χρονια ακομα.Προσοχη ομως να μαθαινει απο τους παθοντες, να αποφευγει τις κακες συναναστροφες στα φορουμ και να μην σνομπαρει τα.....προσφορα. Συν Αθηνα και χειρα κινει (η κατι τετοιο ) ....
Οσο για τις γυναικες ...κοριτσια ο Μιστος ειναι παντα διπλα σας, πισω σας, για οτι αναγκες εχετε. Με φωναζουν και Σαβουρογαμη στα Τρικαλα....Ας τους να λενε...ας τους να πουν...

Αυτα.

Υ.Γ. Η αναλαμπη που ειχες Μπαμπη μου με τους ηθοποιους και τραγουδιστες με ξερανε στο γελιο.Πιστεψα οτι ξεμπλοκαρε το μυαλο σου, σε ευχαριστω για τα πολλα γελια.
Αλλα τωρα βλεπω παλι πισω στην αρρωστια...Η Ντιανα κιαυτη στο γηπεδο ..Πολυ γελιο...Συνεχιστε αν μπορειτε. Και κανε μου τη χαρη, ασε το Σκιαχτρο ησυχο, δεν τσιμπαει δικε μου.
Παιξτε μπαλα μαλακες στο γηπεδο αντι για μαλακια στα αποδυτηρια.Ολοι μας το χρειαζομαστε ρε τουβλα, ολοι ....μπορουμε.... ολα.
Αρχιζω και φοβαμε οτι ο κεραυνος θα πιασει και μενα..με τις συναναστροφες που κανω τελευταια....Σε επομενη επικοινωνια μου θα σας αποκαλυψω το δικο μου μυστικο... για τις τοσες επιτυχιες μου στις γυναικες !!!!!
Εσεις ε-μισσος, Εγω ε-μιστος.......
Άβαταρ μέλους
Mistos
full member

Tα Ανεπίδοτα..

Δημοσίευσηαπό dianathenes » Τετ Ιουν 04, 2003 2:34 pm

Μίστο,

Σε παρακαλώ πολύ ηρέμησε και άκουσέ με. Εδώ που έχουμε μαζευτεί όλο εμείς, έιμαστε άνθρωποι με διαφορετικό χαρακτήρα, διαφορετικές ηλικίες και διαφορετικά φύλα. Εχουμε όμως κάτι κοινό: δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Να ανταλλάξουμε μόνο. Μου δίνεις αυτό, σου δίνω το άλλο. Αυτή είναι η βάση.
Οταν ήλθα σ αυτό το φόρουμ άπλωσα τα «σεντόνια μου» με λαχτάρα χωρίς να σκεφτώ τί άνεμος θα φυσήξει πάνω τους. Αλλοι φύσηξαν έτσι, άλλοι αλλιώς. Πολλές φορές πληγώθηκα. Αντέδρασα σύμφωνα με τα μυαλά και τα όπλα που είχα εκείνη τη δεδομένη στιγμή. Με υποστήριξες τότε και σ ευχαριστώ γι αυτό. Γιατί η φωνή σου ήταν καθαρή και έβγαινε πηγαία. Και είχες και προσωπικό κόστος. Γι αυτό είσαι φίλος ακριβός. Γι αυτή τη φιλία και την ευθύτητα σου έδωσα ένα αντι δωρο. Το κείμενο που σου στειλα όπου σου λέω τα ίδια όπως εδώ.
Ομως. Υπάρχει ένα όμως. Το να επιμένω σε μια γλώσσα δική μου αποκλειστικά και να μη λαμβάνω υπ όψιν το χαρακτήρα και τις ιδιαιτερότητες του καθενός που συνδιαλέγομαι ή συνδιαλλάσσομαι είναι αυτό που λέμε «ξύλινη γλώσσα».
Η γνώμη μου για τον Ασπικ. Ειναι καλό παιδί με πολλές ευαισθησίες που κρύβει κάτω από μια τσουχτερή γλώσσα. Τους άλλους δεν τους γνωρίζω καλά. Τους μαθαίνω όμως.
Αυτό που κάνεις τώρα εσύ είναι να αρνείσαι να τους μάθεις.
Για το σεξ τώρα.Ολοι έχουμε συντρόφους. Κανείς δε χαλά το σπίτι του ούτε ελπίζει στο νετ. Ομως. Ομως συμφωνώ μαζί σου ότι το πράγμα έχει περάσει στη περιοχή του μπρουταλ. Οσα λέγονται εδώ ειναι υποτιμητικά για τις γυναίκες. Και το ίδιο κάνεις κι εσύ. Οχι μόνο τώρα. Εχεις προ πολλού προσχωρήσει στο κλαμπ των ανδρών που βλέπουν κατσικες, κωλους τρυπες κλπ.
Τέλος, το κλαμπ! Ποιό ειναι το κλαμπ. Εσυ και γω. Οι άνδρες από δω και οι γυναίκες από κει. Οι μεν με τους δε. Η όλοι εμείς. Ποιό είναι το κλαμπ Μίστο τελικά;
Αντε ηρέμησε σε παρακαλώ και ας δώσουμε όλοι τα χέρια......και δεν είμαι φουκαριαρα Θεμιστοκλή.
Είμαι για πέτα(γ)μα.....

....και αγόρασα ασπίδα......
Άβαταρ μέλους
dianathenes
e-missos master

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ας γράψουμε ιστορίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες