ας γράψουμε ιστορίες

GENESIS (άκρως σατυρική σειρά σε 12 επεισόδια)

εδώ ο καθένας γράφει ένα κομμάτι από ένα "παραμύθι" που κανείς δεν ξέρει πότε,που και πως θα τελειώσει...

GENESIS (άκρως σατυρική σειρά σε 12 επεισόδια)

Δημοσίευσηαπό marakos » Σάβ Δεκ 20, 2008 1:46 pm

1/12

Μοναξιές είχε το πνεύμα μεσα στο απόλυτο σκοτάδι που για αιώνες του έκανε συντροφιά.Κάποια στιγμή δεν το άντεξε.Καιρός να γίνω αναρχικός,αφου έτσι κι αλλιώς με τη μαυρίλα συνυπάρχω.Εβγαλε τότε μια κραυγή απελπισίας και θυμού "κάτω ο Θεός"!Αλλα τότε κατάλαβε πως δεν υπήρχε Θεός παρα μόνο εκείνος."πάει τάχασα "μονολόγησε απελπισμένα,"εξύβρισα τον εαυτό μου"!"Δεν περνάει κι ο χρόνος γαμώτο και αρυτίδιαστος ζώ σε τούτα τα μαύρα ντουβάρια".Γύρω του απόλυτη σιγή."κάτι πρέπει να κάνω,δεν γίνεται,θα μου σαλέψει και μετά θα επανέλθει ξανά το χάος"
Λοιπόν με το ένα,με το δύο,με το τρία...μπουρλότο να γίνουνε ούλα!Τότε ένα μεγάλο μπάμ ακουστηκε,μιά έκρηξη που φώτισε τους κατασκότεινους τοίχους του κελιού του.Εκατομμύρια χρώματα έβαψαν τα πάντα γύρω του και μικρά κομμάτια απο τους τοίχους σαν σβώλοι εκσφενδονίστηκαν προς τα έξω λαμπυρίζωντας."τι όμορφα που είναι τούτα τα βεγγαλικά..και τουτες οι λαμπερές πέτρες "."Καιρός να προχωρήσω κι άλλο..ας φτιάξω λοιπόν ένα κεραμίδι να βάλω το κεφάλι μου απο κάτω κι ας το ονοματίσω ..ουρανό αλλα και μια Γή για να πατάω κάπου στέρεα".Ομως δεν έμεινε ευχαριστημένος με την Γή που έφτιαξε γιατί ήτανε κατάξερη και πανάσχημη."ε φιλάρα" ακούστηκε μια φωνή απο μέσα του."ποιός είσαι εσύ που φωνασκείς ξεδιάντροπα"?είπε ερευνώντας τον αχανή χώρο γύρω του.Τότε ξανακούστηκε η φωνή ακόμα πιό δυνατά"ειμαι το άλλο μισό σου Δημιουργέ,το αρνητικό σου δηλαδής,ο κακός σου εαυτός να πούμε βρε ανάρχα"."Με τρόμαξες δαιμόνιο,δεν κάνουνε μωρέ έτσι σ ένα πλάστη,άντε δεύρο έξω να ησυχάσω απ τις γκρίνιες σου".
Ετσι με λίγα λόγια η κακή πλευρά του πλάστη πήρε υλική υπόσταση και κάθησε αντικρυστα στο πανάγαθο πνευμα του."λέω να συνεχίσω τη δημιουργία,ελπίζω να μη μου κάνεις ζημιές πονηρό πνεύμα έχω το λόγο σου?".Το πονηρό πνεύμα χαμογέλασε ειρωνικά και ανταπάντησε "άν περιμένεις απο μένα "λόγο" πανάγαθε,καλλίτερα να το ρίξεις στην δουλειά και στην πορεία βλέπουμε"

συνεχίζεται
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

Δημοσίευσηαπό marakos » Σάβ Δεκ 20, 2008 1:50 pm

2/12

Αφού λοιπόν διαχωρίστηκε ό πλάστης απο το κουτοπόνηρο μέρος του,δηλαδή το δαιμόνιο,άρχισε να προετοιμάζεται για την συνέχεια της δημιουργίας του.
-και τώρα ας βάλω λίγο νεράκι στο κρασί μου,συμφωνείς δαιμόνιο κουτοπόνηρο?
-αμέεεε,γίνεται να μη συμφωνήσω για την αρχή του τέλους?...υδρογόνο δύο και ένα οξυγόνο λοιπόν..δηλαδή νερό,άντε να δροσιστούμε !
-ας γεμίσει λοιπόν η γή νερό εδώ και τώρα και να πλημμυρίσει την ξεραίλα..στο ένα,στο δύο,στο τρία..πάμε!
-τα έκανες μούσκεμα φίλαράκι,δεν είπαμε και έτσι,κάτσε να φέρω τον αναροφητήρα να φανεί κομματάκι και ξηρά να πούμε
-έχεις δίκηο,μέχρι τα γονατά μου έφθασε το νερό,ας γίνει έτσι,άντε να πάμε και πιό κάτω
-δηλαδής να πατώσουμε δικέ μου? Βρε ρίξε και κανένα σποράκι να φυτρώσει κατι τίς να πούμε,τώρα που άφησες και ξηρά
-καλά,καλά ξεραμόλα,άντε να φτιάξω δεντράκια και μπόλικο γκαζόν να ομορφήνει το τοπίο..με το ένα με το δύο με το τρία..
-πολύ φίνο για κάμπιγκ,ρίξε και μπόλικα λελουδικά να οσφραίνεται η ψυχή μας μυρωδιές
-πρέπει όμως για να μεγαλώσουνε κάτι να τα φωτίζει,άντε να φτιάξω και το φωτιστικό τους,ένα ήλιο δηλαδή
-βάλε και μπόλικα βάτ μη το ξεχνάς Δημιουργέ
-πρέπει να κάνουμε και οικονομία κουτοπόνηρε,δεν έχω όρεξη να πληρώνω ακριβούς λογαριασμούς
-τότε κάντο να λειτουργεί τη μισή μέρα και την άλλη μισή να κατεβάζεις τον διακόπτη
-κάπου κάπου έχεις αναλαμπές κουτοπόνηρο πνεύμα,γεννηθήτω λοιπόν ήλιος και πλανήτες
-αυτούς τί τους ήθελες μωρέ,πιάνουνε χώρο και δεν κάνουνε τίποτις
-χρειάζεται κάτι διακοσμητικό μεσα στην μαυρίλα του σύμπαντος,έχεις αντίρρηση?
-έγώ γιατί να έχω,όσα πιό πολλά φτιάξεις ,τόσα πιό πολλά θα κάνω ρημαδιό να πούμε
-μωρέ λέω να φτιάξω και πετούμενα τί λές,δηλαδή πλάσματα που να πετάνε αντί να κάθονται χαμαί
-και κανένα ψαράκι στο νερό,μη το ξεχνάς πάνσοφε,να τρώμε και καμιά τηγανιά κάπου κάπου
-καλά,καλά θα γεμίσω τα νερά με όλα τα φαγώσιμα και μάλιστα φρέσκα και της ώρας
-έτσι σε θέλω μάγκα μου,μερακλή και καλοπερασάκια,άντε να να σε χαρώ,προχώρα
-και κάτι άλλο χρειαζόμαστε νομίζω,κάτι που να μας μοιάζει,νάχει κάτι απο μένα και σένα
-υπομονή,στο επόμενο επεισόδιο λέω να το ξεκινήσουμε,συμφωνάς δικέ μου?
-σούύύύύύρ

marakos
συνεχίζεται
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

Δημοσίευσηαπό marakos » Κυρ Ιαν 11, 2009 6:24 pm

3/11

Η κατάξερη Γή που έφτιαξε και τη γέμισε παντός είδους χλωρίδα,οι ωκεανοί με πεντανόστιμα θαλασσινά απο ακονσερβάριστες σαρδέλλες μέχρι φάλαινες και μέδουσες αλλά και νηστίσιμα μύδια,στείδια μέχρι και αστακούς για την μπουρζουαζία, δεν ήτανε αρκετά για το πανάγαθο πνεύμα να σταματήσει,αλλά και ούτε απο το κουτοπόνηρο alter ego του να μη τον παροτρύνει συνεχώς να φτιάξει κάτι πιό ντελικάτο και φίνο που να έχει χαρακτηριστικά και δικά του.
-"γιομίσαμε χορταρικό πάνσοφε, κάτι πρέπει να κάνουμε πριν μας πνίξει" είπε σχεδόν επικλητικά το κουτοπόνηρο πνεύμα
-καλά μη κάνεις έτσι δά,θα φτιάξουμε και κάτι για να το κουρέψουμε...εύρηκα,εύρηκ α θα φτιάξω ζωντόβολα που θα το βοσκάνε,συμφωνείς?
-συμφωνώ δικέ μου,αλλά αν αυτά αυξηθούνε και φάνε ούλο το χορτάρι,θά πέσει μεγάλη πείνα και τί θα τα ταΐζουμε μετά?
-. τότε θα φτιάξω και άλλα ζωντόβολα που θα τρώνε τα ζωντόβολα που ¨κουρεύουν¨¨ το χορτάρι,έτσι θα υπάρχει αυτό που θα λένε στο μέλλον..τροφική αλυσσίδα
-στ αλήθεια είσαι πάνσοφος γενικώς και δεν σε είχα πάρει στα σοβαρά να πούμε..
-εμένα βρέ δεν πήρες στα σοβαρά,λωλός είσαι,για πολιτικάντη με πέρασες?
-έ όχι και ¨πολιτικάντη¨,αυτό το είδος δεν θα τρώγεται με τίποτις στο μέλλον....
-άσε το μέλλον δολερέ .Σε συγχωρώ αφού είσαι κομμάτι του εαυτού μου,αλλά μη το παρακάνεις γιατί θα θυμώσω ακόμα και μ Εμένα
Ετσι ο πλάστης δημιούργησε τα φυτοφάγα για να κουρεύουν το γκαζόν και τα σαρκοφάγα για να τα περιδρομιάζουνε. Όμως το κουτοπόνηρο πνεύμα είχε και πάλι τις ενστάσεις του.
-πάνσοφε ξεκίνησες με την τρίτη να πούμε. Έφτιαξες λιοντάρια και τίγρεις,αρνιά και ζαρκάδια,ελέφαντες και γαιδούρια ενώ...
-τί "ενώ" βρε κακομούτσουνε,βλέπεις πουθενά να λάθεψα?
-μα δεν έφτιαξες τους δεινόσαυρους πρώτα απ όλα αυτά,φυτοφάγους και σαρκοφάγους
-δεν το σκέφθηκα, αλλά μήπως θα το καταλάβει κανένας στο μέλλον,σιγά μη σκάβουνε να βρούνε αυτά που δεν δήλωσα ότι έφτιαξα
-κι αν σκάψουνε και βρούνε κόκκαλα τέτοιων ζώων,πως θα δικαιολογήθείς αφού δεν τα έφτιαξες?
-και σε ποιόν να δικαιολογηθώ κουτοπόνηρε,στις μαιμούδες,στους ρινόκερους ή στις φάλαινες?
-μα είπαμε ότι θα φτιάξεις και κάτι τίς άλλο να πούμε που να είναι κατ εικόνα και ομοίωση και των δυό μας,το ξέχασες?
-ε και λοιπόν,λές αυτό που θα φτιάξω να ψάχνει να βρεί αυτό που δεν έφτιαξα?
Τέλος πάντων ας φτιάξω το κατ εικόνα και ομοίωση μας για να μη γκρινιάζεις..
Χούφτιασε λοιπόν ένα κομμάτι λάσπη και αφού το φύσηξε πολλές φορές,όπως κάνουνε στα γεννέθλια με τα κεράκια όσοι δεν έχουνε καλά πνεμόνια και νάσου ένα πλάσμα διαφορετικό απο τα άλλα.Εφερνε βέβαια κομματάκι απο μαιμού αλλά ήτανε μπήτ μα μπήτ απονήρευτο απ ότι θα διαπιστώσετε στη συνέχεια..
-"με ξεγέλασες" ούρλιαξε το κουτοπόνηρο πνεύμα,"κάναμε συμφωνία να πάρει κάτι τίς και απο μένα"
-έννοια σου και θα του δώσω την ελεύθερη βούληση να διαλέξει σε ποιόν απ τους δυό μας θα μοιάζει, δεν σε ξεγέλασα λοιπόν δολερό πνεύμα !
-"τώρα μου τα λές φίνα και ντερμπεντέρικα " ψέλλισε χαιρέκακα το κουτοπόνηρο πνεύμα
-μα πώς τολμάς μιαρέ ν αμφισβητείς τον λόγο μου?
-μπά,μια σκέψη μόνο έκανα ¨¨λές αυτό που υποσχέθηκε να το βάλει στο αρχείο?¨¨..
-Μόνο για τετοιες σκέψεις σε έχω ικανό,αλλά καιρός να δώσουμε στο δημιούργημα μου
κάποιο όνομα.Λέω λοιπόν να τον φωνάζουμε Αδάμ,δηλαδή "χωματένιο" συμφωνείς ?
-χιχιχιχιχι..συμφωνώ και επαυξάνω, αφού έτσι κι αλλιώς απ τη λάσπη έγινε και στην λάσπη θα τον ρίξω
συνεχίζεται
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

Δημοσίευσηαπό marakos » Τρί Φεβ 24, 2009 10:30 pm

4/11

Αφού έφτιαξε τον Αδάμ ο Δημιουργός,πανάγαθο και απονήρευτο όπως Εκείνος, σκέφθηκε πως κάπου έπρεπε να τον βάλει, κάπου εκτός Γής ώστε να τον εποπτεύει πιο εύκολα.
Εθεσε λοιπόν σε τροχιά γύρω απο τη Γή ένα μικρό αστεροειδή που τον γέμισε με ζώα άκακα και δέντρα οπωροφόρα και τον ονόμασε "παράδεισο".Παρέα του όπως πάντα ο άλλος του εαυτός,το κουτοπόνηρο πνεύμα που όλο του δημιουργούσε προβλήματα και τον έκανε συχνά να χάνει την ψυχραιμία του.
-πως σου φαίνεται το δημιούργημα μου κουτοπόνηρο πνεύμα?
-για πρώτο μοντελάκι δεν είναι κι άσχημο,αλλά πολύ ζόμπι βρε κολητέ μου,μάμ,κακά και νάνι.θα πλήξουμε εδώ πάνω
-ας τον ρωτήσουμε λοιπόν τον ίδιο να μας πεί την γνώμη του,ε..Αδάμ σ εσένα μιλάω και όχι στα ζωάκια ..για κέλ μπουρντά
-αμπε μπαμπλόν του κείθεμπλόμ..άμπεμπα μπλόμ του κείθεμπλόμ..
-αυτά του έμαθες, αυτά λέει Πανάγαθε,τί περίμενες ν ακούσεις απο ένα βρέφος στο μυαλο?
-ίσως να έχεις δίκηο,μπορεί να έχει σώμα άντρα αλλά το μυαλό του είναι μπεμπεδίστικο..
-όλοι οι άντρες είναι μωρά αν δεν..........κατάλαβες Πάνσοφε?..του λείπει το άλλο του μισό για να ωριμάσει..έχει γλύκα εκείνη η ζεστή "φωλίτσα" και ξελαμπικάρει το μυαλό,ακουσέ με,βλέπω τόσες τσόντες με μαιμούδες που έχω γίνει ειδήμων επι του σχετικού
-σσσσσ..ντροπή σου..,ας του φτιάξω λοιπόν αυτό που του λείπει, αλλά πρώτα θα τον ναρκώσω,δεν θέλω να πονέσει ο μεγαλομπόμπιρας
-τί να ναρκώσεις απο τούτο δώ το ακατανόμαστο,αφού κοιμάται όρθιος!
-ουάάάάάάάά
-εσύ φταίς ,σου είπα ότι έπρεπε να τον ναρκώσω,τα βλέπεις τάκανε πάνω του,άλλαξέ τον τώρααααααααα..μποχάραμε για τα καλά !
-φτού να πάρει σε μένα όλες οι σκατοδουλειές να πούμε..
ο Πλάστης έκανε λιγάκι υπομονή μέχρι να καθαρισθεί ο Αδάμ και κατόπιν αφού τον νάρκωσε,πήρε ένα κομμάτι απο τη νεφραμιά του και έφτιαξε..το θηλυκό του..
-τί ειναι τούτο δά το πράγμα Πάνσοφε,μια μπάλα απο τρίχες βλέπω..θα πάρει δρόμο όταν ξυπνήσει ο έρμος ο Αδάμ
-η γυναίκα του είναι ,δεν πρόσεξες κάποιες διαφορές?..όσο για τίς τρίχες,στο μέλλον θ ανακαλυφτεί το ξυράφι,μη σ απασχολεί
-καλά γράψε μου, αν ο Αδάμ με τούτη κάνουνε φίκι-φίκι να πούμε,..α νάτος ξυπνάει ο φουκαράς
-μαμάάάάάάάάάαάάάάά
-κατατρόμαξε φρονώ,ίσως θα πρέπει να τον συνεφέρεις εσύ με την κουτοπονηριά σου για να την αποδεχθεί
-εμ έτσι που τάφτιαξες,τον Αδάμ γκέυ και την Ευα αρσενικόφερτη τι να σου κάνει ακόμα κι ένα κουτοπόνηρο πνεύμα να πούμε?
-καλά ,καλά ,με έπεισες,τ αφήνω επάνω σου,αλλά με τάκτ έτσι και μακρυά απο εκείνη τη μηλιά που την έχω περιφράξει. δεόντως...
- α λές για για τη γνώση του καλού και του κακού,τον πόθο,την επιθυμια ,το πάθος,την έρευνα,την αμφισβήτηση..
-ναι για όλα αυτά μιλάω,δεν θέλω κανένας να μου πάρει την καρέκλα της εξουσίας..
-μονοφαγά μου εσύ,κατά τα άλλα "ελεύθερη βούληση" να πούμε?...
-είπες τίποτα,ή δεν άκουσα καλώς πνεύμα κουτοπόνηρο και αγενές?
-μπά για τον καιρό έλεγα,για τις κάψες που πλακώνουνε Πάνσοφε..

συνεχίζεται
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

Δημοσίευσηαπό marakos » Σάβ Απρ 25, 2009 9:41 pm

5/11

Μετά απο συμφωνία με τον Δημιουργό,το πονηρό πνευμα ή δαιμόνιο,έβγαλε βόλτα στον παράδεισο τον Αδάμ και την Εύα για να θαυμάσουνε το μέγα έργο του πατέρα τους.
-όπως βλέπετε παιδιά εδώ μπορείτε να παίξετε όσο θέλετε,έχει και παιδική χαρά φτιάξει ο μπαμπάς με κούνιες,τσουλήθρες και ότι άλλο φαντασθείτε,τόν λέμε Εδέμ,κρατήστε καλή σημείωση στο μυαλουδάκι σας,αν φυσικά έχετε κομματάκι απο δαύτο
-πώπω δυο ποταμάκια ,να κάνουμε μπανάκι Θείο Δαιμόνιο?
-Αυτά τα δύο ποτάμια παιδιά είναι ο Φίσων και ο Γίων και περικυκλωνουνε τον παράδεισο σας,δεν είναι για μπάνιο,καλύτερα να πάμε να ταίσετε τίς πάπιες
-πάπιες,πάπιες,πάπιες σέλουμε να τις ταίσουμε..πάπιες,πάπιες
-Γιά πές μου κουτοπόνηρο πνεύμα,είπε ο Δημιουργός στο δαιμόνιο,πως τα περάσατε στη βόλτα σας,..ήμουνα διακριτικός και δεν σας παρακολουθούσα
-νά μωρέ πλάστη μου,τους πήγα στις πάπιες αλλά έριξες τόσο μάνα εξ ουρανού που έγινε παπάρα η λιμνούλα και δεν κολυμπούσανε οι δόλιες
-για συνέχισε λοιπόν,για το ζευγαράκι πές μου,τους πήγες και στις μαιμούδες?
-ναί τους πήγα και πέσαμε μάλιστα σε σκηνή αυστηρώς ακατάληλη,..να το πώ αδιάκριτα αλλά καταληπτά ή διακριτικά και ακατάληπτα περικαλώ?
-πες το όπως νομίζεις,"ελευθέρα βούληση δεν είπαμε,μίλησε λοιπόν χωρίς αιδώ"
-πέσαμε σε σκηνές ομαδικών οργίων,ένας μάλιστα "καπουτσίνος" πήδαγε δυό μαζεμένες απο δαύτες..
-"καπουτσίνος"?..μα δεν σερβίρεται τέτοιος εδώ πάνω,μήπως παραφρόνησες πνεύμα μιαρό και δυσώδες?
-εσύ τους έφτιαξες και τους "καπουτσίνους",αν δεν έβαλες μπόλικη κανέλλα και το ρίξανε στο πήδημα,εγώ τί φταίω δα?
-για συνέχισε λοιπόν..
-όμως ήθελε και το ζευγάρι να κάνει ότι κάνανε οι μαιμούδες καί..
-τί "καί" βρε κουτοπόνηρο πνεύμα,μή μου πείς πως ο Αδάμ έκανε φίκι φίκι στήν Ευα?
-έβλεπε τους μαιμούδους να βατεύουνε εκ των όπισθεν τις μαιμούδες και κάνανε το ίδιο..
-δηλαδήήήή..έχασε η Ευα την παρθενία της?
-όχι ακριβώς Πάνσοφε,έγινε το ανάποδο.ʼρπαξε η Ευα απο πίσω τον Αδάμ και κουνιότανε πίσω μπρός σα λυσσάρα...
-ούφ με έσκασες μέχρι να μου το πείς..είπαμε τους θέλω πανάγαθους και αιωνόβιους,"κάντε μάτι και όχι σέξ"
-είδανε και τα μικρά μαιμουδάκια με τις μαμάδες τους?
-ναί και με ρωτήσανε πως και απο πού βγήκανε αυτά τα σαματατζούδικα..
-ασφαλώς θα τους είπες για τον κρίνο ,όπως σε είχα ορμηνέψει,έτσι?
-ναί τούς είπα πως έτσι συλαμβάνουνε οι μαιμούδες και κάνουνε τα μαιμουδάκια και αμέσως εκείνοι..
-τί έγινε δηλαδή,δεν το πιστέψανε?
-δεν άφησαν κρίνο για κρίνο αμύριστο,μέχρι που ρούφηξαν τόση γύρη που έπαθαν αλλεργική ρινίτιδα..
-αψούύύ,αψούύύ,

marakos

συνεχίζεται
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

h malakia pou se dernei

Δημοσίευσηαπό O n I m U s H a » Παρ Μάιος 01, 2009 10:54 am

Re sy kallitexnh......

Eides fos kai mpikes, kai apropos tou gamises kai th mana, etsi?

Ayta pou grafeis (anteksa na diavaso mia selida), einai vareta, koinotypa, kai (se veveono) PAPARIES......

De ftianeis kamia tyropitta tapsiou megale?
Mporei to pragmatiko sou talento nane sthn kouzina...
Ti parapano exoun diladi oi adelfomageiroi pou periferontai stis Roules?

Kopse ta suggrafilikia, ki arxise ta mpinelikia....

O filos sou

O n I m U s H a
(o opoios apo arxaiotaton xronon) Rulesss
O n I m U s H a

Δημοσίευσηαπό marakos » Σάβ Μάιος 02, 2009 9:24 am

ΘΑ ΣΚΕΦΘΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡʼ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ,ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ¨¨ΝΩΕ¨΄.Ω Σ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ !
τί να υπογράψω να πούμε?
marakos
super member

Δημοσίευσηαπό OnIm UsHa Humiliator » Τρί Ιούλ 28, 2009 11:14 am

"O n I m U s H a": TO nik ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ SΚΟΠΟ NA ΔΗΛΗΤΗRΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟSΜΟ ΓΥRΩ ΤΟΥ.
ΠΙΚRΟΧΟΛΟ ΑΤΟΜΟ. ATOMO... "ATOMO" TΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ, ΔΗΛΑΔΗ. "ATOMO" KATAΤΕTMHMENO, TAIRIAZEI ΚΑΛΛΙΤΕRΑ.
ΑΤΟΜΟ SMΠΑΡΑΛΙΑSENO AΠO ΤΗΝ KAKIA ΠΟΥ "ΡΟΥΛΖ" ENTOS TOY KRANIOY TOY
KAI XAΛAEI TON KOSMO ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ, ΝΑ KOΠΡΙSEI ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ "KRITIKH" ΤΗS
KAI NA EMESEI ΤΗΝ ΤΟΞΙΚΗ ΤHS MISANΘΡΩΠΙΑ. MIA KAKIA ΠOY ASΦΑΛΩS KAΠOIES AITIES ΘA EXEI...

ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΕ "O n I m U s H a" DEN AΓΑΠΑΣ TON KOSMO ΠΟΥ ΔΕΝ SE MISEI?

----
by O.H.
(paparas Humiliator)
OnIm UsHa Humiliator

Δημοσίευσηαπό OnΙmUsHa Humiliator » Τρί Ιούλ 28, 2009 12:04 pm

OnIm UsHa Humiliator έγραψε:----
by O.H.
(paparas Humiliator)

paparas Humiliator?????!!!!!

Εικόνα
OnΙmUsHa Humiliator

Δημοσίευσηαπό marakos » Τρί Ιούλ 28, 2009 12:23 pm